Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Faktycznie fot Elli i brzuszka super 🙂 Co do wycieczki to pieknie..as zazdroszcze! 🙂 Cholera ze rez ja nie moge normalnie zyc i biegac w tej ciazy...:/ No nic..wszystko dla naszego zdrowia 🙂

To nie bedzie szczerbula?Eeee:P

Ja sie nawet chwile kimnelam na lezance, ale nie wygodniw bo rece podretwialy...no i szanowny malzonek nie zwrocil uwagi i dalej z pila czy heblarka zasuwal:/Wiec taki sen nie sen...ale lepsze to niz nic 🙂 Jutro wieczorem pogoda ma sie zepsuc..nie fajnie akurat jak maz ma jeszcze wolne:/ A btw.znow mam ochote na loda, wiec wracajac moze zarzadze Grycana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelia - a Ty na dzialce czy w domku?Bo juz sie pogubilam..u mnie na dzialce w chlodzie i z wiaterkiem to jest super przyjemnie!Dzis to nawet na sloncu nie ma takiej tragedii jak wczoraj..nawet ze 4 spacerki krotkie po dzialce zrobilam:P Tylko wszystko mnie swedzi i nie wiem czy nie od slonca:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, no przedsmak lata w ciazy 😉 Ja raz juz to przeszlam, ale ratowalam sie klima. No ale, w gorace miesiace w ciazy pomagalam w remoncie domu, wiec pamietam jak bylo ciezko....ja to glownie za kierowca robilam i takie tam, ale troszke malowalam i wykanczalam.
Sisi dzwonila, ze moj tatko juz w domu a oni w drodze na do niego. Troche odsapnelam.
Superbaba, nogi w gore, piciu w lapke i lez! A co mezus tworzy?
Ja chyba zadzwonie do lekarza. Nie iwme co mi, tak to wszystko super, ogolnie ok ( no oprocz wiadomo, moich bioder), ale dopadaja mnie takie jakies trzesawki czy cholera wie co to. Robi mi sie slabo i rece sie trzesa taka zdezorientowana sie robie. I czasami widze gwiazdki, wiecie , blyski takie w oczach. Cisnienie mam ok bo mierze. Troche sie spekalam, bo juz mi sie to pare razy zdarzylo, codziennie w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie dziewczyny ja Elli nie mowie, zeby dala buzi dzidzi ( brzuszkowi) ona sama podchodzi i daje buzi. Nie wiem skad ona wie. W ogole to caly czas gada o dzidzi i pokazuje i glaszcze i tuli sie i w ogole. Dziwie sie sama, bo ona mala jeszcze przeciez a tak jakos zalapala. Na tym zdjeciu to akurat sie bawilysmy i mialam aparat pod reka a ona ot tak sobie podeszla i dala buziaka, to ja na chybil trafil fote strzelilam, troche na chybil, hehe.
Mam nadzieje, ze jak sie dzidiza urodzi, to tez tak bedzie kochac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - bedzie kochac napewno, ale pewnie tez bedzie troszke zazdrosna..taki juz los starszych dzieci 🙂 A z tymi trzesiawkami to lepiej skonsultuj faktycznie, bo to dziwne troszke..moze czegos Ci brakuje i tak organizm daje znac?:/ Na wszelki wypadek wypytaj:*

