Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja u siorki jak jestem, to spie na pietrze i do toileta daleko... poprzedniej nocy na wpół śpiąca zrypałam sie troche ze schodów 😁 😁 teraz przetrzymalam godzine, ale to nie byl dobry pomysl, bo sie rozbudzialm tylko 😞 i do teraz oka nie zmruzylam, a wszyscy jak spali tak dalej spia...

ale mialam przynajmniej chwile, zeby was nadrobic 😜
Tusia... zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, przemyśl ja 15 razy, bo samej na pewno nie będzie Ci łatwo... wiem, ze dasz rade, ale nie o to chodzi, zeby komus czy sobie udowadniac, ze samemu da sie rade... najwazniejsza jest dzidzia i wiadomo, ze tam, gdzie rodzice się kłócą zbyt czesto, dziecko na tym traci, ale moze problemy z tym Twoim są przejsciowe, moze on tez potrzebuje zimnego prysznica na swój leb... nie wiem, nie znam sytuacji, wiec w zasadzie moze doradzac nie powinnam... nie mniej uważam, że powinnaś na spokojnie wszystko sobie przemyslec...tak, zebys pozniej w zaden sposob swojej decyzji nie zalowala.. 😉

Doti, jedz do rodzicow i odpoczywaj... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety poronienie nalezy do ryzyka amniopunkcji i na pewno byla poinformowana o tym... ;// Ehhh, ale zdarza sie to dosc rzadko... Tylko jej wspolczuc ;(((

My okolo 1 wrocilismy do domu po meczyku i wcale a wcale nie jestem zadowolona ze Niemcy wygrali ;// 🙂
Grrrrrr.. jak to sie mowi 🙂 Wszyscy graja, a wygrywaja Niemcy 🙂

To co sie dzialo wczoraj na starym rynku to masakra 🙂) Irlandczycy opanowali miasto... Zielono normalnie od nich.. Nawet nasza fontanne przyozdobili w swoja flage 😉) a jak tam wlezli to nie wiem,ale stali nawet na latarniach 🙂)
Ponoc do wczoraj przyjechalo ich okolo 25 000 🙂
Sie sialismy, bo jakby nie patrzec to oni zadnego meczu jueszcze nie grali, a od dwoch dni swietuja i swietuja 🙂 Do meczu nie dotrwaja, co niektorzy.
Ale powiem Wam, ze patrzac na niektorych naszych rodakow, to az wstyd czasem....;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Wam zazdroszczę tej możliwości wyjścia z domu... Też chciałabym się gdzieś ruszyć z Małym a tu lipa 😞 I tak już jest zdecydowanie lepiej, bo skurcze właściwie mi przeszły, tylko jak wstanę z łóżka to brzuch się napina. Jak za dużo się poruszam to jeszcze ciągnie i boli baaardzo nisko w podbrzuszu ale i tak jest lepiej niż było. Mam nadzieję tylko, że szyja nie zacznie się skracać skoro już zmiękła.
Jutro z rana jadę powtórzyć glukozę a później na cytologię. To będzie męcząca połowa dnia, więc trzeba będzie się zaopatrzyć w dodatkową no-spę chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry laseczki 🙂 wczoraj wieczorem jeszcze kumpela mnie odwiedzila i tak sie stalo ze koło 2 szłam spać i dopiero jakies 10 minut się temu obudziłam 🙂 dzis gra u nas Dżem 🙂
a to pioseneczka dla Was na dobry poczatek ddnia 🙂 wczoraj ją pierwszy raz usłyszałam i od rana bananik na buzi 😁 http://www.youtube.com/watch?v=a40lR-hiO4E&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane a ja zasnelam po 4 dopiero M odjebal mi taki numer ze myslalam ze na zawal zejde i nie moglam zasnac az w koncu wrocil po 3 do domu do 4 z nim gadalam i dopiero zasnelam ale nawet nie chce mi sie gadac co to za dupek chodzacy jest.
Obejrzalam wczoraj 2 filmy do tej 4 😁 mianowicie Sierota i Zielona Mila oby dwa fajnie zielona mile po raz 2 ogladalam wspanialy film. A teraz czekam az pijus sie obudzi eby go zjebac 🙂
U mnie tez ladna pogoda wiec wystroje sie jakao wena mnie naszla i wbywywam z kolezanka na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Wczoraj pierwszy raz poczułam na brzuchu wystający punkt dłużej niż zazwyczaj 🙂 albo stópka,lub łokieć,nie wiem co to było ale tak się zaparła i powoli przesuwała ,że było widać wystającą górkę i normalnie to czułam to było super.jak nadusiłam to uciekła 🙂 zazwyczaj tylko kopie i nie zostaje na dłużej to wypuklenie 🙂
Ja też nie jestem zadowolona że Niemcy wygrali....wrrrr.Wszyscy tylko nie oni....
Współczuję Wam brzuszki,że ciągle Wam coś dolega,boli brzuch,podbrzusze,krzyż itd. Ja na razie nie narzekam i teraz dopiero dostrzegam zalety tego że długo miałam mały brzuszek.Teraz jednak czuję wielką różnice,np nie podniose sie z lezenia na plecach,tylko musze na bok sie ulozyc,podeprzec ręką i dopiero wtedy...hehe.Codziennie się budzę w nocy i jakas godzine spac nie mogę,dzis bylo mi duszno ale nie moglam otworzyc okna bo moj M ma taką alergie ze dusil sie nawet przy zamknietych oknach.To był koszmar.Kurde babki ale wybrałyśmy sobie moment na ostatnie trzy miesiące 🙂 kurcze ze tez nie zdecydowalam sie we wrzesniu na ciaze tylko dopiero w grudniu 🙂 już byłabym moze po porodzie 🙂ale nie ma co narzekac,lepiej to przezyc niz gdybym nie mogla zajść...Módlmy sie zeby nie było upałów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Doti mam to samo... Zjem obiad, a po chwili znowu jestem głodna 🤔
dzisiaj z ciekawości wskoczę chyba na wage, bo dawno nie sprawdzałam...

