Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobra ide sie ogarnąć bo Bartuś już jedzie 🤪 🤪 🤪 w końcu 🙂 jej tylko od czwartku sie nie widzielismy a ja juz za nim tesknie masakrycznie...nie wyobrazam sobie calego sierpnia siedziec u mamy i widziec go tylko 2-3 razy w tygodniu...ale zawsze coś 🙂 to niewiem chyba do wieczora laski 🙂 ale dzisiaj go wieczorem wymecze...albo po poludniu tez jest dobre na chwile zapomnienia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, objechałam do laboratorium i na cytologię. Okazało się, że krzywej mi nie zrobią bez skierowania nawet prywatnie :/ :/ :/ Teraz już wróciłam do domku do synusia i leżę, bo się zmęczyłam przeokropnie. Do rodziców jeszcze nie pojechałam.... zamierzam najpierw na spokojnie porozmawiać z M. Emocje mną za bardzo szarpią ostatnio 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti nie dziwie sie ze cie szarpie ale jestes silna i poradzisz sobie z tym trudnym okresem 😘
Witam was kochanee 😁 ledwo o otworzylam oczy tak mi sie chcialo slodkiego ze zjadlam 3 jezyki 😁
Ja tak czytamo tych wasszych kopniakach bolesnych a mnie nie bola chociaz mala jest aktywna caly dzien chyba ze jest kolysana 🙂 a na tym etapie chyba tez mnie powinny juz bolec prawda? co to moe oznaczac ? dobrze to czy zle ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, a to lekarz kazał Ci powtarzać krzywą czy sama dla siebie chcesz?

Emi, widocznie mała jest tak ułożona, że Tobie nie przeszkadza... ja też nie mam bolesnych kopniaczków, ale czasm mam wrazenie, ze maluch lezy raczkami i nóżkami jakby do wewnatrz brzucha i wtedy to jest koszmar 🤢 nie ból, ale baardzo nieprzyjemne uczucie, jakby mi ktoś po wnętrznościach skrobał czymś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti masz racje po co się w niezgodzie rozstawać,lepiej pogadać,tylko żeby twoje argumenty dotarły do niego!!!
Emi nie masz się czym martwić jeszcze będą bolesne 😜 moja wiercipiętka też się rozpycha ale żeby to było jakieś bolesne to jeszcze nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tez tam nic nie boli...Bolec zacznie za 10 tygodni 🙂) haha 🙂Jedynie wieczorem, jak juz leze sie niekomfortowo przemieszcza, ale bolem bym tego nie nazwala

Doti
, co za babska w tym laboratorium ;/ Idz do innego, bo pewnie od groma ich jest... Ale jestem mocno zdziwiona, ze nie chca Ci zrobic ;/

Co tam nie zdaze? 🙂 Jeszcze zdazylam po kawe wyskoczyc do sklepu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Mój mały od zeszłego tygodnia zaczął fikać jak szalony, aż można zobaczyć jak brzuch się rusza, śmiesznie to wygląda.
Mnie kopniaki nie bolą, tylko czasem pobolewa dół brzucha jak młody się tam umiejscowi.

U mnie dzisiaj słoneczko świeci 🙂
Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emaleth jak Twoje babeczki?? 🙂 u mnie juz nic nie ma 😁

A nie mówiłam że nic dla twojego M nie zostanie 😁
U mnie jeszcze są bo na noc zrobiłam,przynajmniej M miał w nocy co do kawki przegryźć 🙂


nie no zsoatwilam mu 4 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ruchów to mój mały ostatnio cały czas kopie mnie po żebrach... to nie jest ból ale bardzo nieprzyjemne uczucie 🤨 a czasami czuję jakby mnie skrobał po wnętrznościach co też nie jest przyjemne 😮 ale każda inaczej odczuwa ruchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...