Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Marta gratulacje,co tam kilogramy najważniejsze że Nikola zdrowa!!!A na zdjęciu to tak szczuplutko wyglądasz gdzie niby te 8,5kg????

nie wiem właśnie gdzie te kg. Ale ja tak mam ze na wadze pokazuje np kilka kg wiecej lub mniej a po mnie nie widac tego.Niektorzy schudna 2kg i widac juz a ja nie. Poraz pierwszy ktos mi po imieniu napisal 🙂 dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Emaleth napisał(a):
Marta gratulacje,co tam kilogramy najważniejsze że Nikola zdrowa!!!A na zdjęciu to tak szczuplutko wyglądasz gdzie niby te 8,5kg????

nie wiem właśnie gdzie te kg. Ale ja tak mam ze na wadze pokazuje np kilka kg wiecej lub mniej a po mnie nie widac tego.Niektorzy schudna 2kg i widac juz a ja nie. Poraz pierwszy ktos mi po imieniu napisal 🙂 dzięki 🙂


a może waga źle waży....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mozliwe 🙂)

Ja nie pisze bo nie wiem jka masz na imie ☺️ 😁

Basen, joga, spacery dluugie....ale jednak basen przedewszystkim..najlepsze co moze byc i pomaga utrzymac wage na opdowiednim poziomie, a dwa ulatwia pozniej porod 🙂)

Czyli zrobili Ci tylko poziom glukozy we krwi. Nic poza tym. W ciazy robi sie ejszcze cos takiego jak krzywa cukrzycowa.. Pije sie glukoze i spr jak sobie radzi organizm z tolerancja cukru, i z jego obnizaniem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wszystkie zwiały :P
Pestko nie przejmuj się tymi kg, bo po porodzie je zrzucisz :* pewnie, że nie powinno się przytyć za dużo, ale ja na ostatniej wizycie miałam 69kg a wczoraj weszłam na (nową) wagę i zobaczyłam 72,5 a minął tylko tydzień... więc nie wiem co jest grane a nie zaczęłam więcej jeść..
Ja tak się wybieram i wybieram na ten basen i dotrzeć nie mogę......
Dostałam potwierdzenie, że ubranka będą na mnie czekały do następnej soboty 🙂 Wcześniej nie będę miała czasu po nie pojechać... fajowo 🙂 może już będę miała nawet miejsce w szafie na nie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak zaglądłam do was 🙂 zjadłam dużą shoarmę później poprawiłam sałatką z kurczaka , no i na deserek duże lody z bitą śmietaną i truskawkami, i teraz ledwo dycham, mąż stwierdził że wstyd mnie zabierać do restauracji 😁 bo niby wszyscy patrzyli na nasz stolik 😁 😁 chyba dziwnie to wyglądało bo mój mąż zajadał tylko sałatkę grecką a ja pochłaniałam wszystko jak odkurzacz 😁
Mój M złapał smaki i pije piwko... menda robi mi smaka 😮
pasuje iść spać... ale Skarbek coś zaczyna szaleć w brzuszku i mi spokoju nie daje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w zeszłym roku dla synka kupiłam pakę ciuchów za 600zł (na pół z moją mamą) i mam zapas ubranek na cały rok bo były w takich przedziałach rozmiarowych że nic poza butami na zimę i sandałkami nie muszę kupować do następnej zimy chyba 😉 No tylko kombinezon się przyda większy hihihi a jak już będą za małe to się odsprzeda dalej 🙂 Zresztą planuję po porodzie posprzedawać typowo chłopięce ubranka... ale czekam z tym do porodu bo nigdy nie wiadomo co się urodzi hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...