Jak ja bym tyle jadła co Wy to bym już miała chyba z 20kg na plusie. Nie jem dużo,nie jestem ciągle głodna a mimo to od poprzedniej wizyty miesiac temu, juz znów 3kg do przodu 😞czyli w sumie 12kg 😞 masakra.jeszcze 3 miesiace czyli jeszcze 9kg przede mną????? Tylko co ja mam ograniczyć,nic nie jeść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeee Pestko, teraz to już sie tyle nie przybierana wadze 🙂 Średnio chyba 0,5 kg na tydzień powinno przybywać. Ja się zważę jutro rano. A teraz wciągnęłam kanapeczki z pasztetem i pomidorkiem a w miseczce czeka pokrojony ogórek i dwie marchewki...

Natalko cieciererecie hahahahhahaa doooooobre ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko tylko 5 kg,pozazdrościć. Nie mam żadnych opuchnięć,nic kompletnie.Chyba taka moja uroda bo nie będąc w ciąży,zeby byc szczupla musze tak uwazac ze nawet sobie nie wyobrazacie. O kolacji moge zapomniec,nigdy do syta nie jadłam, slodyczy unikałam jak ognia i napojow slodkich.A pare dni jakbym jadla normalnie w sensie obiad do syta i gdybym jadla kolacje to juz bylo widac na wadze iles tam więcej.Przejebane jednym słowem. Tylko jednym plusem tego jest to ze po mnie nie widac tego ze mam 12kg do przodu.Moja mama ostatnio taki tekst do mnie- ty nic nie przytyłaś ani po buzi ani w ramionach,tylko brzuch.Może ty za mało jesz? Ja sobie pomyslalam,kobieto gdybys Ty wiedziala ile więcej ważę 🙂 nie pochwaliłam się tym,bo nie ma czym.hihih.Myślałam ze w calej ciazy gdzies z 15kg przytyje ale będzie na pewno wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ale dokładnie zapisujesz Nati :P Ja tam wiem, że zaczynałam z 66kg, potem miałam 67, potem 65, a teraz 70 chyba.
Wcinam marchewkę zamiast paluszków... Nie wiem czy to był dobry pomysł bo Mała zaczęła szaleć hahaha


nie ja tylko w karcie ciąży mi piszą...bo mam taką dużą...czekaj znajde w necie wzor to pokaze..a ja wszamam ćwiartke wedzona z kurczaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...