Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Witam się i ja... mam masę stron do nadrabiania ale nie wiem czy się zmobilizuje... 😉

u mnie dzisiaj raz słonko raz chmurki, i do tego świeże powietrze bo wczoraj cały dzień padało... więc jest czym oddychać.

teraz poluje na jakąś kieckę na wesele... i mam kilka typów, doradźcie!! 🙂

1. http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-z-rozami-roz-m-38-dwa-kolory-i2422598511.html
2. http://allegro.pl/asymetryczna-sexy-sukienka-koronka-pastele-bezowa-i2437410617.html
3. http://allegro.pl/asymetryczna-szyfonowa-sukienka-kolory-i2381579891.html

Mi się ta pierwsza z różami bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
A jakie to były czopki? Bo ja się chyba powieszę zaraz tak mnie zaczęło swędzieć 😞
i póki co tylko smaruje kremem Nivea

kurde nie pamietam nazwy, ale ginka mi je na racepte zapisala, byly tylko 3 w opakowaniu.

Pójdę dziś do apteki i się zapytam o jakiś specyfik do kaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia, Cotrimazol w masci jedynie, bo tylko to praktycznie bez recepty.
Clotrimazol jest w czopkach i jest lepszy ale to juz na recepte.
Warto zadzwonic do ginki, zeby Ci zapisala, bo z infekcjami nie ma co przechodzic, bo nieleczone moga prowadzic do porodow przedwczesnych itp itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tusia, Cotrimazol w masci jedynie, bo tylko to praktycznie bez recepty.
Clotrimazol jest w czopkach i jest lepszy ale to juz na recepte.
Warto zadzwonic do ginki, zeby Ci zapisala, bo z infekcjami nie ma co przechodzic, bo nieleczone moga prowadzic do porodow przedwczesnych itp itd...

Dzisiaj kupię w razie co to w maści, a do mojej pójdę jutro po recetę żebym miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za opinie dziewczyny odnośnie sukienek... mam jeszcze troszkę czasu więc pochodzę po sklepach i zobaczę może coś innego upoluję. Ale jak kompletnie nic nie znajdę to raczej zakupię tą pierwszą 😉
i do tego jeszcze jakieś buty bo nie mam zamiaru ubierać obcasów, stawiam na wygodę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
A jakie to były czopki? Bo ja się chyba powieszę zaraz tak mnie zaczęło swędzieć 😞
i póki co tylko smaruje kremem Nivea

kurde nie pamietam nazwy, ale ginka mi je na racepte zapisala, byly tylko 3 w opakowaniu.


pewnie clotrimazolum, ale tego pewnie bez recepty Ci nie wydadzą, chyba, ze w maści, tylko to już nie ten sam efekt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny nie mialam caly dzien internetu tylko przyszlam sie zameldowac bo juz Bartek jest i zaraz pakuje torbe do szpitala i jeszcze na male zakupki spozywcze trzeba wskoczyc....takze nie piszcie za duzo...bede do ktorejs pisac by Was informowala..Emi mogę do Ciebie? Będziesz informowac dziewczyny? jej jutro juz o 6:30 jedziemy do Poznania...trzymajcie kciuki 🙂 i za duzo nie piszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia trzymamy kciuki 😘
Ale ten dzień jest dla mnie straszny.... Ciężko mi się oddycha, sapię jak niedźwiedź. Macie też tak że jak leżycie na plecach to ciężko Wam się oddycha? Nie mogę sobie miejsca znaleźć,już nie wspomnę o tym że M nie zrobił mi tego karnisza.Nie prosiłam się kolejny raz,po prostu jak szykował się do pracy to powiedziałam że dziękuję za karnisz.Znów zaczął się drzeć na mnie.....aaaa tam brak słow 😞 chyba usnę,może poczuję się potem lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Hej dziewczyny nie mialam caly dzien internetu tylko przyszlam sie zameldowac bo juz Bartek jest i zaraz pakuje torbe do szpitala i jeszcze na male zakupki spozywcze trzeba wskoczyc....takze nie piszcie za duzo...bede do ktorejs pisac by Was informowala..Emi mogę do Ciebie? Będziesz informowac dziewczyny? jej jutro juz o 6:30 jedziemy do Poznania...trzymajcie kciuki 🙂 i za duzo nie piszcie 🙂

mozesz Natalio 😁
a ja wrocilam dopiero co i widze 30 stron naskrobanych 😮 jestem w szoku 😁
wygadalam sie z kolezanka zlecialy nam 4 godziny na te pogaduchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stwierdziłam, że maści kupować nie będę tylko jutro skoczę do ginki żeby mi wypisała receptę 🙂 skoro czopki mają być skuteczniejsze to dziś i jutro do południa pomęczę się z kremem Nivea 🙂

Ale za to kupiłam sobie koszyk nektarynek ☺️ i oczywiście litr Coli 😁
A na obiad schabowe z kapustą młodą i mizerją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju ja tez mam jakis podly dzien, chyba przez ta pogode wszystko mnie drazni. M wrocil z pracy, a ja sobie lezalam, bo pospalam po obiedzie. Cos sie go zapytalam i nie doslyszalam odpowiedzi i jeszcze raz sie go o to zapytalam, a on mi jakos tak dziwnym glosem odburknal, az mi sie przykro zrobilo i sie nagle poplakalam 😮a on sie zdziwil, ze takie cos mnie poruszylo. stwierdzil, ze jestem dziwna i sobie poszedl grac w siatke. Faceci nie czaja, ze w nas teraz hormony buzuja i mamy prawo do kazdej reakcji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...