Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaa rozumiem, a poza tym czasem mozna po prostu nie chcuiec koscielnego i juz 🙂)

Bo jej sie nie podoba, ze musi ze mna mieszkac, ale jak splacilam jej zaleglosci ponad 4000 za czynsz i jak splacilam zaleglosci z wody 2500, wymienilam okna, to bylo dobrze... a teraz nie chce z nami mieszkac... 😞(
Po prostu szlag by trafil...

A teraz przylazi mi tu do pokoju i mi sie pyta czy moge popatrzec na te oferty czy cos jest, i czy moge jej wytlumaczyc. To jej pow., ze gdyby mi nie zabrala dokumentu sprzed twarzy i nie zaczela go wypelniac, to jutro bym podzwonila i popytala jka to wyglada, a teraz to niech wyjdzie... 😞(
Kurde mi tez sie nie usmiecha mieszkac z babcia, ale wiecie jak to ejst, zawsze mniejsze koszty to raz, a dwa jakas pomoc i dla mnie i dla niej na starosc... ale skoro nie chce to nie...
A my to kredytu na mieszkanie nie dostaniemy, bo Darek ma umowe na 1,5 roku... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moi znajomi mieli podobna akcje z babcia. Zameldowala u siebie mojego kolege i powiedziala, ze moze u niej zamieszkac w 2-pokojowym mieszkaniu, a ona sobie pojdzie do jego rodziców, bo musi miec opieke, a on przynajmniej zamieszka ze swoja narzeczona na swoim. No to sie ucieszyli, wyremontowali pokoje, kuchnie, łazienke, wymienili okna, wydali wszystkie swoje oszczednosci. pomieszkali 3 miesiace w spokoju, a potem babcia zaczela nasylac na nich policje, ze ja wysiudali i ubezwlasnowolnili 😮 Ze robia z niej wariatke. jego rodzice mieli z nia takie jazdy, ze moi znajomi byli zmuszeni oddac babci mieszkanie i zostali bez niczego. A babcia teraz sobie tam mieszka w nowym mieszkaniu i ma sie dobrze 😁 cwana bestia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska ja brałam ślub w czerwcu i bez opłacania orkiestry, śpiewu w kościele i suknii bo miałam to w prezencie poszło nam 20 tysięcy 🤨
A co do zmuszania do ślubu to jak zaszłam w ciążę z Zośką miałam 21 lat i rodzice jej "tatusia" chcieli mnie do ślubu zmusić, ale się nie dałam i bardzo dobrze bo później kazał mi ciążę usunąć a jak sie nie zgodziłam to olał dziecko i tyle.
A jak Mała miała rok poznałam Artura który teraz jest moim mężem a Zośka jest jego oczkiem w głowie i córeczką a on jej tatusiem. I uwierzcie mi,że jak dla mnie to jest prawdziwy ojciec a nie frajer który zrobic potrafił ale dać miłość już nie...
Natomiast jeśli chodzi o babcię to chyba by mnie szlag trafił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bez ślubu jestem i bez ślubu będę ! 😁 póki co jakoś mi się nie spieszy do podjęcia tej decyzji... Chociaż Marcin chce chociaż cywilny, ale ja jakoś nie jestem przekonana 😉 będziemy mieć dziecko - ok, ale nie powód żeby od razu iść na całość 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dzięki za ciepłe przyjęcie 😁 Uffff..... ale macie tempo w pisaniu 🤪 Czytałam w biegu, bo zaraz pędzę do dentystki, ząb mi się dzisiaj ułamał... Ja na L4 jestem od samego początku, miałam wcześniej poronienie, ciążę pozamaciczną, udało nam się po czwartym in vitro... Lekarz prowadzący uznał, że tak będzie lepiej, zważywszy na pracę jaką wykonuję. Ale i tak cały dzień mam zajęcie, jesteśmy w trakcie budowy i zajmuję się zamawianiem materiałow... Dopiero od niedawna lepiej się czuję, wcześniej tak żle mi było, że praktycznie z łóżka nie wychodziłam, pierwszą ciążę 15 lat temu przeszłam idealnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, my bysmy sie nie zdecydowali nawet na cywilny, ale kredyt na mieszkanie nas zmusił 😉 Juz prawie 2 lata po slubie i nie żałuje, jest nam swietnie razem, no ale czy koscielny bedzie to sie zobaczy jeszcze 🙂

