Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehehe, ja lubie bardzo, ale nie wiem czy zjadlabym taka przywieziona, co bym musiala obrobic jakos mnie nie przekonuje.. 😉)

Moze, ze to drugi maluch?? Jakby nie patrzec moje podejcie tez jet o 180 inne niz w pierwszej ciazy...

To nie to, ze on nie chce.. tylko nie wpadnie nawet zeby zapytac...a ja sie jakos nigdy nie prosilam,...
Przy Nadii nie mogl, bo chodzilam jak byl w pracy... ale teraz chodze popoludniami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandros faceci się sami nie domyśla 😁 u nich z tym ciężko... takie to stworzenie już jest 😉 mój też nic nie mówił że chce iść ja mu to zaproponowałam, ale on coś nie był nastawiony na ten pomysł pozytywnie... ale jak już raz poszedł tak teraz nawet sie mnie nie pyta czy może tylko pcha sie ze mną do gabinetu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mojego nie zabrałam tylko na pierwsze, jak było TV, ale potem już żadnego nie podarował... i też mega zestresowany za każdym razem i tylko głupowate pytania zadaje lekarzowi... jak mam takie kontrolne usg, jak dziś na wizycie, to go nie ma, ale jak jest zaplanowane, to muszę umawiać się tak,żeby jemu tez pasowało 🙂

Isa, ja tez nie znoszę ryb, śmierdzą jak nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu nadrobiłam zaległości... Ale się rozpisałyście... :P
Byłam dzisiaj z mężem u lekarza, na usg połówkowym/genetycznym.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Po raz kolejny potwierdzony synuś, waży 454 gramy, zmierzony wzdłuż i wszerz i wszystko wyszło prawidłowo.

Szczegóły wyników (gdyby któraś potrzebowała do porównania)
BPD 56mm
HC 200mm
FL 37mm
AC 143 mm
Co odpowiada 22 tygodniowi ciąży.

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia1988 napisał(a):
No w końcu nadrobiłam zaległości... Ale się rozpisałyście... :P
Byłam dzisiaj z mężem u lekarza, na usg połówkowym/genetycznym.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Po raz kolejny potwierdzony synuś, waży 454 gramy, zmierzony wzdłuż i wszerz i wszystko wyszło prawidłowo.

Szczegóły wyników (gdyby któraś potrzebowała do porównania)
BPD 56mm
HC 200mm
FL 37mm
AC 143 mm
Co odpowiada 22 tygodniowi ciąży.

Miłego wieczorku 🙂

Madzia gratki 🙂 u Ciebie chłopczyk, u mnie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja staram się ograniczać... przed ciążą byłam colo-żłopem. Doiłam colę litrami, od stycznia miałam postanowienie noworoczne, zeby sie od coli odzwyczaic.... i tak do Świąt Wielkanocnych szło mi całkiem dobrze, bo w ogóle nie piłam, ale jak w Święta raz zasmakowałam.... to nałóg powrócił, nie piję w takich ilościach jak przed ciążą, bo to byłoby nierozsądne dość, nie mniej... zdarza mi się często, ostatnio zwłaszcza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziennie wypijam 2 butelki (litrowe) wody gazowanej z cytryną 😮 i później co chwile siusiu chodzę... ale wieczorami się ograniczam bo denerwuje mnie to latanie co chwile do wc a co do coca-coli to jakoś mnie nie ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za mna gazowane ostatnio lazi... staram sie zeby nie byla to cola... 🙂)
,
Ide sprobowac spac 🙂) bo nie wiem jaka bedzie nocka z mloda, a sie zamienilam zeby sic z nia do lekarza i na 6 do roboty ide... 🤢

Moze juz ostatnie 2 dni pracy... chcialabym zeby lekarz mi zaproponowal.. albo wrecz zakazal.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
za mna gazowane ostatnio lazi... staram sie zeby nie byla to cola... 🙂)
,
Ide sprobowac spac 🙂) bo nie wiem jaka bedzie nocka z mloda, a sie zamienilam zeby sic z nia do lekarza i na 6 do roboty ide... 🤢

Moze juz ostatnie 2 dni pracy... chcialabym zeby lekarz mi zaproponowal.. albo wrecz zakazal.. 🙂


kurna... też muszę od tej coli odpuscić, bo generalnie chciałabym się od niej całkiem odzwyczaić... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
za mna gazowane ostatnio lazi... staram sie zeby nie byla to cola... 🙂)
,
Ide sprobowac spac 🙂) bo nie wiem jaka bedzie nocka z mloda, a sie zamienilam zeby sic z nia do lekarza i na 6 do roboty ide... 🤢

Moze juz ostatnie 2 dni pracy... chcialabym zeby lekarz mi zaproponowal.. albo wrecz zakazal.. 🙂


a jak nie, to sama mu zaproponuj albo wręcza nakaż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam jazdy na cole !! albo na sprite ale to tylko czasami.. 😁
wczoraj kupilam herbate mietowa i jakos mi zasmakowala i ciagle ja zlopie dzis chyba z 4 wypilam mniam nie wiem co sie stalo, bo nigdy herbaty mietowej tak nie pilam 🤪 pilam tylko gdy sie zle czulam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam jazdy na cole !! albo na sprite ale to tylko czasami.. 😁
wczoraj kupilam herbate mietowa i jakos mi zasmakowala i ciagle ja zlopie dzis chyba z 4 wypilam mniam nie wiem co sie stalo, bo nigdy herbaty mietowej tak nie pilam 🤪 pilam tylko gdy sie zle czulam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jednak mój M przywiózł tą rybę 😮 niech go szlag! idę zrobić rewoltę! 😁
a przy okazji uciekam do wyrka się położyć bo jutro dalej trzeba rano wstać i szykować żarcie jak dla armii 🤨
dobranoc brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...