Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale macie fajnie z tym urządzaniem chatek. A my dopiero myślimy o budowie i kurczę ciężko o środki finansowe żeby coś zacząć. Działki cholernie drogie...
U nas też bałagan masakryczny, mały pokoik a ciągle jakieś nowe rzeczy maż donosi a nie mamy dostepu do piwnicy więc kartonów i innych rzeczy full, do tego pranie się suszy na suszarce i ogólnie czuję się jakbym mieszkała w składziku - do szewskiej pasji mnie juz to mieszkanie doprowadza... Ale niedługo wyprowadzka.
Podoba mi sie ten zestaw kąpielowy i też dzisiaj oglądaliśmy w sklepie, trochę tańszy bo coś koło 2 stów no ale tylko jedna dolna półka. Tak myślę żeby taki w łazience ustawić i do kąpieli mieć wszystko pod ręką a na łóżeczku zwykły twardy przewijak, ale nie wiem jak z kasą wyjdzie. No i zdecydowaliśmy sie na wózek Jedo Fyn (ale jeszcze nie wiem jaki kolor :P) i do tego fotelik Recaro z bazą isofix - drogi interes...Nad łózeczkiem jeszcze myślimy, ale było takie fajne z firmy klupś z funkcją kołyski: http://www.justbaby.pl/lozeczko-radek-ii-kolyska-z-szuflada-120x60-cm-firmy-klups.html Chociaż inne też były fajne więc cięzki wybór :P No i byłam w końcu na mcflurrym :P A wcześniej pojechalismy do Sphinxa na obiad bo już z głodu padałam i sie przeraziłam bo wymiotłam całą shoarme z frytkami i jeszcze tę bułke co do niej podają - masakra... Nigdy nie dawałam rady... 😮
Superbaba, Bisia i Magdad trzymajcie sie kobietki bo nieciekawie dziś u Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Witam wszystkie mamusie 🙂 Niestety nie mam dziś czasu żeby wszystko poczytać bo jest tego bardzo dużo 😮 , jutro poczytam 🙂 Magdad bardzo mi przykro z powodu Twojego taty 😞
Ja sprzątałam całą sobotę po malowaniu pokoju dziecięcego a w niedzielę bylismy na działce u znajomych i dopiero dziś wróciliśmy i nie miałam czasu zajrzeć bo córcią dziś byłam na konkursie szachowym 😜. mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze!!! uciekam bo jestem padnięta, jutro poświęcę więcej czasu dla Was brzucholki 😉

Monia, moja siostrzenica jedzie w tym tygodniu do Szczyrku na mistrzostwa szachowa, ona ma prawie 7 lat, moze tez sie wybieracie ??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke moja córka pierwszy raz była dziś na takim konkursie i na razie nie wybieramy się, są to dopiero jej początki 🙂 Ale radzi sobie bardzo dobrze 🙂 Słyszałam dziś o tym konkursie, bo rodzice dwóch chłopców o nim wspominali, że się wybierają tylko, że trochę daleko z Bydgoszczy. Moja Ola ma tylko w przedszkolu godzinę tygodniowo takich zajęć szachowych, od września chcę ją zapisać na kółko szachowe w Domu Kultury i wtedy zobaczymy 😉 za dużo tych zajęć dodatkowych już, taniec, angielski i jeszcze szachy dojdą 😮 a jeszcze marzy jej się gimnastyka akrobatyczna, czy mi na to wszystko starczy czasu i pieniędzy 🤔 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - super, ze cora w szachy sobie radzi 🙂 ja do tej pory sie nie nauczylam..hihi..a moj tata swojego czasu zapalony "szachmistrz" byl! Ale fakt, ze teraz w szkolach jest bo moj chrzesniaczy synek tez sie uczy i lekcje z szachow odrabia - mysle, ze to super pomysl!

Nirmala - lozko super, gdyby sie okazalo ze to od siostry sie nie nadaje to cos w tym stylu kupimy 🙂 A wozek Jedo ekstra! Az Wam zazdroszcze kolorystyki, bo jest bardzo bogata i duzo ladniejsza niz w X-landerach!

Magdaluke - tez wierze, ze nasi bliscy po odejsciu czuwaja nad nami...takie myslenie tez nam samym daje troszke spokoju ducha! Niech tam Elka czuwa nad Elcia 🙂

A co do Sphinxa..to ja kiedys go lubilam, ale kolega tam pracowal i od tamtej pory juz tam nie jadam..ale to pewnie jak w eikszosci knajpek 🙂 Jak ja bym zjadla cos pysznego..ale jak ja mam z tym brzuchem jesc normalnie? 😞 Ciagle na diecie lekkostrawnej jade, a i tak jelita i zoladek bola...shit!

