Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Superbaba milczy... Mam nadzieję, że wszystko ok...
Mnie już tak brzuch nie boli, tylko ciągle odczuwam dyskomfort. Dodatkowo mam wrażenie, że brzuch jest napięty i twardawy 😞 Oby to od tych gazów tylko... A jeszcze niedawno nie było takich problemów...
Magdaluke właśnie gdzieś czytałam o tych hemoroidach po porodzie bo to taki wysiłek, ale fakt, jakoś mi ta informacja uleciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi- mnie też wcześniej wyszedł i jak byłam u ginekologa to poprosiłam go o coś.. i dał mi czopki. Sama nie stosowałam maści..ani niczego bo się bałam.. wszystko co przenika przez naszą skórę może być szkodliwe dla płodu więc lepiej nie ryzykować, tylko skonsultować się z lekarzem.. Sama pani farmaceutka (jak chciaałam zaradzić czymś na własą rękę) to mówiła żeby się z tym wstrzymać..
niestety hemoroidy w ciązy się pojawiają dość często...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam Was tak teraz wstecz dziewczynki,,,
Superbaba- do lekarza !
Myśle, że zaczęłyśmy już taki okres ciąży, że będzie nam coś ciągle dokuczało... a to wzdęcia, a to bóle.. mnie wczoraj też bolało troche w lewym boku.. ale przeszło; ciągle biorę to luteinę.. a dziś byłam piłam glukoze.. blehhhhh ;(((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Czytam pam posty i czytam ale na pewno coisk przeocze;/
magdaluke moze nei wybudzaja zeby organizm sie zregenerowal bo pozniej to straszny bol i wszystko moze trwac dluzej.. Badz dobrej mysli, wszystko bedzie ok

suuperbaba i jak sie czujesz bidulko?? lepiej cosik?? leki dzialaja?? bidulko ty to sie nameczysz 😞

dodi - nie mam bladego pojecia ;/ mi po zelazie tez cosik sie chyba zrobilo bo wiadomo zelazo powoduje problemy z trawieniem;/ ale nic nie uzywalam i chyba juz coisk lepiej bo juz tak nie boli. Ale nie byl taki wredny bardzo, bolal tylko w trakcie wizyty w toalecie 🙂 a na opakowaniu Procto bylo cosik o szkodliwosci?? Spokojnie to juz duzy dziciaczek i nawet jak raz uzylas to mysle ze juz tak nie zaszkodzisz bardzo. JAk mozesz zadzwonic do swojego gina to moze telefonicznie Ci coisk poleci, albo do rodzinnego.

Nirmana - noramlnie wczoraj tez tak mialam z brzuszkiem, Ewidentnie sie przejadlam jak mops 🥴 najpierw ryz z truskawkami i jogurtem, pozniej za 2 h placki ziemniaczane - to chyba mnie zalatwilo bo ciezkie a na koniec jeszcze zapiekani zrobilam bo gosci mielismy ;/ I wieczorej brzuch gigantyczny 😮. wzielam espumisan i poszlam spac a rano juz ok 🙂

Musze Wam powiedziec ze u nas pieeeeeeekkkkkna pogoda :0 Sloneczko mocno grzeje i tak sobie mysle pwoli o spacerku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi poczytalam po necie i kobiety w ciazy stosowaly ta masc, wiec wydaje mi sie ze nie powinno zaszkodzic tymbardziej ze tylko raz uzylas. To juz jest duze dziecko, narzady juz sa na swoim miejscu 🙂 Wiem ze to ciezko zrobic bo sama tak nie potrafie ale nie martw sie, bo wiesz Twoje nerwy moga dzidzi bardziej zaszkodzic niz jednorazowa ta masc Ale jakbys jeszcze miala taki problem, to lepiej rzeczywiscie sie doradzic lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 tak przejrzałam poprzednie strony wiec cosik sie orientuje co u was 🙂

Superababo napisz co u ciebie czy byłas u lekarza, jak tak mocno cierpisz to lepiej nie czekac

Bisia a gdzie się podziewa Bisia?? oby tez wszystko dobrze u niej było

Ja jako takich rad nie moge udzielic bo w pierwszej ciaży mi nic nie dolegało wiec ani nospy ani innych leków nigdy nie brałam, teraz tez nic nie biore, jedynie mam problemyz dusznosciami ale to przez tarczyce wiec musze tylko to znosic 😠a jak sie zdenerwuje to sciska mi gardło i nic nie powiem bo nie umiem

Magdaluke a jak u was już lepiej z Ellą?? a u cibie już wszytsko dobrze??

co do hemoroidów to ja rodziłam Nadie przez cc a kilka dni po porodzie pojawiły sie hemoroidy 😠 wiec kazda to moze spotkac najlepiej sobie kupic masc na nie i miec ja w apteczce bo jak zaatakuja to bol okropny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOdi ja jak miałam po ciąży te hemoridy to poprosiłam pania w patece cos bezpiecznego dla mam karmiących piersia i poelciła mi "AVENOC" i niby jest tez dla kobiet w ciazy wiec moze te masc kup jak jeszcze cos bedzie ci ten homorid dokuczał??

