Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 🙂
A dzisiaj u mnie chyba zaczyna się ciężki dzień... jakieś dziwne mdłości mnie dopadły, ból głowy i co najgorsze powrócił ten okropny ból brzucha 😞 dzisiaj mam tą kontrolę popołudniu więc troszkę jestem uspokojona...
a noc to była koszmarna, kręgosłup mnie boli, nie mogę sobie miejsca znaleźć... mówią że powinno się spać na lewej stronie ale już mnie tak ona boli że nie wiem jak mam spać... a na prawym boku strasznie mi niedobrze.
mój mąż mówi że zaczynam zrzędzić jak stara baba... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosia ja właśnie pożeram mambę coca cola 😜
Doti to miałaś fajnie z tą sukienką , ja ostatnio poszłam z córką poprzymierzać sukienki to miałyśmy ubaw bo wyglądałam tragicznie 😮
Ja mam ogromne cycki jak nie wiem co i do tego brzuszek i nic innego nie widać wyglądam jak foczka.
Jak dopiełam się w sukience to cycki miałam pod brodą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja stwierdziłam, że nie będę kasy wydawać na wesele kogoś kogo właściwie nie znam... a ta sukienka się rozciąga, trochę błyszczy, ładnie podkreśla biust... czego chcieć więcej 🙂
Ale były jeszcze 2 inne ciężarne i jedna miała sukienkę super-jak czarna spódnica z wysokim stanem i niebieska góra, a druga miała taką z zakładkami na brzuchu, zdecydowanie za luźną ale z czymś w rodzaju ściągacza nad kolanami i wyglądała kiepsko...lepiej jak sukienka albo jest rozkloszowana, albo cała przylega do ciała i ładnie podkreśla brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam ,że kupię sobie taką rozkloszowaną , ale niestety totalna porażka .
Teraz będę szukała podkreślającej brzuszek i cycki , a że jestem niska to pewnie będzie mi w takiej lepiej , bo jednak te rozkloszowane to jeszcze mnie pogrubiały i skracały nogi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
mam nadzieje ze u Was wszystko wporzadku,
yh ja dzis spedzilam niezbyt fajny poranek w pracy, mianowicie tak mnie bralo na wymioty ze nie moglam tego opanowac poszlam do toalety i nawet nie mialam czym wymiotowac bo nic nie jadlam, a wypilam tylko kubek herbaty, strasznie sie czulam, myslalam ze po prostu pojde do domu ale zjadlam sobie cos i mi przeszlo - na szczescie, teraz juz jest okej 🙂 po pracy, odpoczywam w domku i objadlam sie lodami truskawkowymi z polewa i posypka mniam...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂 a ja nie tak dawno sie obudzilam....i jeszcze leze...Wczoraj kolo 19 zasnelam i nawet nie slyszalam Bartka jak przyszedl ok 22 z pracy...potem mnie obudzil,no i nie moglam zasnąć jak on juz zasnął,w ogole ta noc jakaś dziwna była...sny to mialam masakryczne....ze najpierw bylam na jakiejs mszy w kosciele,potem ze spadalam z 10 piętra...yyy niewiem o co tu chodzi 😞 mała wczoraj robiła sobie bibe w brzuszku i to ostrą 😁 kurcze czasami marze by juz byla z Nami 🙂 to dobrze,że Tusiak wychodzi dzis 🙂 a u mnie dzis sloneczko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh to widzę że nie jestem sama ;d
rano nie umiałam podnieść sie z łóżka tak mnie mdliło brzy byle poruszeniu ręką... :/
cały czas w głowie siedziała mi bułka z dżemem...a tu sms od męża `byłem rano po bułki w lodówce masz gotowe kanapki z dżemem ' <3 i jak tu go nie kochać ;d

w czwartek wizyta u lekarza. moze wrescie mi powie czy bedzie Milenka czy Sebuś 🙂
najważniejsze zeby bylo zdrowe....
pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a ja czekam aż mój synuś urządzi sobie jakąś bibe w brzuszku 😉 jak na razie to tylko mnie tak jakby łaskotał od środka... 🙂 no ale czekam cierpliwie... może na dniach da mi kopniaczka bo mój brzuch robi się nieziemsko twardy i podchodzi do góry 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 co za sny dziwne ...ja wczoraj poszlam posiedziec z M i zasypialam na fotelu wiec kazal mi isc spac, nawet nie wiem o ktorej on sie polozyl, tak mi sie super spalo, M sie do mnie przytulil i zaczal chrapac 🤢 i to glosno i obudzil mnie o 3 rano, a o 4 do pracy wiec od 3 juz nie spalam tylko czekalam zeby wstac do pracy 🤢 a u mnie taka sobie pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez jest ciezko.....ale zawsze zasypiam na boku lewym,bo Bartek sie przytula za mna i tak mi najlepiej 🙂 🙂 🙂 a w nocy nie wiem jak spie...jak sie budze to roznie...czytalam ze jak najmniej trzeba lezec na plecach,a jak juz sie obudzisz to przewroc sie na bok....w necie jest t o napisane...chodzi chyba o serce i krew...nie pamietam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...