Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powiem szczerze że ja cały czas biję się z myślami jakie łóżeczko kupić (jedni radzą drewniane inni turystyczne i bądź tu mądry 🤢), zastanawiam się nad takim: http://allegro.pl/lozeczko-kojec-kolyska-exclusive-3-kolory-i2463588715.html#delivery , ale jeszcze na 100% się nie zdecydowałam.

Magdad szkoda ze z wyjazdu nici, ale może teść ustawi tego robotnika i nie będzie Cie już dręczył. Nie zamartwiaj się bo jeśli sprawdzili wszystko i wyszło ok mimo starzejącego się łożyska to będzie dobrze a dodatkowy stres nie pomoże tylko zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gaja ja tez cos w tym stylu chciałam ale mi dużo osób odradzało, że lepiej w łóżeczku drewnianym bo dobry materacyk można włożyć, ja mam gryko-kokos, który ponoć jest bardzo dobry no i tłumaczyli mi, ze jak sama nazwa wskazuje jest to łóżeczko turystyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bratowa ma wyłącznie turystyczne i mówi że nie zamieniłaby na inne (tylko że mała spała w nim ok. 2 miesiące a potem na łóżku z rodzicami), chwaliła że jak Alusia zaczynała wstawać to nawet jak się przewróciła nic jej nie było i się nie poobijała. Siostra bratowej twierdzi że gdyby nie miała drewnianego po pierwszym dziecku to kupiłaby turystyczne dla drugiego.
Moje niezdecydowanie mnie denerwuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie nie chce wymadrzac, ale turystyczne jest na wypady i drzemki....A z tym przewracaniem....no moze sie przewrocic ale i przeciez w lozeczku dziecko nie siedzi caly czas...a poza tym szczebelki sa wlasnie fajne, bo sie dziecie lapie i podciaga i podnosi, i walki toczy hihi. Ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz. Ja nie ufam az tak turystycznym, w koncu sa to lozeczka skladane, a im dzieci starsze tym wieksza wyobraznia...i siatka sie moze rozedrzec...nie wspominajac o porzadnym materacu . Jak dla mnie nie byloby w ogole nad czym sie zastanawiac. ALe ja pamietam, ze u wam Gaju kochana to chyba miejsca niewiele, wiec albo jedno, albo drugie. I rozumiem Cie w sumie. Przemysl wszystkie za i przeciw, szcegolnie pod swoim katem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja no fajne to lozeczko turystyczne,ale ja tez jestem zdania ze drewniane z porzadnym materacykiem jest wlasciwe od narodzin 😉,ale tak jak Magda pisze wybor nalezy do rodzicow 🙂
Monia lozeczko extra 🙂 a dywan masz identyczny jak moi rodzice 😉 az mi sie przypomnialo jak niedawno u nich bylam w Polsce 😆
magdad to juz trzecia jestes zze starzejacym sie lozyskiem,ciekawe moze tak ma byc wszystkie jestescie juz w 36 tyg, ja to nawet niewiem czy z moim wszystko jest dobrze a u was takie szczegolne badania robia
A z tym robotnikiem to jakas paranoja,niech tesciu go jutro ustawi porzadnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak was nie doczytalam, tak weszlam i widzialam o lozeczku. Zasnelam jak siedzialam ,ale dlugo nie pospalam ,bo ELla wstala, z tym, ze u siebie to byla w lozeczku i bezpiecznie. ...
Magdad, no ja juz sama nie wiem, czy w takim razie znaczy to, ze Piotrus mzoe sie wczesniej urodzic? Ale skoro przeplywy masz ok...a wciaz cos, no ale juz tak blisko! I niech tesciu ustawi do pionu tego bubka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rece opadaja z tymi robotnikami 😞 Niech tesc sie nim zajmie, bo zwsriujesz Madziu!
Widze, ze wszystkie nadal w dwupaku - pieknie! 🙂
Ja mam zaraz obchod m.in. z tym dziadem:/A w ogole jakas otumaniona jestem..trudno mi wzrok skupic..hmm..
Moze dzis uda mi sie nie plakac!!! Mama wraca tez...rano wpadnie maz, po poludniu mama! Ciezki ten moj czas ostatnich miesiecy paru 😞Buziaki Kochane...tesknie za Wami!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to już sobie darowałam otwieranie okna bo mieszkam teraz na 10 piętrze! 🥴 a burza na tym piętrze po prostu jest .. aż palpitacji serca dostaje powiem tak 😁