Zaraz kumpel do meza przychodzi..normalnie swieto, bo oni tak raz na pol roku sie spikna a mieszkamy 2 bloki od siebie :P Ja i tak leze i dogorywam w lozku, wiec zadne towarzystwo;/ Mam nadzieje, ze jutro bede sie czula lepiej...bo ten dzien mnie przerazil i boje sie teraz sama w domu siedziec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam relax. Narobilam sie od rana, Ella zasnela to ja usiadlam przed tv z kompem i zjadlam wielkie jajo czekoladowe....az mi niedobrze. I mam jeszcze Jelly beans i sie na nie patrze....boje sie o swoje zeby normalnie 🙃
Moj maz zrobil obiad 😉 wstawil i sie duzi wszystko no i bardzo dobrze, mnie roboty dla mnie. A tu jakos cicho....poszlyscie spac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie, ja nie! Ale juz mi glupio pisac, bo tylko ja ciagle cos skrobie:/ No ale jak leze caly dzien w lozku z kompem to co innego mam robic - dziele sie wszystkim z Wami:P
To jak Madzia - ktora koszulka w razie co wyglada na lepsza? http://moda.allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i2274513875.html czy ta: http://moda.allegro.pl/dyskretna-koszula-do-karmienia-dn-4-kolory-s-36-i2267578660.html
Wiadomo, ze zadna nie wyglada tak idealnie jak na zdjeciu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to lozeczko ELli ( obgryzione ju zniestety , hehe) i przewijak . Tak wam chcialam pokazac. A, i to lozeczko to mozna pozniej przeksztalcic w lozko dla starszego dziecka, zobaczymy w praktyce 😉
http://www.target.com/p/Graco-Lauren-Classic-Convertible-Crib-Walnut/-/A-11276512#?lnk=sc_qi_detaillink
http://www.target.com/p/Graco-Lauren-Dressing-Table-Walnut/-/A-11086333#?lnk=sc_qi_detaillink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A te koszule obie fajne... A ta druga to też dla ciężarnej czy tylko karmiącej? Ja mam taką z rozpinanymi guziczkami z dwóch stron do karmienia, też chyba taką kiedyś pokazywałaś Superbabeczko. Ale muszę się w jeszcze jedną przynajmniej zaopatrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala wlasnie takie lozeczko z kolyska my wybralismy, jeszcze nie kupujemy, zeby za bardzo mieszkania jeszcze nie zastawiac 🙂 ale 2 siostry takie wlasnie mialy i polecaja w 100%. jedna to opowiadala, ze jej kolezanka tez takie kupila i miala taki patent, ze do jednego szczebelka przywiazala sznurek (łóżeczko stalo dosc daleko od ich łóżka) i nie musiala za kazdym razem wstawac tylko pare razy pociagnela za sznurek i dziecko sie uspokajalo 😁
a ja Wam sie pochwale, ze swego czasu miałam pierwsze miejsce w regionie w szachach, no ale to dawno bylo 😉 jeszczew gimnazjum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej ej ej D-brycz - brawo babeczko 🙂 Zazdroszczę...może jeszcze kiedyś się w te szachy naucze grać!

Każdy pomysł na to, żeby co 5 minut nie wstawac do łóżeczka jest dobry 🙂 Mój tata bujał siostrę w wózku nogą, a tyłkiem siedząc w salonie i oglądając tv :P

A slodka faza dobra, dobra...ja mam ochote na czekolade nawet, ale wczoraj zjadlam i cholera wie czy nie przez to bolalo:/ Juz sama nie wiem co moge..wiec wole chyba mega delikatnie i sobie odmawiac...Cholera - dalej mi troche slabawo i mam dosc juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok zawstydzona ide spac bo maz sie stesknil on juz dawno lezy i czeka 😁
przyjemnej nocki mamuski! 🙂
do jutra! a i zeby mi zadna nie marudzila z jakismis bolami, chorobskami czy zmartwieniami bo przyleje 😁 od jutra wszystkie maja byc jak rybki zdrowiutkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wciągnęłam truskawki z bitą śmietaną 🤪
chyba już sobie daruję kolację, wcześniej jadłam zapiekankę, koło 20:30, więc może z głodu nie padnę przez noc 😉
Jutro odwiedza mnie koleżanka ze studiów, skończyłyśmy studia 4 lata temu i od tamtej pory widziałyśmy się tylko 2 czy 3 razy 😉 ale uznała, że się stęskniła i przyjeżdża zobaczyć brzuszek 😁
Damianek powinien zaraz ruszyć z kopniakami na noc 😉 Słodkich snów kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Truskawy! Mniam! Dzisiaj widziałam już pierwsze polskie truskawki, ale stali z nimi przy bardzo ruchliwej drodze więc się nie skusiłam bo tam więcej ołowiu niż truskawki :P Za to będe codziennie odwiedzać warzywniak czekając aż się i tam pojawią 😉
Superbabeczko Ty to w ogóle masz biednie w tej ciąży... Współczuję kochana. Ja dzisiaj wymęczona łażeniem chyba bo już zmęczenie czuję więc tez zaraz kulnę się aaś 😉 Kolorowych :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodze spac o 6 rano waszego czasu buhahaha. To prawie tak jak Ty Superbaba 😉. Wlaczyl mi sie program nierobstwo. Ale za to moj M cos sie zmobilizowal i slysze odkurzacz na gorze. Ale to chyba ma cos wspolnego z ta ekipa co jutro przychodzi. Umowilam sie z kolezanka na jutro w sklepie. Tak sie zlozylo, ze w takim super z uzywanymi jutro wszystko 50 % znizki, wiec podjade. Moja kumpela ma kompletnego swira na punkcie tego sklepu, wiec zaplanowala juz cala wyprawe a ma prawie godzine drogi! Hehe. Ja mam ze 20 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to te 20 min to nie tak daleko 🙂 Zwlaszcza jak fajne rzeczy i takie znizki! Daj znac, co tam jutro zakupisz! Ja jutro zamawiam te rozne rzeczy dla Helenki..tzn.przewijaki, reczniczki itp...i kasa sie skonczy:P Zostanie tylko na odbior moich ksiazek, bo zamowilam i mam zamiar sie przeprosic z czytaniem! mam nadzieje, ze mi sie uda..bo ogolnie kocham czytac, ale w ciazy nie mamw ogole na to sil ani ochoty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...