Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey laseczki, ja dopiero wrocilam 🙂
Humorek fajny,bo wloski ladnie wyszly i tak od rau czlowiekowi milo na sercu

Doti, co do tej brzusznej ciazy to raczej 🙂) Jest ona mega rzadka to raz ( choc wiadomo, ze mozna byc tym wyroznionym 😞 .. a dwa podejrzewam, ze w tym tygodniu juz by doszlo do zgonu... choc w pismiennictwie mowi, sie o kilku donoszonych ciazach brzusznych bez uszczerbku dla zdrowia matki i plodu, ale to tak okolo 32 tygodnia ciazy sie konczy..., bo ogolnie im wyzsza ciaza tym wieksze ryzyko zgonu dla matki... 😞
A to tak w kwestii informacyjno-edukacyjnej.. heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffffffffff.... trochę to trwało, ale udało mi się nadrobić wątek 🙂
tu u rodziców mam mniejsze możliwości korzystania z neta a i zajęć sporo więc nie ma czasu...
dziś mimo beznadziejnej pogody zaliczyliśmy cmentarz, bo wczoraj była rocznica śmierci babci... jutro u nas w kościele jest właśnie msza za babcie a potem cała rodzinka się do nas zwala...no i jeszcze jutro mama ma urodzinki więc było szykowania na imprezkę... no i jeszcze dziś miałam ostatni dzień szkolenia, więc zajęć sporo 😉
dobranoc Mamuśki 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Sandro ja się domyślam, że są nikłe szanse. I bardzo dobrze, bo ja bardzo chcę urodzić to dziecko o czasie i zdrowe 🙂 Mimo wszystko te dziwne odczucia są.... dziwne 😁
Oj wy żarłoczki małe 🙂 Ja dziś wreszcie stanę na wagę bo jedziemy do rodziców. Na ostatniej wizycie u gina miałam -1kg... Nie oszczędzam się z jedzeniem i jem praktycznie co chwila coś, ale jakoś do słodyczy mnie nie ciągnie... najwyżej jakaś kanapka z nutellą albo coś takiego. Ogólnie nie mam ochoty na przekąski typu paluszki, cukierki, ciasteczka itd tylko wolę zjeść coś konkretnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam o poranku , niestety jestem chora boli mnie gardło i czuję ,że mam gorączkę ogólnie do dupy 😞
Jeszcze dziś musimy jechać do kościoła zawiezc te zaswiadczenia ze możemy być chrzestnymi , a
z chęcią bym leżała w łóżku .
Muszę zaliczyć jakąś apteke bo sama sobie nie poradzę niestety , ale pogoda u mnie ładna bynajmniej przez okno świeci słoneczko 🙂
Pozdrawiam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzę i czytam na necie jakie są sposoby na przeziębienie dla ciężarnych i znalazłam artykuł ,a tam taki sposób na ból gardła :
'Obolałemu gardłu dobrze zrobią okłady z kapusty, zawierającej związki siarki i sól potasową, które przynoszą ulgę w stanach zapalnych. Liście kapusty sparz gorącą wodą, rozbij tłuczkiem do mięsa, przyłóż do szyi i owiń szalikiem na 20 minut. "
Słyszałyście o takim sposobie bo ja nigdy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!!!
Za oknem piękne słońce ale temp poniżej zera 😠więc siedzimy w domu.
Mixidixi ja słyszałam o tej kapuście ale jako okłady na opuchliznę,a i jak się robią zatory w piersiach jak się karmi to że też się okłada ale sama nigdy nie próbowałam.
Może syrop z cebuli albo mleczko z czosnkiem i miodem(na marginesie ja żadnego z tych specyfików nie mogłam przełknąć w ciąży) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i plukanie woda z sola... mi bardzo pomoglo na poczatku ciazy.. doslownie dwa dni.. 🙂
ale jesli ktos wrazliwy to gwarant ze pusci pawia ;(

Kto za mnie poprasuje?? nienawidze.. a mam cala sterte.. 😞(( masakra nieziemska.. skad sie tyle tego cholerstwa wzielo?? Ciagle trzeba cos w tej chacie robic.. 😞 ja mam wrazenie, ze ciagle zmywam naczynia 😞(

Oki zabieram sie ciekawe ile mi na to zejdzie.. jest 10:14 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 ja wstałam wcześniej, ale dopiero usiadłam do kompa 🙂
mixi słyszałam o tych okładach z kapusty ale osobiście nie stosowałam 🙂
ja dzisiaj na urodziny dziadka jadę, więc się będę opychać wszystkim 😁
u mnie pogoda hmmm słoneczko czasem wyjdzie zza chmurek, ale pewnie rewelacji nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...