Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Te przesady to wiesz gdzie mozna Aguska wsadzic?:P Z moja siorka mama przybrala 21 kg, byla potworkiem rozlanym i okropnie wygladala, przy mnie przytyla 10 kg, pileczka na brzuszku, piekna...i tu i tu babeczki wyszly 🙂 Roznie zatem bywa...

Mi sie wydaje, ze zbrzydlam, nos mi jakis dluzszy sie zrobil, taka ble jestem...no ale coz 🙂 Ja nadal wierze w Helenke w brzuszku...w zasadzie od poczatku tak czuje! Zobaczymy, co wyjdzie na usg...ale powiem szcze, ze zdziwie sie, jak siurek sie pokaze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh widze ze u was piwosze w domu moj nie lubi alkoholu
ja mam inny problem moj jest uzalezniony od xboxa gra w colina od kilku lat kilka godzin dziennie online z innymi graczami jest juz na 13 miejscu na swiecie ale co z tego jak gra i gra haha
no i jak mu mowie jezu grasz i grasz dajze juz spokoj nie znudzilo ci sie jeszcze
a on wolalabys zebym pil ?
lol i taka gadka z facetem 😉

powodzenia dziewczynki jutro na usg czekamy na wiesci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz czyli jednak kazda ciaza inna, ja wlasnie ta ciaze przechodze calkowicie inaczej, inaczej wygladam,inaczej sie czuje, zobaczymy czy lekarka miala racje na usg 🙂
Jak siurek wyjdzie to tez dobrze, byle zdrowy 🙂, ale moze dobrze czujesz i bedzie Helenka 😆
Zycze ci Sliczniutkiej Helenki 😉
Teraz to juz serio lece spac 🙂 Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka moj chlop to szkoda gadac, jesli chodzi o gry to moglby siedziec caly czas na kompie albo playstation, a jak juz jakas nowa gierka wychodzi to nie ma meza przez nastepne dni 🥴, ale juz sie przyzwyczailam-chociaz musze przyznac ze jest z nim troche lepiej niz jeszcze jakies 3 klata temu eheh wiec mam nadzieje ze wchodi na dobra droge 😉
I jak tu przy was isc spac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
Pozno juz, weszlam was poczytac...dzien mielismy na zabawach i w ogole fajnie bylo. DOstalam urodzinowe (przedwczsne) ciacho z orzechami i lody i bukiety kwiatow i sie fajowo zrobilo. A potem sie napchalam meksykanskim zarciem, Ella zrobila masakre na podlodze i teraz stekam. Wlasnie rozpracowujemy nowy fotelik, mala przodem bedzie jechala, ale frajda, mowie wam. Nie wiem dla kogo wieksza, hehe.
Mezusiowie- ja na swojego nie moge narzekac, piwka sie napije, ale kultura, w domku wieczorem, najlepiej jak sobie rozpali ognisko i wtedy jest w siodmym niebie. My ze soba spedzamy praktycznie 24 h wiec jesli chce sobie wyjsc, to ogolnie bezproblemowo, ale gdyby bylo tak, jak opisala Amelia, to by byl fight! I to ostry. Ale kazdy po swojemu sprawy malzenskie zalatwia, wiec ja nikogo do klotni nie zachecam, tylko stwierdzam, ze to bardzo nie w porzadku wobed ciezarnej, samotnej malzonki....

Ja sie bardzo boje jutrzejszego usg, bo ja nie mialam usg...oprocz jednego, marnego w 9 tyg, wiec boje sie najzwyczajniej. Juz mysle, ze nie dam rady spac. U nas pozno , bo o 18 30 waszego czasu...dam znac. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂 Widzę że jestem dziś pierwsza na forum 🙂 weszłam zobaczyć czy są już jakeiś pierwsze wieści od dziewczyn które mają usg ale chyba jeszcze na to za za wcześnie

JA dzis wybieram się na świąteczne zakupy musze kupić jakis prezent "od zajączka" dla Nadii, no i lodówkę uzupełnic trzeba bo pustki w niej panują a własciwie to tylko światło świeci jedzenia brak ☺️

