Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rany... zdążyłam ledwie pranie powiesić, a tu już ponad 2 strony do nadrabiania :P hehe 😉 szalejemy kochaniutkie 😉

u mnie w pepco ostatnio nic nie było, same różowe rzeczy.... nie żeby mi się nie podobały, ale Tymek mógłby mieć później pretensje, że go matka w różowe spodnie ubierała 😉 poza tym mąż nie wpuściłby mnie z tym do domu, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Ja do tych co z uk, Dzonatalie ja jestem tu już w drugiej ciąży i żadnego badania na glukoze nie miała,jeżeli wszystko przebiega prawidłaowo to żadnych dodatkowych badań nie robią.USG są dwa na całą ciążę i przed porodem nie robią,położna rękami sprawdza ułożenie dziecka.
Ale oczywiście może być inaczej w innym regionie.
Latka a gdzie ty jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi dzięki za odpowiedź. ja mam 50g, więc mam nadzieję, że tylko godzine będę musiała siedzieć :P muszę sie w jakąś książkę na tą odsiadkę zaopatrzyć :P

Doti, Edith, Inirtam - śliczne ciuszki 😁
a w zacofanym Szczecinie nie ma Mothercare 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli tylko dasz radę to najlepiej zabierz kogoś ze sobą kto się dogada bo początki bywają ciężkie za zrozumieniem a tym bardziej że pewnie ci będzie położna chciała założyć kartę ciąży więc zada ci dużo pytań o historię choroby twoją i twojej rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...