Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam jeszcze taką opcję, że jeśli podczas wakacji (lipiec, sierpień), bede na L4, to mogę sobie to potem odebrać, jako urlop... co daje mi dodatkowe 6 tygodni po macierzynskim 😁
ale pewnie wrócę od następnego września 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja mam jeszcze taką opcję, że jeśli podczas wakacji (lipiec, sierpień), bede na L4, to mogę sobie to potem odebrać, jako urlop... co daje mi dodatkowe 6 tygodni po macierzynskim 😁
ale pewnie wrócę od następnego września 😉

nauczasz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
mhmm 🙂

w takich sytuacjach zaczynam zalowac, ze nie skorzystalam od poczatku ze swojego wyksztalcenia i nie poszlam tez do szkoly nauczac niemieckiego 😉 malabym duzo czasu dla dziecka a tak zapieprzanie codziennie po 8 godzin 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulalala pojechalam tylko do Lidla ze znajoma zrobic zakupy bo w lodowce i szafkach pajeczyny a Wy zdazylyscie wypisac jakies 8 stron :P 😲
jestem happy 😁 w koncu mam zarelko 😁
kupilam lody 🤪 🤪 i zapiekanki , na ktore sama dostalam ochoty czytajac post emilii ze idzie na zapiekanke 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam z umową podobnie jak Emilia tylko że kończy się koniec listopada. musze pogadać z kierownictwem na temat mojego powrotu do pracy. mam jakaś nadzieję bo z tego co koleżanki z pracy mi mówiły już jest 4 osoba na moje miejsce i nie wyrabia....
Siedzenie w domu mnie dobija. ale przynajmniej nie żrem tyle. postanowiłam już przystopować (+8 kg). grzecznie zajadam owoce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M wstał,wypiliśmy kawę i myślimy co tu na obiadek zjeść bo brak weny 😞
A co do macierzyńskiego to ja mam 9mc i wykorzystuję całe, już ze samych względów finansowych(dostanę więcej niż zarabiam 😉a potem do pracy wracam choć będę szukać czegoś gdzie więcej godzin będę miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zabieram sie do jedzenia!! 😁

ja tez niczego sobie nie odmawiam, ale przytylam 4kg tylko, troche schudlam w sumie z nog znow 😁
nie wiem czemu tak ale dobrze dla mnie, w sumie jem duzo warzyw i owocow

jak widze czipsy serowo cebulowe to wariuje musze je zjesc, od jakiegos czasu mam ochote na top czipsy wlasnie serowo cebulowe albo zielona cebulka ale szkoda ze w uk biedronki nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Ja zrezygnowałam z drzemek w dzień bo potem w nocy spać nie mogę a jednak o 7 z małą trzeba wstać 🙂



ja tez bo w nocy nie moge rowniez spac , budze sie co godzine, a ja mam pobudke o 4 do pracy ;/



no to sie objadlam , mmm dobre bylo ale..sie skonczylo 😁
jestem pelna 😁 az mala zaczyna kopac chyba jej rowniez smakowalo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też odzwyczaiłam się od popołudniowych drzemek... chodzę spać około 21/22 i budzę się o 7/8 i tak codziennie 😉
Moja sąsiadka jest wariatką na punkcie kościoła itd... no i dzisiaj pomiędzy jej domem a moim jest msza św. o 19... poprostu szlag mnie trafia ! 🤨 i jak zapytała czy będę uczestniczyć to powiedziałam jej że mogłabym na policje zadzwonić za zakłócanie mojego spokoju bo nie każdy sobie tego życzy żeby droga była zamknięta przez jakąś msze! No i już wielka aferaaa na całą okolicę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria kiedys na forum pisalas ze chcialas jeden stroj dla maluszka na sesje on jest w promocji teraz w ASDA zobacz;
http://direct.asda.com/george/sale/baby/D7M1G1C5,default,sc.html?cm_sp=grgBaby-_-carousel1-_-Sale140512

te w zakochanego kundla sa cudne ale u mnie w ASDA ich nie widzialam 😞 a online nie sa dostepne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ja też odzwyczaiłam się od popołudniowych drzemek... chodzę spać około 21/22 i budzę się o 7/8 i tak codziennie 😉
Moja sąsiadka jest wariatką na punkcie kościoła itd... no i dzisiaj pomiędzy jej domem a moim jest msza św. o 19... poprostu szlag mnie trafia ! 🤨 i jak zapytała czy będę uczestniczyć to powiedziałam jej że mogłabym na policje zadzwonić za zakłócanie mojego spokoju bo nie każdy sobie tego życzy żeby droga była zamknięta przez jakąś msze! No i już wielka aferaaa na całą okolicę 😁

😁 😁 😁 😁 na pewno będzie miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...