Ej no .. 34 to już też poważny wiek ciąży nie ma co 😉
Aż przyklasnęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Ja tak średnio wyspana na nowym miejscu, ale jakoś się może przyzwyczaję na te kilka dni.
Pampinka ja też już mam coraz bardziej dość, zwłaszcza, że ostatnio Ada strasznie mocno się rozpycha, nie wiem czym, ale zawsze w prawy bok, aż podskakuję z bólu 😞 I w dole brzucha coraz częściej mnie boli, ogólnie wszystko mnie boli 🤢
U nas też pogoda zmarniała, może to i dobrze.
Pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Mamusie,
Jeden dzien mnie nie bylo, a wy tyle naprodukowalysie stron 😮 😉 Zaraz zabieram sie do
nadrabiana.
Suprebabeczko buziaki dla Ciebie I Helenki na milky poczatek dnia 😘
Pampinka ja tez sie ciesze, ze juz koncowka prawie, bo juz ledwo daje rade sama ze soba. Albo rycze z byle powodu, albo sie zamartwiam, ze cos nie tak z mlodym bedzie i jakos tak ogolnie fizycznie sie kiepsko czuje. Wczoraj to sama siebie wprowadzilam w dola, ze mi sie ruszac z kanapy nie chcialo, a poza tym brzuch mne pobolewa coraz czesciej i jakis taki twardy jest bardzo czesto 😞 Jakos tak ogolnie czuje sie gruba I brzydka. Przepraszam, ze tak marudze, ale wyzalic sie musialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja też się ciesze z 34 tygodnia, chociaż wolałabym mieć już 37 bo szczerze mówiąc męczy mnie już ta ciąża... w nocy ułożyć się nie mogę a w dodatku brzuch mnie jakoś ostatnio w nocy boli a jak już zasnę to zaraz siku trzeba wstać...no i tak więcej nie śpię niż śpię..
Pampinka - Gratuluje 35 tygodnia 🙂
Dodi - troszkę poczytałam na ten temat w internecie i faktycznie to chyba oszuści ale muszę się jeszcze dowiedzieć bo nie chcę w większe problemy się wplątać..
Suuperbabo
- widzę że jakoś trwasz w tym szpitalu...nie płacz już zobaczysz będzie ok...a dali Ci kogoś fajnego na sale czy te same dziewczyny ? Opieka lepsza czy dalej beznadziejna ? 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka chcialam Ci dac oklaska za 35 tydzien, ale czekac musze jeszcze 90minut. 😉
Widze, ze kazda z nas sie meczy coraz bardziej 🤢 Dobrze, ze a koniec czeka nas fajna nagroda.
Dodi fajny brzuszek w avatarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny ostatnio coś ciekawego się stało w sumie jakieś takie niewyjaśnione zjawisko do tej pory miałam nisko brzuch no ale z racji zagrożenia wcześniejszym porodem to było normalne i się nawet do tego przyzwyczaiłam a od paru dni mam wysoko czy to możliwe że się podniósł? Bo zgłupiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś się nie wyspałam przez superbabeczkę, heh a ona pewnie o tym nawet nie wie. Taka sie zrobiłam czujna, że śpiąc usłyszałam smsa w komórce w kuchni o 2 w nocy, od razu pomyślałam "to pewnie superbabeczka napisała, że rodzi! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" i budze męża by mi komórkę przyniósł. Okazało się, że to kuzynka z usa. A ja potem z emocji nie mogłam zasnąć
Jadę niedługo na ktg, jak co tydzień, a potem do rodziców, może mnie długo nie być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziekuje za oklaska 😉

U mnie tez brzusio wedruje, od dwoch dni mam znow nizej,ale przynajmniej mi lzej przez to i nie mam juz takiego ucisku na pluca i siedzi mi sie tez lepiej 😉 niestety do toalety chodze teraz o wiele razy - juz nawet tego nie licze hehe
Cialo w ciazy niesamowicie sie dopadowuje do kolejnych etapow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...