Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też bym nie miała białej sukni, bo to jest taki stereotyp sukni 🙂 ja uciekam się ogarnąć i lekko sprzątnąć, bo niebawem mój M będzie w Poznaniu i przyjedzie po mnie nowym samochodem 😁 haha więc do usłyszenia :* i nie rozpisujcie sie tak! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My obydwoje pragniemy stanąć na ślubnym kobiercu a 26 stycznia robimy dlatego że małą trzeba ochrzcić,a wtedy dlatego,bo zanim pozałatwiamy wszystko,nauki itd..a wesela dużego nie robimy (na 50osób) i będziemy mieli znajomego DJ,a jedzenie nam będą robić znajomi z Bartka pracy 🙂 bo Bartek pracuje w gastronomi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Natalia widzę że już większość macie pozałatwiane,zobaczysz jak to wszystko szybko zleci 🤪
A my 18.04 trzecia rocznica i sama nie wiem kiedy to zleciało 😮trzeba jakąś romantyczną kolacyjkę zaplanować jak mała pójdzie spać 😉
Ach pochwalę się że na 27 kwietnia zapisałam się na egzamin z teorii a 25 USG ale mam ekscytujący miesiąc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, a ja dalam w lape i tez zalatwilam 🙂) hehe
My mamy w sierpniu juz 4...

Kurde maz czeka teraz na szefa na stacji BP i sie stresuje, czego on od niego chce... 😞
ale sru..

Wrocilam od dentysty bylo spoko 🙂 Zabki zdrowiutkie 🙂 Tylko may ubytek obok plomby byl, to wlozyla mi lek i za miesiac do zamkniecia 😁

Tysia, co do zalatwiania po porodzie. Jesli chcesz zeby dziecko po porodzie fugurowalo w szpitalu pod nazwiskiem meza to musisz isc do USC zeby on potwierdzil ojcostwo. Jsli nie bedziecie miec tego swistka, to male w ksiazeczce i szpitalu bedzie pod Twoim nazwikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam nie zdążyłam się przywitać 🙂 Witaj wśród brzuchatych 😁 jeśli masz ochotę możesz mi przesłać informacje do tabelki wrześnióweczek: imię, wiek, data porodu, pierwsze ruchy, imię dziecka 🙂

Dziewczyny szalejecie z pisaniem 😉
Po kolei: jeśli chodzi o ślub kościelny lub też nie - czasem po ślubie zmienia się bardzo dużo. Wszystko zależy od człowieka. Mój M. przed ślubem był kochający i czuły a po jakby mu przeszło. Kocha mnie dalej, ale już się tak nie stara, nie "udowadnia" a w październiku będziemy mieć dopiero 2 rocznicę.... po cichu wierzę, że to uczucie dopiero dojrzewa i jeszcze buchną prawdziwe płomienie 🙂

My byliśmy przed porodem w USC z potwierdzeniem ojcostwa, właśnie po to żeby M. mógł sam załatwiać papiery wszelakie, ale nikt nam nie powiedział, że musimy mieć papier potwierdzający w szpitalu 😁 więc Mati w szpitalu, w książeczce zdrowia i akcie urodzenia miał moje nazwisko... Zgłosić Małego do USC pojechaliśmy przy wyjściu ze szpitala bo było po drodze, więc i tak byliśmy razem 🙂

Wczoraj poruszyłyście ciężki temat wiary, chodzenia lub nie do Kościoła itd... Nie uważam żeby ktokolwiek MUSIAŁ chodzić do Kościoła, ale jeśli jest się wierzącym to przynajmniej nie powinno się popełniać takich błędów jak chodzenie do spowiedzi bez szczerego wyznania grzechów dla tzw. świętego spokoju lub dlatego że tak wypada. Ja np. wcale nie mam ochoty iść do spowiedzi tylko dlatego, że zbliżają się Święta i śmieszą mnie te kolejki przy konfesjonałach które tworzą się systematycznie dwa razy w roku. Cały rok ludzie grzeszą a na Święta lecą do spowiedzi, która trwa 3-5 minut i zazwyczaj nie jest szczera i nic nie zmienia.... Każdy rozumie wiarę na swój sposób i nikt nie ma prawa nikogo do niczego przymuszać...
A Chrztu ksiądz udzielić MUSI bez względu na to czy rodzice są po ślubie czy nie - w końcu co tu dziecko "winne"? My nie mieliśmy ślubu jak Mati był chrzczony i ksiądz tylko zastrzegł, że jeśli mieszkamy razem to nie możemy przystąpić do Komunii, bo żyjemy w zagrożeniu grzechem (seks przedmałżeński).

A my byliśmy prawie cały dzień na polku 🙂 Po drzemce ja poszłam sprzątać autko a Mati dzielnie ładował kamyczki na swoje taczki i przewoził z miejsca na miejsce pod czujnym okiem mojej teściowej. Kurcze złota teściówka mi się trafiła 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti 🤪 szok, ile napisalas 😁 zgadzam sie z Toba z ta wiarą w 100%.
tez jestem zdania, ze po slubie duzo moze sie zmienic, mój Łukasz nagle dorósł i to " tylko" po cywilnym 🙂 w ogole mam poczucie, ze jeszcze bardziej zaczal mnie kochac i bardziej sie stara ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Karolciu ja czasem tak mam, że muszę temat wyczerpać hahaha a tu tylko napomknęłam 🙂
Cieszę się razem z Tobą, że Twój M. wydoroślał 🙂 mój niestety ciągle ma mamusię pod ręką, która traktuje go jak małego chłopca i podaje wszystko pod nos a on wcale nie jest za to wdzięczny... Więc ja wychowuję go tak, żeby mnie szanował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...