Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też tak mam, że jak jem ponad normę to później waga leciiiiiiiiiii 🙂 Jak karmiłam Mateusza to przywykłam do tego że jeeeeeeem i chudnę.... i jak skończyłam karmić to się przeraziłam jak mi w miesiąc 6kg przybyło. Potem zaczęłam troszkę uważać. Ale nie umiem sobie słodyczy odmówić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cicho bo pomyliło mi się, mam 10kg do przodu,nie 12 🙂 ważę się na mojej wadze od poczatku i wedlug niej patrze ile przytylam bo waga u mojej ginki zawyża o dwa kg! a moja na sto procent dobrze chodzi bo u siory tak samo waże jak u siebie i tesciowa jak sie wazyla u mnie i gdzies tam to tez wyszło to samo a jak ide do ginki to zawału mozna dostac.U poprzednego gina waga działała jak moja a u tej zawyża.Jak sie waże wciaz na swojej to wg niej muszę patrzec ile przytyłam a nie inaczej.
Natalio dziś Dżem w Śremie tez jest.Mielismy do mojego brata jechac do Śremu i iść na dni Śremu ale mu nie pasi dziś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Natalko tu nieco lepsze video cieciererecie: http://www.youtube.com/watch?v=Nfpd6EoPaKI&feature=fvwrel ładne ciałko się na nim buja 😁 i fajnie tyłeczkiem zawija 🙂



mmmmm...kurna musze to znalzesc jako dzwonek na telefon samo to cieciereciecie 😁


mogę Ci zrobić z MP3 dzwonek :P z dowolnego fragmentu
A tak w ogóle to przeczytałam właśnie tłumaczenie tej piosenki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
MI też piszą wagę na każdej wizycie ale ja mam wizyty co 5 tygodni, więc jakoś mało ich było :P


to ja teraz wizyty bede miala u mojego co dwa tygodnie,jeszcze pojade do tego Szymanskiego na kontrole z tym serduszkiem no i do tej Łodzi..haha no chyba że nie zdąże przed porodem to nie wiem co zrobie wtedy tylko pozostaje rodzic na Polnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja zaczynałam z wagą 56 kg. Zjechałam na 48... I teraz mam 58 kg.

8 Kg w ciąży schudłaś ? o jaaa.
Ale Ty ładnie wcinasz z tego co piszesz,bo nie raz się uśmieję jakie mieszanki robisz więc masz prawo przytyć 10kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Natalko tu nieco lepsze video cieciererecie: http://www.youtube.com/watch?v=Nfpd6EoPaKI&feature=fvwrel ładne ciałko się na nim buja 😁 i fajnie tyłeczkiem zawija 🙂



mmmmm...kurna musze to znalzesc jako dzwonek na telefon samo to cieciereciecie 😁


mogę Ci zrobić z MP3 dzwonek :P z dowolnego fragmentu
A tak w ogóle to przeczytałam właśnie tłumaczenie tej piosenki 🤪 🤪 🤪 🤪


spoko dam rade a jak nie to sama se przerobie 😁 kurcze super jest ta piosenka 😁 caly czas jej slucham az net mi sie zacina troche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Pestka24 napisał(a):

Natalio dziś Dżem w Śremie tez jest.Mielismy do mojego brata jechac do Śremu i iść na dni Śremu ale mu nie pasi dziś 😞


nuu jest 😁 to wlc spotkamy się :P


Niestety już inny plan w zamian jest wymyślony....Jedziemy do babci M do Poznania w odwiedziny.....a do brachola na kawę za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja juz w piatek ide popatrzec na moja Myszeczke 🤪

A ja jutro 😁

A ja patrzyłam we środę i teraz "dopiero" 28.czerwca.


dopiero ?? kurcze Ty to masz ale jazdy z tymi wizytami...mam juz to na telefonie 😁 haha

Czemu dopiero? w środę był 30maja i ma wizyte za miesiac.Ja też mam raz w miesiacu wizyte.Miałam poprzednią 17maja a teraz 14czerwca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie obiad mialam i cos nie wchodzi mi zjadlam jednego mlodego malutkiego ziemniaczka i troszke kalafiora babcia mowi ze to przez to sie sie przejelam i nerwy ale jak tu sie nie przejmowac jak chlopak wraca do domu o 3 pijany jak nic i pozwolil sobie jeszcze wylaczyc telefon gdzie mowil mi ze przed 12 zaraz po meczu niemcy portugalia bedzie w domu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...