Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny 🙂 Lubię leniwe niedziele - czekam sobie właśnie na rodziców i oglądam jakiś serial na E! tv... para właśnie stara się o dziecko i mają invitro, tracą dziecko... nie zdawałam sobie aż tak dokładnie sprawy, że to takie trudne...
Ech my z mężem mieliśmy ogromne szczęście, nawet się nie staraliśmy 🙂 I teraz Martusia tak ślicznie pokopuje...wczoraj łobuzowała cały dzień, dzisiaj też całkiem aktywnie, czuję, że przenosi się coraz wyżej i niebezpiecznie zbliża do żołądka i żeber :P
Ale mnie wzięło na przemyślenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po maratonie wózkowym pojeździłam po Warszawie i zawiodłam się trochę .. 🤨 ten wózek który mi się tak podobał fakt i fajnie na żywo wygląda i dobrze się prowadzić .. ale upatrzyłam też jakiś firmy Jedo i ten jednak jakoś się lepiej prowadzi .. już nie wiem 😮 zdecydowanie za dużo jest tych wózków 😠 w tygodniu pójdę ze szwagierką ona już ma 2 dzieci więc bardziej doświadczona 🙂

I padam na ryj jednak 🤨 taki maraton to już nie dla nas ..
Idziemy zrobić coś do jedzenia bo głodni my 🙂

Buzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka - Jedo to świetne wózki! Mają super opinie, świetnie się prowadza i są b. bezpieczne..i nie takie drogie! My chcieliśmy go kupić, ale nie wszedł do mojej Fiesty...więc my musieliśmy kupić X-Landera. Gdyby jednak nie to - to wybraliśmy od razu Jedo 🙂

Ja właśnie wybrałam kocyki na allegro...uff...oczywiście czekam z zakupem na pensję nową, bo teraz pustka na koncie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod też zazdroszczę, że czujesz córeczkę wysoko, ja na początku też tak czułam Damianka, a teraz jest tak nisko, że się niepokoję... Z resztą kogo nie spotkam to zaraz "ojej, nic Ci lekarka nie mówiła, że ten brzuch tak nisko?"... No ale do tej pory dwóch lekarzy nic mi nie powiedziało nic, może dlatego, że z szyjką puki co wszystko ok...

Suuperbaba ja na razie mam jeden kocyk disneyowski - moja mama nie wytrzymała i kupiła dla Damianka (i drugi taki sam dla drugiego wnuka, który pojawi się w czerwcu) to jest polarkowy. Ja dokupię jeszcze jeden kocyk to albo też polarek albo mikrofibra - bo to jednak mięciutkie i ciepłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz zamowilam kocyki w sumie 2 i nie wiem czy z mikrofibry sa dobre ale mi sie spodobal 🙂
http://allegro.pl/puszysty-kocyk-mikrofibra-bobas-brazy-nowosc-8-i2263520330.html
i taki bialy zeby juz i na chrzest miec
http://allegro.pl/bialy-koc-kocyk-do-chrztu-z-pomponami-klasyka-i2267308687.html
dostane tez kocyki od siostr po ich dzieciach ale to w wiekszosci sa takie z grubej dzianiny, dosc ciezkie a te 2 raczej lekkie powinny byc nie wiem dopiero wczoraj zamowilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO ja właśnie przeglądam...chyba zdecyduję się na jeden bawełna z domieszką czegoś i drugi właśnie zwyczajny polarkowy 🙂 Otworzyłam listę co trzeba kupić dla bobasa i się przeraziłam, bo w sumie poza paroma ciuszkami i wózkami, fotelikiem - nie mamy nic! I jak przeliczyłam te ręczniczki do kąpieli, kocyki, 2xpościel, przewijak, wanienka, butelki i inne pierdy to wychodzi grubo ponad 1000zł! Aaaa!

Strzauka - no ja mam nisko brzuch właśnie...i Helenka też nisko:/ Ale szyjka zamknięta i na długość jako taka...aczkolwiek skróciła się od usg. Pewnie też dlatego karzą polegiwać...zwariuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz ja właśnie o tym pierwszym kocyki z mikrofibry myślę, że go kupię 🙂 w sumie mikrofibra i polar to dość podobne - ważne, że miękkie i lekkie 🙂

