Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja juz zaliczylam plac zabaw 🙂 chociaz Ami miala frajde,ale ciesze sie ze juz w domu 😉 upal niezly w sloncu ufff
Dominika no to mala rosnie jak na drozdzach-dobrze jej w brzuszku mamusi
Gaja odpocznij po tym maratonie po miescie
magdaluke no to znowu nizly dzionek sie wam zapowiada i dzisiaj i jutro 🙂 i ty tak do konca bedziesz biegala az cie u kogos na imprezce skurcze chwyca 🙂
Amelka moze jak juz ten czop odejdzie to cos zacznie sie wkoncu dziac co?
Agadka a co to za zelem smaruja polozne? nic niewiem jakis na wywolanie skurczow?
To by bylo w sumie dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za troskę dziewczynki, zrobiłam sobie jedzonko, zjadłam i już odpoczywam, tylko może jeszcze puszcze pranie.
Współczuję Wam z tą zgagą, mnie na szczęście choć ta dolegliwość ciążowa odpuściła i mam nadzieję że już jej nie odczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Zgaga.. ech, mnie pomaga manti.. nawet działa 😉 ale teraz już mnie bardzo rzadko pali.
Jeszcze mnie dziś czeka wyjazd do miasta..i wizyta na poczcie.. Leń mnie ogarnął okrutny. Nic mi się nie chce...

Nie łam się ja tylko pozycje na łóżku zmieniam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- masz racje , wciąż jakiś czarny scenariusz widzę. Czasme chyba przesadzam. Ale mam takie doświadczenia po szpitalach więc przezywam Was jak któraś jest na porodówce ( przynajmniej nie jesteście same tylko ze mną ( myślami) ):P pożniej napiszę wiecej bo dziadek świruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina napisał(a):
Jestem na porodowce i dostalam oxytocyne, leci juz pare h i mam skurcze ale w sumie nie czuje ich 😉 fajny kt podjal decyzje o wywolaniu powiedzial ze dzis urodze 😉 3mam go za slowo 😉
Juz mi lepiej 😉
3majcie kciuki 😉
Buziaki

uuuu .. no w końcu! 😁 😁 POWODZENIA ! i czekamy na wieści o maleństwie 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mauapauliina super powodzenia 🙂 dawaj name znac a jakie mass rozwarcie? Podpieli sie do ktg?

Agusia to jest taki masaz szyjki z zelem wwywolujacy skurcze i porod niby...membrane sweepsie to nazywa


http://www.babycentre.co.uk/pregnancy/labourandbirth/labour/membranesweepexpert/
http://www.forum.polki.pl/showthread.php?t=6688
Tu troszke pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynli,

Mauapaulina trzymam kciuki za szybki porod 😁

Czarnyloczek moj tez taki cwany, ze steka byle pac przy mamie 😉

Maiha ja strumieniem siuskow dostalam nie raz ale ostatnio przebil samego siebie i jak mu przebieralam pieluche to wystrzelil we mnie kupa, normalnie pod cisnieniem! Bylam cala, za przeproszeniem, osrana, ciuchy do prania, ja podprysznic a maz do mycia podlogi i wszystkiego wokol Damiana...

Maz wraca z lotniska z siostra i jej rodzinka. A wczoraj bylismy u dziadka... Biedny, umeczony, stara sie normalnie gadac, ale widac ze nie ma nadzieji i moil ze nie boi sie samej smierci tylko bolu... Ma dodatkowo ciezko, bo babcia juz jest napoziomie 7latki, nie wie nawet gdzie sa lyzeczki w domu i rozne rzeczy wymysla 😞 no ale zobaczyli prawnuczka i zachwyceni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Maupalina trzymam kciuki za szybki i łatwy poród!
Czarnyloczku jaki cudny ten twój cwaniaczek;D
Gaja napisałam do ciebie na priv, i odpoczywaj
akimod waga dzidzi wzorowa!!! nogi jak u modelki 😉
amelia ja takiego lenia mam co drugi dzień;D
superbabo super że jutro już do domku! koszmar się skończy i już będzie tylko lepiej!

a ja zapodziałam gdzieś swoja kartę ciąży;( wczoraj jeszcze u lekarza ją miałam, jutro znów mam iść na ktg to zajdę i spytam się czy jej nie zostawiłam- jestem troszkę wystraszona bo jak zgubiłam ją to wyniki znów będę musiała wykonać chociaż takie podstawowe jak grupa krwi i wasermana itp.
Mam nadzieję że w przychodni się znajdzie i że dziś nie zacznę rodzić;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka strasznie smutne że Twój dziadek tak źle się czuje i ma świadomość że jego dni są policzone, aż łzy same się cisną do oczu 😞. A i babcia taka schorowana. Przykro mi bardzo że tak Ci się ułożyło i pewnie przez chorobę dziadków nie możesz w pełni cieszyć się macierzyństwem.
A z tą kupą to niezłą akcję Wam zrobił Damianek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Eeee tam Pampinka 😁 cisza! nic się nie dzieje, ja rodze na raty jak to czarnyloczek ujął.. 😁 brzuch mi sie spina co chwile ale żadnej akcji. Mogłoby się coś zacząć dziać,,, 😉
boli Was krocze? ja czasem czuje taki dyskomfort..

mnie bardzo czesto kluje w srodku szczegolnie mocno jak mala sie wypycha i niezle musi tam glowka napierac 🤢 a ogolnie to boli przy zmienianiu pozycji albo jak z wanny wylaze doslownie wyyyyylaaaaaze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Eeee tam Pampinka 😁 cisza! nic się nie dzieje, ja rodze na raty jak to czarnyloczek ujął.. 😁 brzuch mi sie spina co chwile ale żadnej akcji. Mogłoby się coś zacząć dziać,,, 😉
boli Was krocze? ja czasem czuje taki dyskomfort..

Boli, boli. W nocy najbardziej jak się przekręcam z boku na bok 🥴 i jak wstaję albo coś ..

Ja to dzisiaj nie mogę rodzić bo Kamil wyszedł na piwo do kolegi 😠 i miał być o 19! będzie wpierdol 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...