SUperbaba brzuch masz bardzo zgrabny 🙂 ciesz sie ze masz mały i zgrabny szybciej wróci do formy po ciazy ja już mam niezły balonik az się boję co bedzie za kilka czy kilkanascie tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Ja sie szybciutko melduje i donosze, ze do grona zawital kolejny chlopacze 🙂 Co do plci polozna nie miala watpliwosci (zreszta ja tez widzialam siusiaczka 😉. Z maluszkiem wszystko dobrze i moge na chwilke odetchnac z ulga.
Lece teraz do pracy i czekam na kolejne wiesci z usg 🙂 Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
Znowu zapomniałam co miałam pisać... Mój mąż należy do tych grających w gry :P Ale muszę przyznać jak Aguśka, że jest z nim już lepiej niż kiedy się poznaliśmy. Chociaż trochę musiałam się nawalczyć żeby przywołać go do porządku 😉 Piwoszem nie jest, z kolegami nie wychodzi - zresztą pracuje głównie z babami (sama nie wiem co gorsze :P szczegolnie teraz kiedy też mam często schizy, że nieatrakcyjna jestem itp. itd. :P) Na początku ciąży biedakowi zrobiłam scenę o wyjście na wigilię z pracy bo też siedziałam całymi dniami sama, a że hormony już zaczęły buzować to dodatkowo sprawę wyolbrzymiłam :P Grzecznie tylko przytaknął, że mam rację i postara się jakoś wykręcić. Łatwego życia ze mną nie ma jak tak pomyślę 😉
Superbabeczko patrzyłam też na Twojego brzusia i Ty się ciesz kobieto, że taki zgrabny brzuszek Ci rośnie. Nie będzie za wiele do zrzucenia po ciąży. A co do tych 2 brzuszków to się jeszcze zrównają, niech tylko dzidzia podrośnie. A propos tak właśnie wczoraj się dziwiłam ile w tej drugiej połowie maleństwo musi urosnąć. W pierwszej nawet 0,5 kg nie waży a potem musi nadrobić około 3kg. Ciąża to w ogóle coś niesamowitego...
Ciekawe czy dziś będą "płciowe" wieści 😉 Bo ze zdrówkiem maluszków na pewno wszystko dobrze. Inaczej być nie może 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz gratulacje !!!
Moj mąż no tak od czego zaczac... swego czasu okupowal gry, piwo praktycznie tez ciagle pije ale w domu i to praktycznie codziennie ze 2 musi wypic a ja tego smrodu potem nie nawidze wachac 😞 no i jeszcze jedna ma pasje przeogromna - perkusja! na szczescie ma elektroniczna nie akustyczna 🙂 slysze tylko delikatne uderzenia paleczkami a on ma sluchawki na uszach. no ale jak zasiadzie to pol dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz- ja też gratuluję chłopaczka 😉 ale mamy ich juz dużo;D
Co do gier...to chyba wszyscy faceci mają to samo;/ mój też gra bez opamiętania.. ciekawe jak sie dzidziuś urodzi.. czy będzie tak grał;p
i ciągle mi się buntuje jak się o coś czepiam, ciągle ma racje i twierdzi, że "nie jest ciepłym kluchem" echhh;p też czasem się czuję nieatrakcyjna...ale mężowi cięzko to zrozumieć, a co do hormonów buzujących i 'marudzenia' to w ogóle dla niego duża abstrakcja.. nie potrafi sobie tego wyobrazić i ciągle doczepia to do charakteru.. z resztą.. może faktycznie mam na nim jakieś skazy;p .. ale nikt nie jest idealny, prawda?..
Dziewczyny... miałam koszmarną noc;( nie spałam do 2.. tak strasznie bolała mnie głowa, że myślałam, że umrę;( już na klęczka siedziałam przy łóżku bo nie mogłam sobie miejsca znaleźć...;/
chyba od zatok.. nie wiem czy do laryngologa nie pójde.. znacie jakieś domowe sposoby na to?
Ps. chyba dziś pójdę i kupię coś małemu.. i od razu sobie humor poprawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Wlasnie sama sie do siebie smieje, bo pierwsze co robie po przebudzeniu to telefon i zagladam na brzuszek 🙂 To chyba jakies uzaleznienie juz...ale Wy takie fajne jestescie 🙂 Maz tez sie smieje ze mnie, jak siedze z tel co chwila i sie chichram..ze pewnie brzuszek!:P

Amelia - Kochana...nie doszukuj sie u siebie zlych cech!Sio! Ja jestem mega upierdem i maruda, ale mowie zr taki moj charakterek, taka sobie baba wzial i koniec..a dobryc cech tez mamy cala mase i na tym sie prosze skupiac 🙂 A na bol glowy to tylko paracetamol u nas niestety..aczkolwiek jak jest b.zle to lekarz moze pozwolicna cos mocnowjszego..mi wwyjatkowej sytuacji pozwolila pyralgine lyknac!

