Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karioka - jak wytlumaczysz to na pewno zrozumie..w koncu my w ciazy tez humory mozemy miewac :P
D-brycz - no ale zakupy zrobilas! Majatek wydalas..hihi...ale super, ze kupilas fajne ciuszki! Jak takie takie sie trafiaja to ja mamie tez mowie, by brala i na 68 czy 74 - nie zmarnuja sie przeciez!

Ja dla odmiany skonczylam swoja ryzanke z wczoraj...i zaleglam bo cos mi sie slabawo zrobilo;/ I znow nuda...ble:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie ogarnął szał porządków - ogarnęliśmy z mężem całą kuchnię, aż padam na suty. Jutro kolej na łazienkę. A jeszcze przed nami przemeblowanie dwóch pokoi i przeorganizowanie szaf - ale i tak się nie mogę doczekać, bo to będzie pierwszy krok do przywitania naszej Niuni 🙂 Myślicie, że 60 stron magisterki wystarczy? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zbieram sie do lekarza a potem jeszcze z mama do castoramy po jakies cebulki kwiatow, co roku mi mamuska fiksuje 😁 i naprawde nie ma gdzie juz nowych kwiatow sadzic ale ta to zawsze wynajdzie! aj ta moja Krysia!
tak wiec pozno wroce, millego popoludnia kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka jeśli gin sam Ci proponował zwolnienia to chyba nie masz sie o co martwić. Wcześniej czułaś sie dobrze a teraz dolegliwości sie pojawiają więc stwierdziłaś, że w końcu nadeszła ta chwila na odpoczynek i ok, nie powinno być problemu 🙂 W końcu samopoczucie w ciąży zmienia się z tygodnia na tydzień, czasami nawet z dnia na dzień więc zmiana Twojej decyzji co do L4 nie jest niczym dziwnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To moja tesciowa ma podobnie - tez kocha kwiaty i sadzi, gdzie sie da:P

Dodi - powiem Ci szczerze, ze nie pamietam ile miala moja praca:/
A z tymi porzadkami to nie przeginaj Kochana na raz! Fajnie, ze mozesz..bo na nas czeka robienie miejsca dla rzeczy Helenki, ale ja sil brak + zero przemeczania i wszystko czeka na meza:/ Narazie czeka do zdjecia partia ciuszkow...chyba znajde sily, a potem wstawiam kolejne pranie!

Narazie odpoczywam, bo na maxa mi sie slabo zrobilo..i nawet jak leze to szalu nie ma 😞 Tak bardzo bym chciala, zeby np. miec ochote na sen i moc duzo spac, a tu jak na zlosc w ciazy w ogole mi sie nie chce...za to przed moglam spac o kazdej porze dnia i nocy! ech...
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i poczytałam Was 🙂 Jakąś godzinkę mi zajęło 😉 teraz mam trochę czasu dla siebie, już po obiadku, córka do 17.30 na tańcach więc mam luz 🙃 Cieszę się, że dziś żadna z Was nie miała wielkich dolegliwości bólowych i że humory w miarę dopisują 😁 Ja czuję się bardzo dobrze, prawie jak zawsze, dziś od rana na nogach ale około 11:00 się położyłam spać bo chyba jednak przemęczona byłam po weekendzie i się uśmiejecie co zrobiłam 😉 Zanim poszłam się położyć zadzwoniłam do kumpeli z pracy i tak sobie gadulimy i ja chodzę i coś szukam, dobrze nie wiedząc czego? Chodzę po kuchni, po pokojach i cały czas zastanawiam się co ja szukam? 🤢 W końcu mój mąż mówi" co Ty szukasz?" a mi się przypomniało i mówię:" telefonu, nie wiesz gdzie położyłam?" A on prawie padł ze smiechu i mowi: "idź się połóż, przyda Ci się, przecież rozmawiasz przez telefon z Marleną!!" chciało mi się śmiać i płakać 😲 jakaś tak roztargniona i gapowata ostatnio jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
No i poczytałam Was 🙂 Jakąś godzinkę mi zajęło 😉 teraz mam trochę czasu dla siebie, już po obiadku, córka do 17.30 na tańcach więc mam luz 🙃 Cieszę się, że dziś żadna z Was nie miała wielkich dolegliwości bólowych i że humory w miarę dopisują 😁 Ja czuję się bardzo dobrze, prawie jak zawsze, dziś od rana na nogach ale około 11:00 się położyłam spać bo chyba jednak przemęczona byłam po weekendzie i się uśmiejecie co zrobiłam 😉 Zanim poszłam się położyć zadzwoniłam do kumpeli z pracy i tak sobie gadulimy i ja chodzę i coś szukam, dobrze nie wiedząc czego? Chodzę po kuchni, po pokojach i cały czas zastanawiam się co ja szukam? 🤢 W końcu mój mąż mówi" co Ty szukasz?" a mi się przypomniało i mówię:" telefonu, nie wiesz gdzie położyłam?" A on prawie padł ze smiechu i mowi: "idź się połóż, przyda Ci się, przecież rozmawiasz przez telefon z Marleną!!" chciało mi się śmiać i płakać 😲 jakaś tak roztargniona i gapowata ostatnio jestem.

