Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
A swoją drogą to cholernie drogie są te proszki dla niemowląt, nie wiem może jakiś drogi sprawdziłam,nie znam się. Np taki Jelp 1,6kg 30zł na necie. Chyba zbańczę.... 😞 😞 😞 😞


biały jeleń jest za 15zyka, więc dużo taniej... i podobno bardzo dobry, albo Dzidziuś tak jak dziewczyny pisały 🙂

mój Maluch mi się ostatnio częśto z prawej strony w żebra wpycha - muszę go miziać i miziać to wtedy łaskawie zmienia pozycję na mniej bolesną dla mamusi 😉

dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj i ja się witam wyspana jak nigdy .
Spałam jak zabita 🙂 Ale to pewnie kwestia pogody bo fajnie chłodno więc przyjemniej niż w te upały.
Moja córka mi się buntuje ,że po co do szkoły ale mnie denerwuje 😠
Co prawda męczą te dzieci o ten tydzień dłużej nie wiem po co 🤔
Dzisiaj mam dzień lenia i znowu rygoru jedzonkowego .
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja... mam masę stron do nadrabiania ale nie wiem czy się zmobilizuje... 😉

u mnie dzisiaj raz słonko raz chmurki, i do tego świeże powietrze bo wczoraj cały dzień padało... więc jest czym oddychać.

teraz poluje na jakąś kieckę na wesele... i mam kilka typów, doradźcie!! 🙂

1. http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-z-rozami-roz-m-38-dwa-kolory-i2422598511.html
2. http://allegro.pl/asymetryczna-sexy-sukienka-koronka-pastele-bezowa-i2437410617.html
3. http://allegro.pl/asymetryczna-szyfonowa-sukienka-kolory-i2381579891.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Jeeeezu ale pospałam! Spanie do 7 to luksus! Faaaajnie... Mały spał całą noc i gdyby nie moje bieganie do WC to byłoby super....

Isa mnie się wszystkie te sukienki podobają, ale chyba wybrałabym tą typowo ciążową,bo do reszty mogą być konieczne leginsy jak Ci się na brzuszku podniesie ten króciutki przód 🙂 A po co się grzać dodatkowo...

Ehhh ja to bym mogła z mężem z łóżka nie wychodzić. Jemu się okropnie podobam teraz jak cyce są większe i takie pełniejsze. Ja też mam niesamowitą ochotę ale cóż z tego jak nie wolno 😞 I tak ostatnio sobie pofolgowaliśmy i pozwoliliśmy na intensywne pieszczoty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Iza ja stawiam na tę pierwszą,jak dla mnie najładniejsza 🙂
A mnie wczoraj po pracy tak miednica bolała a to tylko 3 i pół godzinki było,jeszcze miesiąc i wolne.Koleżanka z którą pracuję załamana bo żona brata zostawiła go dla innej kobiety po 20 latach małżeństwa 😮więc za wesoło nie było.
Zbieram się na bazar po owocki i warzywa a dziś grochówka bo tak coś za mną chodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Hej dziewczyny!!Mam pytanie:czujecie jak wasze maleństwa mają czkawkę?a jakie to uczucie?bo podobno od 19 tygodnia mamy czuja jak dzidziusie mają czkawki a ja się zastanawiam jak to rozpoznać

no jasne, ze da sie to wyczuc 🙂 to takie jakby ruchy w brzuchu tylko w rownych odstepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
mam kolezanke kiedys nawet bylysmy przyjaciolkami i zauwazylam wlasnie jak stwierdzila ze moje kopniki czkwaki itp ja smiesza a sama dzieci miec nie moze przykro mi sie zrobio jak mozna byc az tak proznym 😞

Emi nie przejmuj się takim gadaniem wiem że my mamusie teraz na byle gowienko jestesmy wrazliwe bo sama po sobie zauwazylam ze czasami z byle powodu jest mi przykro i mam hustwki nastroju ale takie gadania ludzi tymbardziej ze ona nie wie jaki to stan trzeba traktowac jednym wlecialo drugim wylecialo uchem moze ja smiesza a dla nas sa to bezcenne uczucia poki nie doswiadczy to nie zrozumie taka prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem w szoku poporstu po kim jak po kim ale po niej bym sie tego nie spodziiewala tym bardziej sama wie jaka ona ma sytuacje i powinna sie cieszyc razem ze mna trudno powiedzialam sobie ze juz nigdy w zyciu nie chce miec z nimi kontaktu nawet jak sie juz mala urodzi poprostu nigdy
anula w rownych odstepach i w tym samym miejscu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Em nie przejmuj się pewnie ci zazdrości,a jej jedyną rozrywką jest imprezowanie.
Anula moja mały chyba z 3 razy miała czkawkę i to takie rytmiczne pulsowanie,na pewno poznasz,a i niekoniecznie musisz w 19 tyg poczuć więc się nie denerwuj jak by czkawek nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Ja mam takich samych glupich znajomych, ktorzy uwazaja, ze ciaza wykluczyla mnie z zycia towarzyskiego. Zamiast cieszyc sie razem z nami, to odzywaja sie tylko sporadycznie, albo w ogole. U Ciebie to sa mlodzi ludzie a u mnie wszyscy pod 30stke dlatego dziwi mnie to, ze w ogole nie rozumieja naszej sytuacji, przezciez sami niedlugo zdecyduja sie na taki krok co my. Nie przejmuje sie tym wcale, bo wole miec kilka zaufanych osob i przyjaciol wokol siebie, niz wielu zaklamanych pseudo przyjaciol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...