Brawo za zdrowego chlopaczka!

Ja wlasnie sie obudzilam..jak zwykle i prez katr usnelam ok 5:/ Gil nadal katuje..wiec kolejny dzien w domku - moze ew.jutro cos z tym zrobie 🙂 Buziaczki i milego dnia Babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie,

Anyaz gratulacje 🙂 Już powoli zazdroszczę wszystkim mamusiom, które znają płeć - niepewność też ma swój urok, ale jednak nastawiałam się, że w 5. miesiącu będę już wiedzieć 🙂

My od rana się krzątamy, bo po weekendzie w Warszawie zawsze trzeba sprzątać, prać, robić zakupy itd. Zakupy załatwione, teraz myślę, co tu zrobić na obiad, no i muszę się zebrać do pisania kolejnego rozdziału magisterki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anyaz gratuluje syneczka 🙂 jeszcze dwie dziewczyny dzis 🙂 czekamy 😎

dodi ty chyba tez syneczek 🙃 tak cos mi sie wydaje

umowilam sie na echo serca 2 maja godzina 11.10 300 zl echo serca dziecka badanie bedzie robila dr agata wloch zastanawiam sie czy na normalne usg tez jeszcze nie isc w polsce w sumie bede miala jedno po przyjezdzie

tutaj jakbyscie chcialy przeczytac o tym myls eze warto to badanie wykonac
http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Badania/ECHO-serca-plodu.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz gratuluje chłopczyka 🙂 i super wszystko dobrze 🙂

zostały nam jescze Mgdaluke i akinimod 🙂 ale to chyba dopiero wieczorem nam dają znać 🙂

Superbabo wiem coś o uzaleznieniu do "brzuszka" ja już tu jestem 3 lata 😁 po urodzeniu dizecka admin przerzuca a włąsciwie proponuje przejscie na inne forum mamusie.net tam są już świeżo upieczone mamusie 🙂 choć widze ze po urodzeniu dziecka watek powoli znaiknie niesttey ja mam jeszcze z watku listopadowe mamusie 2009 kilka dziewczyn na wątku i sobie gadamy ale to juz tak tlyko co jakis czas dziewczyny napisza co u nich słychać 🙂 ale i to jest fajne

A co do gry na kompie to mój mąż tez nie jest wyjątkiem- 3 godiznny dziennie musi grac w jakąś swoją grę ;/ do tego słuchawki na uszach a mnie szlag trafia bo nie moge nawet małej na chwilke zoka spuścic bo wiem ze on jej nie ebdzie słyszec jak bedzie wołała 😠 co do x-boxa to miał już 2 ale z racji intensywnosci grania oba sie przepaliły ale planuje kupic 3 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, kurde nie było mnie dwa dni i wiecie ile mam do nadrobienia? Dokładnie 50 stron!! 😲

To się rozpisałyście 😉 A ja u mamy siedzę, bo mąż z tatą walczą z tą łazienką 😉 ogólnie czuję się ok, mały sobie podkopuje delikatnie w ciągu dnia, w sumie bez zmian 😉

Zmykam nadrabiać zaległości w czytaniu Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
A co do gry na kompie to mój mąż tez nie jest wyjątkiem- 3 godiznny dziennie musi grac w jakąś swoją grę ;/ do tego słuchawki na uszach a mnie szlag trafia bo nie moge nawet małej na chwilke zoka spuścic bo wiem ze on jej nie ebdzie słyszec jak bedzie wołała 😠 co do x-boxa to miał już 2 ale z racji intensywnosci grania oba sie przepaliły ale planuje kupic 3 😠


haha a w co gra? moj tez juz ma 2giego xboxa bo mu sie jakies siwatelka pokazaly i bylo po 😁 no i pady! chyba z 5 mielismy bo jak przegrywa to nimi rzuca zlosnik jeden mam nadzieje ze dziecko nie bedzie po nim nie umialo zaakceptowac przegranej lol

ah faceci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...