😁 padam, dobra wylogowuje sie juz 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdziłam i moja praca miała od tytułu do ostatniej strony załącznika, aż wstyd się przyznać, 136 stron. No ale ja miałam na pracę na podstawie ankiety zawierającej 100 pytań więc dużo wykresów było 😉
Moja mama tez kwiatki co roku sadzi i w doniczki i w ogródku, ale nie powiem - przyjemnie wtedy jest, tak kolorowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba biedna Ty!!! zawsze coś, a dopiero pisałam, że cieszę się, że wszystkie dziś dość dobrze się czujemy a Ciebie znów coś dopadło, może przydałby Ci się jakiś spacerek?
Ciekawe jak tam magdad, miejmy nadzieję, że to tylko przeziębienie i szybko minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam pogratulować Ci d-brycz wygranych w konkursach szachowych!!! 😜 moja córcia dopiero zaczyna a ja i mąż kompletnie się na tym nie znamy, zobaczymy....., cieszę się, że lubi szachy bo to bardzo rozwija umysł. wstawiam zdjęcia z konkursu 🙂 muszę się trochę pochwalić 😜
[IMG]http://i39.tinypic.com/2mcyo39.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/1on11u.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/29kq8tj.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - jaka ładna ta Twoja córcia 🙂 Gratuluję raz jeszcze mądrej głowy!

Nie no..nie jest tak zle, jak wczoraj..po prostu polazilam, zjadlam goraca zupe i troszke slabawo bylo...ale leze i daje rade narazie 🙂 Jutro jade do neurologa na 9, wiec chwile sie przespaceruje z mezem...pierwszy raz mam zamiar wykorzystac ciaze. Tam normalnie jedziesz duzo wczesniej niz lekarz przyjmuje i zajmujesz kolejke..i siedzisz i czekasz:/ Czasem nawet godzine, czasem pustki...nie przewidzisz...wiec przeprosilam, ze ciaza ciezka i nie moge siedziec dlugo itp i mam byc tylko pare minut po 9 (lekarz od 9.30), a Pani z rejestracji mi zajmie kolejke bym byla pierwsza..milo 🙂

A co do magisterki - to ja tez mialam ankiety i wykresy, wiec tez moglo byc wiecej przez to! Ale nie wiem nawet, gdzie mam swoja magisterke..w koncu to z 10 lat minelo:P

Kobietki - mam prosbe do Mamusiek, ktore zakupily juz lozeczko turystyczne - czy mozecie raz jeszcze podeslac mi linki czy namiary na nie? Mozliwe, ze jednak bede musiala kupic nowe i mysle, jakie wybrac i co w nim wazne jest 🙂 Dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia śliczna córcia.

Moja mama też co roku sadzi kwiatki w ogródku, ale w tym roku się zastanawia bo mają w planach chodnik robić i mówi że jej wszystko zadeptają.

Dodi ty to musisz się super czuć że masz siły na generalne porządki, naukę i pisanie pracy - można pozazdrościć zapału 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza o tej porze na forum, mamuśki pewnie odpoczywają 🙂 ja tez na jakis czas uciekam bo muszę iść po córkę do domu kultury bo o 17.30 kończy zajęcia taneczne a potem wiersza na konkurs musimy się nauczyć, Zajrzę do Was później, mam nadzieję, że nadrobię wpisy bo często jest cisza a potem nie mogę wszystkiego ogarnąć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry jestem dopieor tera zbo wczęsniej mi net schizował;/ 😮

Monika masz śliczną i utalentowaną córcię 🙂

Nadrobiłam co pisałyście ale temat prac i obrony się rozwinął a ja po z atematem bo nie poszłam na studia 🥴 mam ukończone studium więc tylko technika mam az mi wstyd ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Monia piekna córa

Superbaba jak tylko mozesz to korzystaj ze Swojego stanu, jak chcialam sie wkrecic w kolejke w Urzedzie Skarbowym to popatrzyli na mnie tak zeszok i juz mi sie odechcialo ;/

Dodi moja praca maila w sumie 115 stron

Normalnie bylam u lekarza i mnie pocieszyl ze jak nie rozlozy calkiem to jak narazie przeziebienie oskrzela wolne i gardlo nie ropne 🙂
Nio wiec kuruje sie dalej i normalnie przespalam sie trosku bo noc bezsenna 🙂
Na katarek kupilam Sterimar i jakby bral kaszel to Stodal 🙂
NIO wiec jesetm pelna nadziei i przy nadzei hehe
NIo i tak sobie pisalysmy wczesniej o L4 i musze Wam pwoiedziec ze przed chwilka mialam tel od kumpeli z która pracuje i mialam kontrole w pracy 😮
NIo facet z Zus oczywiscie sie nie przedstawil tylko chcial rozmawiac bezposerdnio ze mna. Nio a szefuncio ze nie ma mozliwosci a on ze to sprawa pywatna i musi sie ze man skontaktowac. I dopiero jak powiedzial ze jestem na L4 i szybko nie wracam i czy cos przekazac to powiedzial ze ok jemu to wystarczy 🙂 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...