Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maiha - pewnie ze nie wstyd! Roznie sie w zyciu uklada...to zrozumiale!

Magdad - super, ze nie jest zle..mi napewno pomoglo na kjatar wapno 2x1 z witamina c i duzo herbatek z cytryna lub sokami 🙂 I lez, lez...z ta kontrola to niezla jazda! cwaniaki!

Czarnyloczek - dzieki 🙂 Bo nie wiem czy w koncu nie tzreba bedzie kupic;( Narazie mam taka graciarnie w domu, ze szok! I pelno schnacych ciuszkow i pudla z reszta ciuszkow..a te jeszcze raz poprac trzeba, a potem uprasowac..OMG!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha czego tu sie wstydzic!! Wstydz sie ze sie wstydzisz heheh 🤢

czarnyloczek jestem na L4 od stycznia 🙂 wiec juz sporo czasu 🙂 ehhe

Suuperbaba wszystko byloby lux tylko jutro caly dzien musze w Krakowie spedzic bo ta kontrola na ginekologii to troche trwa a pozniej maz przyjezdza po mnie ok 16 wiec tak caly dzien rozwalony buuu i tak sie tylko boje zeby nie rozlozylo na lopatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad super,że nie jest aż tak źle z Twoją chorobą, dobrze, że obyło się bez antybiotyku 🙂
czarnyloczek ja tez kupuję takie łóżeczko tylko, że bardziej kolorowe 🙂 one są super!!!, widziałam u kumpeli, ona bardzo zadowolona, jej córka cały czas śpi a ma już 2 latka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczek - mozliwe...ale i tak mam wplanach 2 miec 🙂 Narazie w domu bedzie ciasnawo, ale turystyk opchne gdzies w salonie, a drewniane bede miec w sypialni..z czasem w domu bedzie idealne sie nadawac do salonu! To Wasze to takie wypasione :P
Magdad - no troszke kiepsko, ze musisz wyjsc...ale jak tzreba to nie ma innego wyjscia - odlez swoje w nasteonych dniach! W sumie lezenie, gzranie sie, duzo picia, witaminy C - to najlepiej robi na chorobsko!

Ja juz mowilam..faceci to inna rasa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha daj spokój... wstyd to kraść 😉
Magdad szybkiego powrotu do zdrowia i sił na jutro jak taki maraton Cie czeka.
Monia córa śliczna 😁
My też myślimy o łóżeczku turystycznym, ale to troszkę później można bo chcemy jako dodatkowe na dół do salonu żeby małą mieć na oku bo większość czasu spędzamy w dolnych partiach domu 😉
A jutro na wizytę do gina naszą małą rozrabiarę popodglądamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad to dobrze że obyło się bez antybiotyku. Zdrowiej szybko!

Czarnyloczek fajne macie to łóżeczko, pełen wypas 🙂

Kumpela z narzeczonym już pojechali no i ja znów sama ale fajnie było trochę pogadać bo kilka miesięcy się nie widzieliśmy no i dostaliśmy kolejne zaproszenie do kolekcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my bysmy balowali na 2 weselach w czerwcu...ale wyszlo jak wyszlo:/ Ech..szkoda bo to brat i dobrzy znajomo, no ale Helenka najwazniejsza 🙂

Kurde - kupilam wlasnie sukienke jeansowa..uzywana ale fajna 🙂 Uwaga - mezowi sie podobala! Hahaha...ide cos zjesc bo dzis tylko na zaupie i jakis pierdolach!Musze dokarmic dziecko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz do domu wrocila jak dobrze nie mam sily dlugo po sklepie lazic!
Iza troszke urosla teraz ma 740g i kosc udowa 4,65cm i oczywiscie znow mam inny termin porodu 🤪 ale juz przywyklam bo rozbieznosci sa od 5 sierpnia do 16 wiec chyba norma 😉
Monia gratulacje coreczki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - duza juz Iza 🙂 Ja to ciagle w szoku jestem, ze juz takie spore bobasy siedza nam w brzuchu!! Super, ze tak zdrowo rosnie...a na dzien dzisiejszy to na kiedy termin?:P Mi powiedziano, ze najbardziej zblizona data orodu to ta z pierwszego usg.

Wiecie co> Poluzowalam dzis z dieta..zjadlam na kolacje kanapki z twarozkiem, na jedna polozylam pomidorka bez skorki..i tak boli brzuch po ptysiach, wiec olac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje!
Uff,ale dzionek. Z Ella od rana na wojazach, w sklepie myslalam, ze padne, mala sie zbuntowala i padla na podloge i tyle frjady bylo. Ale jakos ja namowilam na dalsza wspolprace i udalo nam sie nawet umowic z babcia na lunch. No ale, zmeczylam sie...
Ja w sumie dolaczam do Moni i stwierdzam, ze tak naprawde nie mam co narzekac i czuje sie dobrze, moze nie swietnie, ale naprawde ok. Mogloby byc gorzej. Dopoki nie mam boli glowy i bioder ( czy tez rwy kulszowej) to jest elegancko.
Monia, sliczna cora i z pewnoscia duma rozpiera rodzicow 🙂
Superbaba, a Twojemu mezusiowi to sie jeszcze zmieni, wszystkim tatusiom sie zmieni, jak juz wasze malenstwa pojawia sie na swiecie. Bedzie naklejal co popadnie bo bezpieczenstwo najwazniejsze. My mamy baby on board takie na okna do zacienienia.
A ja zielona jesli chodzi o wasze zwolnienia- co za roznica miedzy 1 a 2 na zwolnieniu?
Moja praca byla poprzedzona prwiwe rocznymi badaniami w laboratorium ( z mikrobiologii) i nie byla dluga, bo taka struktura typowa dla opisu i wynikow badan. I dawno temu nie pamietam.
U nas ekipa po chalupie mi bniega i sama nie wiem co oni robia i jutro tez beda....
Magdagd, dobrze, ze bez antybiotyku. Kurka, nie pamietam co chcialam jeszcze naskrobac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba ma racje, troche si emoze skracac ale poki nie otwarta, to najwazniejsze. Poza tym Amelka, skoro wiesz,ze sie skraca, to pewno bylas u gina i co? Kazal sie lekarz martwic?
W ogole chcialam zauwazyc, ze jak nasza Aguske w Polsce wcielo, to juz w ogole o nas zapomniala hehe, pewno sie bawi wysmienicie i ciekawe jak tam Agadka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - 1 na L4 oznacza, że masz leżeć i teoretycznie nie możesz łazić, w takich sytuacjach ZUS robi częściej nalot, ciąży to raczej nie dotyczy, ale jednak masz świadomość, że mogą cię sprawdzić w każdym momencie i strach nawet do sklepu iść.

Magdad 112 stron, ja ledwo nadymałam 60 i już chyba więcej nie dam rady 🤢 A z jakiej tematyki pisałaś? Mój mąż też ma grubą bambaryłę 150 stron, ale to praca typowo inżynierska i ma pełno tabelek, ja piszę językoznawczą, więc ciężko nalać wody na tyle 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...