Agn ciesze sie, ze w końcu sie udalo i ze z dzieciaczkiem wszystko ok! 🙂 Ale oszczedzaj sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wesel to my 3 lata temu wydaliśmy 30tys i wcale nie był szału i zwróciła nam się połowa.
Wiadomo wesela nie robi się dla siebie tylko dla rodziny a i tak na koniec wszyscy cię obgadają bo nie ma szans żeby każdemu dogodzić 😮
Ale i tak jestem zadowolona mimo że czekaliśmy 8 lat bo chcieliśmy za swoje zrobić no i wiadomo raz w życiu wskakujesz w taką sukienkę i czujesz się tak wyjątkowo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie nowe mamuśki, ale nas już dużo na forum . Ja z moim mężem wzieliśmy ślub konkordatowy rok temu w pazdzierniku, więc nie ma się co sugerować rodzinką i gadaniem ludzi 🙂
Nasza córka super się z nami bawiła , tańcowała jak szalona więc to była nasz ważny rodzinny dzień 😁
Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusi coraz wiecej super 🙂. A co do ochrzczenia dziecka roznie bywa moja kolezanka bez slubu jest zalatwiac do ksiedza to ja wyzwal i powiedzial ze nie udzieli bo on nie wie czy dziecka nie poczak szatan 😮 . Mnie tesciowa tez szarpie przed oltarz ale teraz wymyslili ze razem z chrztem haha jajca jak nic bo oni sobie planuja a ja sie smieje bo nic z tego nie bedzie poki ja Maciek i dziecko nie bedziemy razem pod jednym dachem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do ślubu to chcialabym kocham go bardzo bardzo mocno tak mocno jak swoja babcie ktora mnie wychowala i jest ze mna caly czas ale nie wezme slubu poki rodzina nie bedzie razem 🙂 bo jak narazie to bedzie wygladalo tak ze ja w polsce Maciek w berlinie niestety ale mysle ze zleci skarbek bedzie mial z 2 lata to wszyscy razem bedziemy zyc w berlinie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia tak na odległość to rzeczywiście słabo 😞 ale prędzej czy później będziecie razem - rodzinka musi być w komplecie 😁

Znam wiele przypadków chrztu nieslubnych dzieci, to wszystko zalezy od ksiedza i jego woli. jesli jeden nie ochrzci, to moze drugi lub trzeci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh, pipa i tyle. Darek sie wkul i pow. ze niech sobie ze lba wybije, ze jej cos w chacie zrobi... 😞 Mi nadal nie przeszlo, jutro pol dnia w pracy pewnie przebecze... 😞(
Nie ma pojecia, ze sie nie utrzyma sama. a jak jej to pow. to stw ze jakos sobie da rade.... no da, tak jak ostatnio, ze 4000 zadluzenia.. zajebiscie...
ale co zrobic? na razie sie nie odzywam, bo mnie to za duzo kosztuje. Mam nadzieje, ze nie zlozy pisma po kryjomu...

Dobra koniec tematu!!! bo mozna pasc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się ładnie rozpisałyście 🙂 cholerka miałam do czytania troche 🙂 jestem u mamy...z siorą właśnie zjadłyśmy pizze...normalnie chyba nasze kontakty się polepszają ale pewnie tylko na pewnien czas 🙂 ale i tak jestem szczęśliwa powiem Wam 🙂 🙂 🙂 🙂 Więc my z moim Bartkiem planujemy ślub i wesele jak maleństwo się urodzi i będzie miało chrzest...moim zdaniem to piękna uroczystość tylko moja rodzinka mówi,że po co robić wesele..jak można zrobić tylko obiad....a pozatym mówią,że mamy wziąść przed narodzinami cywilny...niewiemy co robić...hmmm.... ale pewnie pozostaniemy przy tej wersji ślub z chrzcinami 🙂 miłego wieczorku i witamy nowe mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie nowe Mamuśki 🙂

sandroos przykro mi - sytuacja nie za ciekawa, ale może to babci chwilowy przebłysk i wkrótce jej przejdzie... u nas w rodzinie też z babcią były akcje-najpierw oddała mojej kuzynce mieszkanie by zamieszkać z kuzynki mamą (swoją córką), by ta mogła się nią opiekować itp... no ale oczywiście potem pewnie z kilkadziesiąt razy się kłóciła, ze to nic iż nie może sama chodzić itp., że chce wracać do swojego mieszkania i koniec, a kuzynka też w tamtym mieszkaniu mega remont zrobiła -eszzz.........szkoda słów, ale widać babcie tak mają :/

Emila ze zgagą nie wiem, więc niestety nie pomogę.

Dobrej nocki Mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...