no my sie powoli zbieramy, bo w cieniu to mi juz chlodno..poza tym caly dzien na kanapkach - glodna juz jestem 🙂A dzis w sumie nic na obiad..jakis ryz z jablkiem co najwyzej sie zrobi..ble:/ Maz caly dzien w amoku stol zbijal..swietne towarzystwo dla mnie w jego wolne dni...3 razy usiadl ze mna na 5minut..grr:/ No nic..lepszy pracowity niz len smierdzacy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz z zebem 😁 kurcze jak sie ma wszystko na miejscu to sie nie docenia 🙂 a teraz to nawet sie nie wstydze z kimkolwiek rozmawiac 😮 bo wiecie tutaj jedynki kawelek brak a jak buzie sie otwiera to widac i zaraz kazdy pyta co i jak a mnie to krepuje jak mi tak w morde zagladaja 🤢 ale juz odżyłam 😁
Madzia idz zapytaj co to, moze faktycznie czegos ci brakuje, albo to moze z przemeczenia, ostatnio tyle zawirowan przezylas...
Suuperbaba to maz chce szybciej ogarnac chalupe a ty marudzisz, ze malo z toba siedzi! egoistka jaka! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe..tylko zeby faktycznie to sie nadawalo 😉On sie narazie uczy..ale tak prowizorycznie to calkiem fajne rzeczy mu wychodza:P
A z tym zebem to faktycznie nie fajnie..nie dziwie sie, ze nerwa mialas 🙂
Wrocilismy a ja padlam jak detka! Brzucho troche cmi, a Helka od 2 dni jakas spokojniejsza..tzn.rusza sie ale jakos tak mnie czy spokojniej:/ Maz mowi ze to pewnie przez to, ze tak sie relaksuje na dzialce o zadnych nerwow nie mam..ale ja lekkiego nerwa lapie:/Glupek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda- może Ci magnezu brakuje? ja mam taki trzęsawki po leku na rozkurcz macicy. Jakbym miała ADHD jakieś. Ale lekarz mówił, że to skutek uboczny.. i że minie.
Superbabo- u rodziców jestem, bo mąż w pracy i mi sie w bloku nie chciało siedzieć... wolałam na ogródku..bo rodzice w domku mieszkają.. a my niestetyw mieszkaniu z babcią.;/
A na naszą działkę, pojedziemy jutro 😉 planujemy tam postawić dom ale funduszy brak;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, biore witaminy. Nie wiem sama. Leze sobie teraz, bo nie mam sil zyciowych. Mam do wysprzatnia tyle, ze glowa mala. Bo mi dzis juz remonty zakonczyli ,wiec moge wszystko pomyc itp. Ale nie dam rady.
D-Brycz, to juz teraz musisz na ta jedynke uwazac, i tak juz do konca. Ale grunt, ze wygladasz ladnie i sie ludziska odczepili 😉
Superbaba, fajnie, ze mezus majsteruje. Moj to umie, nie powiem, ale nie struga mi pieknych mebli niestety 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - nic nie rob! Daj sobie troszke na luz...poczeka albo samo sie magicznie uprzatnie 🙂A magnez bierzesz?Bo ja to solidna dawke wlasnie...
Amelia - dobrze zrobilas, bo zawsze dla Ciebie i dziecka lepiej sie dotlenic 🙂 Mysle ze nam tylko na zdrowie zrobi...

A apros Helenki..juz sie rozhulala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza pierwsza rocznica ślubu powoli zbliża się do końca 🙂 Nawet włączyliśmy sobie fragmenty wesela dla przypomnienia hihi, no i mąż zabrał mnie na kolacyjkę 🙂 A jutro kontynuacja na grillu rodzinnym 🙂
Ale od kilku dni brzuch mnie pobolewa i martwię się 😞 Te podróże do Warszawy jednak dużo mnie kosztują, a jeszcze a to spacer, a to zakupy, i na dodatek ta pogoda, muszę zwolnić tempo. Kłuje mnie w dole brzucha - co to może być 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi, ooooo, romantycznie, pierwsza rocznica. Wielu lat w szczesciu we trojke na poczatek ! ( a kiedy dokladnie?)
Nie wiem kochana co takie ciagniecia moga byc...moze to wciaz te wiazadla, ale kurcze, w ciazy to tu ciagnie, tam boli. Podpytaj gina jesli bedzisz sie niepokoic. Ja tez musze wykonac telefon bo i mnie dopadly niepokoje. Moze rozwiazanie bardzo proste- moze to Ada uciska. Mnie wczoraj synus tak uciskal w prawym boku, ze normalny fizyczny nieprzyjemny bol! I sie nie bardzo chcial ruszyc z miejsca a probowalam go szturchnac odrobinke....echh. A w ogole, to ladne imie Adrianna 😉
U mojego brata sie urodzil Adrianek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Normalnie ledwo zywa jestem ....
D-brycz: to miałas z tym zebem kurcze, i to jedynka współczuje 🤢 ale najważniejsze ze wszytsko juz zalatwione 🙂

Suuperbaba: to dobrze ze sie juz Helenka rozchulala 🙂 może takie ulozenie miala 🙂 NIo a brzuszek to malutki masz 🙂 nio i pikne zdjęcie

bisia: ty sie nawet nie wyglupiaj z tym omdlewaniem!!! Ma byc dobrze i juz!!

Magdaluke: to czeka Cie roboty troszku nio i tez pikne zdjatka i córeczka tez juz czeka na rodzeństwo 🙂

Dodi: takie kłujące bóle t moze wiązadła... kurcze jak beda Cie trzymac to lepiej zapytac lekarza i bedziesz pewna 🙂 Nio ale jak Ada sie rusza to najwzaniejsze 🙂 Takze poodpoczywaj 🙂