suuperbaba, skąd ja to znam... też mamy mało... ciuszków już nie kupujemy bo mamy jeszcze dostać, ale poza tym to mamy część kosmetyków, laktator, termometr, podgrzewacz, jeden kocyk i tyle - nic więcej... Teraz ładujemy kasę w łazienkę i jeszcze auto musimy kupić, więc tak to średnio wychodzi, jeszcze mamy do wydania ok 1500zł (plus wózek i łóżeczko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam, że kwoty są przerażające jak się tak uzbiera...sama pościel x 2 to koszt minimum 400 zł z tymi otulakami na łóżko itp, 2 kocyki też koszt, same ręczniki też...pominę wózek czy łóżko! Nam dla odmiany wszystko poszło w dom i teraz tylko na kredyty wydajemy! No nic...powolutku trzeba będzie raz w miesiącu coś kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Strzauka jak przyjda to sie pochwale co i jak 🙂 wzielam ten pierwszy ecru z misiem jakos takie slodkie mi sie wydaly 😁
wiem ze kasy na to idzie wszystko ale jakos tak uwielbiam te poszukiwania 😁 i kiedy mam wariowac jak nie przy pierwszym dziecku?! kurcze wiem, ze moze i czasem z czyms przeginam ale to moj dzidzius bedzie! 🤪
i juz dodalam do obserwowanych kolejne rzeczy do rozpatrzenia 🙂
np ta sukienusia: http://allegro.pl/bobas-sukienka-tunika-karolina-wiosna-lato-rozm-62-i2270587751.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - uwierz mi, że staram się nie panikować 🙂 I tak nie jest tak źle...normalnie bym mdlała z nerwów :P Co do tych poszukiwań - rozumiem tom bo ciągle szperam po allegro i dodaję aukcje do obserwowaniaa! Mam już zawalone 200 obserwowanych! Musze teraz na męża konto dodawać..hihi 🙂 Tylko że przez brak kasy to 5 razy się zastanawia, co kupić i które i za ile itp...i tak mi wychodzi, że poza paroma ubrankami nie kupiłam nic 🙂 No ale dziś wybiorę kocyki i nie ma zmiłuj - w tym tygodniu zamawiam! To samo tyczy się piżamy dla mnie..i nadal nie wiem którą zamówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo...poproszę taka naklejkę :P

No niestety nie pomaga mi samotność i siedzenie w domu:/ A z drugiej strony nawet wyjść specjalnie nie mogę..bo tak to chociaż raz w tygodniu podskoczyłam do kumpeli! A teraz raczej mam nie łazić nigdzie i kupa jest! I tak mam zamiar w weekend pojechać z mężem na działce i tam leżeć na jakimś leżaku - bo inaczej to zwariuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Agadka juz wyladowala? ciekawe jak jej podroz minela
jak ktos sie dluzej tutaj nie odzywa to zaczynam sie martwic... kurcze ale mozna sie przywiazac przez to forum! 🙂 i czasem smiesznie, bo mowie o Was moje kolezanki to opowiadaly jak u nich cos tam i moi bliscy zawsze a ktora to? mysla ze znajome z reala a tu trzeba im tlumaczyc od poczatku o forum 🙂 mama i maz to juz wiedza o co chodzi ale reszta jeszcze nie lapie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szalejecie z zakupami widze na całego 🙂 mnie ten szał jeszcze nie dopadł, w sumie to wielu rzeczy nawet nie mam w planach kupować, podgrzewacz to dla mnie zbyteczne przewijaka tez nie chce, po córce mam w sumie troche ale to tylko ciuszki i łóżeczko, laktator mam reczny (wolałabym elektryczny ale nie bede kasy marnowac na moje zachcianki) kupie tylko butelki 2 i smoczek no i pampersy 🙂 to wszystsko co zamierzam kupic

co do kocyka to ja dostałam śłiczny duży kocyk (tzn normlanych wymiarów typowego koca) z śłicznym misiem ale jest dosyć ciężki choć taki milusi w dotyku http://allegro.pl/gruby-koc-kocyk-akrylowy-80x110-gruby-i-cieply-i2268063640.html
a jak mąż był nadie rejestrwoać w urzedzie miasta to dostał kocyk z microfibry ale mały bo 100x75 i ten kocyk jest najlepszy mały leciutki ale nadie zakrywał jak trzeba i grzał oczywiscie po praniu nic sie nie dzieje (pranie w niskiej temp oczywiscie) NAdia do dzis kocha swój kocyk i wszedzie go ciągnie a ten duzy służy nam jako element zabawy np przy robieniu namiotu w pokoju z krzeseł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEEEEE 🙂 Hurra - jestem dzielnym pacjentem!!!

Ja też się na maxa związałam z Wami Babeczki i też często coś opowiadam - mąz to już wiem o kim mówię, rodzice czasem jeszcze nie łapią...hihi 🙂

Maiha - Ty masz sporo po córci, a my gołe 🙂 Pierwsze bobo, więc ręczniczki i kocyki inne trzeba kupić...nie ma zmiłuj! Ciekawe swoją drogą, czy łóżeczko od mojej siostry się nadaje...Michał ma je spróbować złożyć jakoś i jak ok - to rozkłada i niech sobie czeka, a ja złe to trzeba będzie kupić 😞 Po za tym..w moim przypadku to łażenie po allegro i wybieranie czegoś jest zbawieniem, bo zajmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...