A ja mam problem bo Nadia ma ospe ale od wczoraj nie przybyła jej ani jedna krostka 😮 ma tylko kilka na plecachi to w lini prostej (dlatego lekarka myslalłą ze to ten półpasiec bo wyglad ma ksiazkowy tylko z enaida nie miała ospy nigdy wiec półpasiec to nie mzoe być bo półpasiec to tylko maja ci co mieli jzu ospe) ani gorączki ani nic nie ma tylko te krosty buzia ładna raczki nozki brzuszek tez czysty bez krost, poczekam do poniedizałku co sie bedzie dziac z tymi krostami czy zmienais iew strup jak przy ospie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha córeczka kuzynki miała podejrzenie ospy i wygladalo to tak ze przez dwa tygodnie nic tylko goraczka i pozniej gardelko, brała antybiotyki bo pozniej stwierdzili ze moze tylko angina i normalnie w trzecim tygodniu ja dopiero wysypalo 🥴 Opóznienie straszne, dlatego byli bardzo zdezorientowani ale jednak ospa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No włąsnie MAgdad gorączka jest oznaką ospy, bo zazwyczaj ospa sie zaczyna wysoką gorączką a kilka dni później dziekco obsypuje a moja córka jest okazem zdrowia tyle te krostki ma;/ ale dzis zauwązyłam 3 nowe krostki tylko że wszystkie 3 obok siebie zobaczymy moze to bardzo łagodna odmiana ospy?? oby to była ospa i ją tak łagodnie przeszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten piękny dzień!!! 😁 U nas dziś malowanie pokoi 😆 dziewczyny co z Suuperbabą i Bisią? To niepodobne do nich żeby tak długo się nie odzywały... a szczególnie Suuperbaba często jest na forum, chociaż z telefonu cosik napisała, zaczynam się martwić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szybciutko tylko zajrzalam - zyjemy obydwie i jestesmy w domkach! Bisia na lekach poleguje, ja to samo! w nocy ciutke ulzylo, dzis znow pobolewa ale zaliczylam juz kibelek to moze zle nie bedzie. Ide na 13 do gina z medicoveruna kontrole co miesiac na to od razu tez ja pomecze!

Bede dawac znac co ze mna i Bisiakiem, bo jestesmy we na dwie na telefonach..my to blizniacze ciaze syjamskie 😉Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.

Właśnie niepokojąca jest ta długa nieobecność Bisi i Suuperbaby! Dziewczyny dajcie znać co u Was, bo się martwimy.

Maiha dużo zdrówka dla Nadii i uważaj na tego półpaśca.

Ja dziś dłużej pospałam, bo jakoś w nocy spać nie mogłam i zauważyłam że mój Antoś to chyba sobie dzień z nocą przestawił bo w ciągu dnia go słabo czuję a w nocy jak spać nie mogłam to wiercił się w brzuszku 🙂, ale mnie trochę uspokoił bo już się martwiłam że jest taki mało ruchliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba ucałuj od nas Bisie, oby szybko się Wam obu polepszyło :*

Maiha to mnie zaskoczyłaś 🤢 byłam przekonana, że jak będę mieć CC to hemoroidy mi nie groźne, zwłaszcza, że teraz bardzo staram się uważać i nie przeć podczas załatwiania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie Superbabo dobrze że u Ciebie i Bisi wszystko dobrze, odpoczywajcie dużo 🙂

Strzauka niestety ale po cc hemoroidy tez męcza może akurta będziesz mieć szczęscie i ciebie ominą ale lepiej miec coś na to w apteczce, mi wyszły hemoroidy dopieor w domu czyli jakies 2 tygodnie po cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba dobrze, że jest już lepiej. Mi dzisiaj po wizycie w kibelku też ulżyło 😉
Pozdrowienia dla Bisi 🙂
Milako jak zaczęło Ci się w życiu układać to pięknie 🙂 Oby tak dalej 🙂
A ja się zarejestrowałam do gina na środę i zaraz zapytałam o te bakterie i moczany to kazał brać żurawinę. A na problemy jelitowe polecił czopki glicerynowe :/ A jak spytałam o espumisan na wzdęcia to zapytał czy aż tak bardzo mi dokuczają bo jelita w ciąży normalnie są trochę zwiotczałe i lepiej żebym te czopki stosowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milako - wieki Ciw nie bylo, ale fajnie ze same dobre wiesci 🙂

Maiha - synek mojj kolezanki tez tak prawie bwzobjawowo przeszedl ospe..trzymam kciuki,aby to samo bylo u Was! A Ty faktycznie uwazaj na tego polpasca!

Co do hemoroidow to ja ze 2 razy mialam i bez ciazy..masakryczne to:/ NaraIe odpukac nie ma, ale trza byc gotowym 🙂 Pisze w drodze do lekarza..zobaczymy co powie! Ale pewnie wracam i klade sie do lozka..slaba dzis na maxa - pewnie pogoda i wczorajsze nerwy daly sie we znaki:/

Bisia ucalowana..martwi sie tym twardym brzuszkiem:/Mozliwe ze podjedzie dzis jeszcze na oddzial, by sie uspokoic...Ona jak ja - szpitala panicznie sie boi i jest to ostatwcznosc!Ja to bym dostala ostrej depresji..jak trzeba to pewnie-pojde sama, ale tak to ja ostatnia:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...