Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
ja też szybciutko 🙂

Smerfetka ja też o 10.00 mam ktg 🙂 powodzenia i łap oklaska 😁

Kinia dziękuje i oczywiście odwzajemniam 😁 najlepsze jest to ze ja wcale dużo nie przesadziłam z tymi palcami 😮 😁

A ponieważ Ani nie ma to czuję sie w obowiązku przypomnieć Wam o Keglu 😁 ćwiczymy ćwiczymy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂 postaram sie poczytac wszystkie zaleglosci pozniej jak tylko czas mi na to pozwoli 🙂
Wszystkie brzuszki przesliczne 🙂
u nas tez pogoda dopisuje moj brat przyjechal z rodzina do mnie wiec mam urwanie glowy :/ az marzy mi sie cisza spokoju 🙂 i jeszcze 2 psy w domu ktore szaleje doslownie ;/
moja bratowa jest tak leniwa, ze mam juz dosc nic nawet nie pomoze w domu.. wczoraj sama musialam posprzatac i ugotowac obiad a ona film ogladala i nawet sie nie spytala czy mi pomoc, a ja nie umiem jej powiedziec, zeby zrobila to i to... wiem, ze ma male dziecko (13miesiecy) a wieczorem tak mi nogi spuchly i jeszcze teraz mnie bola ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
Ja póki co mogę się tylko przywitać, bo zaraz lecę na zakupy a później odwieźć teściówke na zdjęcie gipsu i na busa, niech jedzie hen hen daleko 😁 😁 🤪
Aż dziwne ze Ania milczy. Ranny z niej ptaszek, a tu już prze 10 a jej nie ma 😞 Jak któraś się czegoś dowie, to niech da znać na forum.
Buziaki 😘 Do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 😁
Co się dzieje z Anią?! 🤨 Niech się szybko odezwie, bo będzie lanie!!! 🙂 😎
Wstałam standardowo o 7! Chociaż są jakieś plusy tego, bo zakupy już zrobione, w mikrofalówce robi się pizza z salami 🤪 Mam brzoskwinie, morele, zielona jabłka, i duuuuużą milkę 🤪 Dziś dzień obżarstwa, bo na obiad znowu młode ziemniaki, skwarki i kefir 🤪
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
wczoraj nie pisałam, bo padłam
brzuch mi zaczął szaleć i boleć do tego, ale to chyba od tego ugniatania na usg,
napiszę później szczegóły wizyty, ogólnie wszystko ok.u małej na usg wyszło,
teraz czekam na inspekcję teściowej, bo się zapowiedziała jak byłyśmy rano na badaniach

później wyjaśnię czemu inspekcję
dziwnie tak do was nie pisać z rana i wieczorkiem, obiecuję poprawę
zmykam
pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja!!

Od rana skwar i z tego tutułu juz mam nogi jak banieczki... Obudziłam sie w nocy mokra (z jednej piersi cały czas leci mi siara) wyniki posiew cos tam wykazały-jutro ginekolog, w czwartek położna a w piątek endokrynolog... Położna mówi że teraz 37 tydzien to juz ciąża donoszona-ja bym z chcecia wytrzymała te 40.. tym bardziej ze mieszkanie nie gotowe 😞

W czwartek w lidlu rzeczy dla kobiet w ciąży (czyżby widzieli, że tyle nas??) ja się gdzie nie obroce to wszedzie ciezaroweczka... 🙂

Ciekawa jestem która z nas pierwsza pójdzie rodzić... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙃

jak spałyscie mam nadzieję ze dobrze a bynajmniej od 02:40 do 07:00 bo do tej czuwałam dzisiaj ja 😠 😠 😠 😮 masakra... pilnowałam męża co by nie chrapał haha 😁

Ania super że się ujawniłaś bo już telefon rozgrzewałam do napisania wiadomości 🙂 i czekamy na Kamilkowe wieści 🙃

Ilka to żegnaj "czule" teściową oby poszło szybko i sprawnie 😜

ja obstawiam Ilkę na porodówce koło 30 czerwca do 02 lipca 😜

Tośka ale masz wyżerę weź no podziel się trochę!!! w sumie to za mną nadal czereśnie chodzą... Czekam na nasze Polskie bo te Hiszpańskie to za drogie a płacenie tyle kasy za dodatek specjalny to mam gdzieś taki interes a Polskie przynajmniej wkład sprawdzony 😜

dobra idę do sklepu i biorę się za resztę ciuszków Kajuśki 😮 a później prasowanie... masakraaaa Tosia wiesz co Tobie chyba tak sprawnie wczorajszło... co? to moze podeślę Ci kurierem ☺️ 😉 i sobie poprsujesz 😁 😁 ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasia miałam robotę na cały dzień z tym prasowaniem, ale cieszę się że mam to z głowy, kurcze 4 pralki ubranek u mnie, bo pozbierane z ciuszków, 2 kartony od brata ciotecznego i znajomej 😁 MASAKRA, jednym słowem.
Rozstawiłam deskę i na siedząco prasowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
teściowa przyjechała 😞
najpierw inspekcja ogrodu, u mnie w domu jeszcze nie była,
oj będzie miała o czym mówić bo zarośnięte wszystko 🙂

chciałabym żeby juz pojechała 😞
zajrzę później


O Panie! Ty się chyba jej boisz co?? moja tez test taka ostra babka i do tego strasznie pedantyczna, ale stara sie nie wpierdzielac w nasze zycie, a poza tym kto ma ten ogrod posprzatac?? moze niech sama zakasa rekawy i sie za niego zabierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
No Kasia miałam robotę na cały dzień z tym prasowaniem, ale cieszę się że mam to z głowy, kurcze 4 pralki ubranek u mnie, bo pozbierane z ciuszków, 2 kartony od brata ciotecznego i znajomej 😁 MASAKRA, jednym słowem.
Rozstawiłam deskę i na siedząco prasowałam 😁


a moje jeszcze leza i patrza na mnie... ciągle mówie-no przeciez jest na to jeszcze na to czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boooże co za upał, długo nie wytrzymaliśmy na polu bo już o 10.30 nawet Nikoś sam prosił się żeby iść do domu 😁

Ania dobrze że się odezwałaś, czekamy na więcej informacji 🙂

Ja też jakoś obstawiam pierwszą Ilkę na porodówce 😁

Tosia popieram zdanie Alicji, przy takiej mieszance jaką sobie zafundowałaś wizyta w kibelku nie jest niczym zaskakującym 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...