Nio ja tez padam z nóg a Piotruś juz ma chyba dosc ciaglej jazdy samochodem i tej bieganiny bo cosik cały dzień sie brzuszek stawia 🥴 ale po jednej stronie wiec podejrzewam sie sie tak wypina zebym juz usiadla wreszcie. NIo ale płytki zamówione (mam nadzieje ze zmian juz nei bedzie 🙂 zakupy zrobione, buty szersze kupione bo stopa mi coisk spuchła 😞, nio obiadek na jutro jest, posprzatane tez 🙂 A jutro jade na działke poodpoczywac a wieczorkiem do tesciów a tam do czwartku 🙂 Nio i musze Wam powiedziec ze jeszcze nigdy nie kpilam tak idiotycznego preznetu jak dzis;/ Siostra meza ma bierzmowanie i normalnie kupilismy gazdety na Euro ☺️ juz sily nei mialam latac po sklepach, wstyd 🤢
Nio i jak bedzie wszystko ok to kolo niedzieli musze sie wyniesc do domku letniskowego na dzialke bo nam maluja klatki schodowe nio i Panowie dzis mnei poinstrulowali ze lepiej sie ulotnic na kilka dni 🙂 i bede bez neta 😮 ale mezulek coiks podgaduje ze podepnie mi bezprzewodowy do laptopa zebym odlaczona od swiata nie byla 🙂
NIo Dziewczyny to jutro kolejny dzień upałów nas czeka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad, no to zrob sobie dzien spokoju, jak tak robie i pomaga. A upaly to sie chyba wam maja niedlugo skonczyc, tak?
W sumie to fajnie biegac i wybierac plytki i roznosci do nowego lokum 🙂 Mi chodzi po glowie zrobic remont lazienki i kuchni, ale poki co, to nie mamy na to przeznaczonych funduszy, a nic sie nie wali, wiec poczeka. A jak juz wspominalam, jak z Elka moja bylam w ciazy to sie bawilismy w mega remonty w najwieksze upaly- wiec znam Twoj bol!
A i jeszcze- klatki to zawsze takimi olejnymi smierdzielami maluja, no nie? To racja, pewno bys siedziala z bolem glowy non stop, a tak zrobisz sobie relax na dzialeczce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- nio wlasnie zaczynam sie pakowac i bede wypoczywac caaaaaly dzionek 🙃 I maluja klatki olejnymi buuuuuu bedzie capic jak szok 😮 Nio i nei zazdroszcze Ci tych remontów w pierwszej ciązy bo szczerze to ciezko sie zdecydowac na wybór plytek i w ogoel lipa troche i sly mniej na to wszystko 🥴 Nio i teraz sie doczytalam o tych trzesawkach;/ nieciekawie.. Nio i podobne sa objawy do spadku cukru.. Kurcze lepiej skonsultowac z lekarzem i na pewno to nic strasznego
Pozdrawiam Was slonecznie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U nas dziś nareszcie pogoda majowa, a nie lipcowa 😉 Brzucho lepiej, ale wczoraj się przestraszyłam, bo coraz częściej boli 🥴 No ale dzidzi rośnie, macica i cała reszta również, więc to pewnie dlatego. Ada radośnie pokopuje 🙂
Madzia rocznicę ślubu mieliśmy wczoraj, ale dziś jeszcze kontynuujemy świętowanie na działce u teściów na rodzinnym grillu 🙂 Zresztą dziś też ważny dzień dla naszego związku, bo obchodzimy siedmiolecie, pierwszy buziak, zaręczyny i inne miłe wspomnienia związane z 1 maja 😉
Miłego dzionka dla wszystkich Brzuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj 🙂 trochę mnie nie było ale taka ładna pogoda że z Nadią ciągle korzystamy z pogody znaim się skończy, wpadłam tylko się przywitać i znikam 🙂
NAdrobie was wieczorem może bo mam sporo czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - to macie co swietowac 🙂 Piekne daty...oblewajcie ile wlezie! A brzuszek to pewnie rozbolal ze zmeczenia, jak ciagle latacie gdzies..poleniuchuj troszke 🙂
Magdad - bo urzadzanie domu/mieszkania jest super, ale
W pewnym momencie ma sie juz dosc:P A z tym odpoczynkiem na dzialce to dla Was idealnie!

My zaraz znow na dzialke i lezenie...brzuch to mnie ciagle lekko cmi, ale staram sie duzo lezec i nie panikowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba - zaleceń zero oprócz leków, kocham lekarzy, którzy mają pacjenta w dupie... ale od mojego mam prowadzącego jak najwięcej leżeć...czyli z prasowania nici hehe
mam nadzieję, że leżenie na leżaku przed domem też się liczy :P
ale jestem naćpana po tym fenoterolu...ehhh...cała się trzęsę i wczoraj już 2 szklanki poszły w drobny mak, aż mi mąż picie w bidonie przyniósł 😮 ale tak podobno ma być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akinimod - wlasnie mialam podpytywac jak tam 🙂A lezenie na powietrzu jeszcze lepsze, wiec korzystaj z pogody 🙂 A co to ten fenocostam?Poza nim pewnie nospa i magnez?A lezenie to wiadomo..to najlepsze na wszystko co nie tak w ciazy 🙂 Ja staram sie duuzo lezec, ale ciezko mi to przychodzi, bo tak jak Amelie mnie nosi:P No ale i tak glownie placek z czestym odwiedzaniem kibla, bo ciagle siku i siku:/
Buziaki..dzis uwazajcie, bo jest mega skwar i malo wiatru:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...