Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Właśnie też doszłam do wniosku że będę kupować ciuszki troszkę większe... wystarczy podgiąć rękawki i po sprawie a takie ciuszki posłużą mi na dłużej... oczywiście kupię kilka sztuk dla noworodka... ale nie całą stertę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oto moje pierwsze zakupy ubrankowe:
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8718/img0158ipk.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/pati1984]pati1984[/URL] at 2012-05-15
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7996/img0156lz.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/pati1984]pati1984[/URL] at 2012-05-15
za te wszystkie ciuszki i kombinezonik zapłaciłam całe 31 zł..... na pewno będę częściej wpadać do tego lumpeksu, w sklepie zapłaciłabym majątek za to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak kto uwaza z ciuszkami moze tutaj w uk rozmiary sie troche roznia.
mam body rozmiaru first size i mam body rozmiaru 0-3 raz przylozylam zeby porownac i roznily sie, jakby nie patrzec te 0-3 byly trooche wieksze , a przykladajac ubranko 0-3 i 3-6 rowniez widac roznice i to wieksza, wiec zaopatrzylam sie w jedna paczke bodow first size bo to na dlugo nie starczy chyba tylko szpital i tydzien w domu, w 0-3 mam troche kupionych nowych a wiekszosc odkupilam uzywanych w super stanie, jak widze ze ktos chce cos sprzedac w rozm. 3-6,6-9 to nie patrze tylko biore bo wiem ze i tak sie przyda 🙂 wiadomo ze fajnie bylo by kupywac wszystko nowiutkie bo ladne itp. ale nowe kupuje jak widze na fajnych przecenach tak jak te ubranka dzis. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
A ja jestem happy bo myślałam, że wszystko będę musiała kupić nowe a tu dostałam 4 duże reklamówki ciuchów od szwagierki mojej siosty 😁 i sa naprawdę w dobrym stanie. Niektóre nowe. Także już całą wyprawkę mam 🤪 i nawet kurteczkę na 80 i zimowy kombinezon. Strasznie się cieszę. Teraz będę kupować akcesoria i kosmetyki a i chyba zacznę te pampersy składować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza2612 napisał(a):
Witam mamuśki 🙂
A ja jestem happy bo myślałąm, że wszystko będę musiała kupić nowe a tu dostałam 4 duże reklamówki ciuchów od szwagierki mojej siosty 😁 i sa naprawdę w dobrym stanie. Niektóre nowe. Także już całą wyprawkę mam 🤪 i nawet kurtezkę na 80 i zimowy kombinezon. Strasznie się cieszę. Teraz będę kupować akcesoria i kosmetyki a i chyba zacznę te pampersy składować 😉


wow super ja czekam na moje paczki jedna paczke uzywanych odkupilam za grosze druga tez to takie dwie reklamowki beda , oddawaly doslownie po 0.50 pensow albo 1 funta 😁 to nabralam ale od jednej mam wiekszosc 0-3, a od drugiej mieszanke az po 6 miesiecy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza ja mam to samo szczsescie 🙂 kupilam kilka sztuk, bo mi sie spodobaly a reszte mam po siostrzenicy i znajomi 3 torby dali 🙂łóżeczko, wanienke, lezaczek, przewijak, mate edukacyjna tez mam, musimy tylko wozek kupic, ale to tescie chca nam kupic 😁 aaa no i komode na ciuszki trezba skombinowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati, dzonataile śliczne te wasze ubranka 🤪
Ja jak wiecie zakupy zaczęłam już dawno, więc już też kupuję większe rozmiary 😁
Teraz kupuję 74-80 wg moich obliczeń i biorąc pod uwagę moją pierwszą córcię ta rozmiarówka będzie przypadać na wiosna/lato 😁 Wolę mieć troszkę zapasów, ze wszystkim tak mam 😁 Tym bardziej, że będę musiała wrócić do pracy a mała myślę, że do żłobka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Aisza ja mam to samo szczsescie 🙂 kupilam kilka sztuk, bo mi sie spodobaly a reszte mam po siostrzenicy i znajomi 3 torby dali 🙂łóżeczko, wanienke, lezaczek, przewijak, mate edukacyjna tez mam, musimy tylko wozek kupic, ale to tescie chca nam kupic 😁 aaa no i komode na ciuszki trezba skombinowac 🙂


szczesciara ja tylko przewijak od znajomej dostane, tak to wszystko kupilam nowe albo poodkupywalam wygrywajac na ebayu, ale na szczescie za male pieniazki udalo mi sie wychaczyc takie rzeczy jak lozeczko, mata, lezaczek, wozek tez odkupilam mam 3w1 super jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w końcu muszę przeglądnąć pudło po córci,bo tak sobie parę rzeczy kupiłam ale też używane za grosze 🙂Jedynie to chyba do szpitala chcę jakiś ładny nowy komplet,no i jakieś kocyki, ręczniki.
Nawet nie chcę myśleć o praniu i prasowaniu tego wszystkiego 😮Córci prasowałam do 6 mc potem miałam dość sterty ciuchów co 2 dni,przerzuciłam się na metodę złożyć i schować,uleży się w komodzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super ciuszki dziewczyny 🙂 ja tez juz kupuje wieksze 68-74 mam 🙂 i mam zamiar kupowac do roczku rozmiary 🙂
odebralam wyniki moze ktoras mi pomoze je rozszyfrowac:

Test glukoza 75g:
na czczo 66 wart.ref 50-100
po 2h 129 wart.ref 50-140

Toxoplazma gondii:
Przeciwciala w kl.IgM 0,202
< 0,8 ujemny
>/ 0,8- < 1,0 niejednoznaczny
>/ 1,0 dodatni

coombs ujemny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nadzieję że jednak u mnie ktoś się znajdzie żeby nam jakieś podarunki sprawić, bo jak na razie to kompletnie nic nie mamy (tylko buciki które kupiłam) 😁 a jak nikt nic nie da, to nas czeka meeega duża wyprawka od podstaw 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaale macie wenę, dziewczyny!! 🙂

ja już wróciłam z uczelni i teraz sobie poleże, a co 😉 zaraz jakiś obiad zjem, może pierogi z kapustą i grzybami, bo mam trochę jeszcze...
Tusiatrzymam kciuki, żeby małe się rozkraczyło wreszcie!! 😉
dziewczyny "zakupoholiczki" 😜 śliczne te wasze ubranka.... ja troszkę kupiłam wczoraj i narazie przy tym zostanę, wydaje mi się, że na poczatek starczy... latem na wyprzedazach będę kupować pewnie coś na za rok 😉 a resztę na bieżąco... zawsze jakieś sezonowe okazje się trafiają, a i lumpy tez są 😁
nie wiem, jak duży będzie ten mój maluch, dlatego nie chcę kupować nie wiadomo ile 🙂 choc znając życie jeszcze nie raz nie będe mogła się oprzec, podobnie jak wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...