Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak nie pamietasz kiedy byla?? Dwa dni temu tez tak napier...;//
A mi jedynie co chodzilo po glowe... co ja zrobie, jak taka burza bedzie a ja bede pod namiotem ?? 😉 Chyba umre ze strachu ;//

I dupa z dzialkowania...;// wiec musze sie wziac za jakies konstruktywne prace ;// Tylko nie mam pomyslu wogole za co ;/
Zaraz sie rusze myc naczynia, pranie zrobie i co 30 min tylko zajete ;/

Myslalam, zeby do zloba sie ruszyc, ale tam ospa szalala tydzien temu, wiec chyba nie bede ryzykowac ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
U nas pogoda bez zmian czyli tragedia! Postawiłam pranie i czekam aż się skończy prać. Później wezmę się chyba za zdjęcia ubrań na sprzedaż....Ale to jak mężul do pracy pojedzie bo na razie mi się nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie deszczu ani słychu ani dychu... od kilku dni non stop grzeje i prano aż nie do wytrzymania 😮 zrobiłam porządeczek na tarasie i można teraz spokojnie tam leniuchować 🙂 teraz mam na myśli posprzątanie w szafie... muszę wyrzucić ciuchy w których już od lat nie chodzę... bo dzisiaj rano mężul wyprawił mi megaa przedmowe, bo nie mógł znaleźć swojej koszulki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Moje biedne dziecko gorączkę w nocy miało,kręciła się,spać nie chciała po syropku i godzinie głaskania w końcu padła.
Alexia witamy 🙂
Pestka super że Nikola zdrowiutka a i ty swoją dietą uszczęśliwiłaś panią ginekolog 😉
Mixi baw się dobrze i nie przemęczaj się 🙂
Dziewczyny macie jakieś wieści od Natalii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 U nas w nocy też była burza, a teraz pada. W zasadzie przy takiej pogodzie czuję się dużo lepiej niż jak jest gorąco 🙂 Tylko faktycznie nie bardzo jest co robić. Powinnam trochę posprzątać - tylko mi się nie chceee 😁 Może weny nabiorę za godzinę. Na obiad już wymyśliłam spaghetti, bo dawno makaronu nie było 🤪 A wieczorem idę na szkołę rodzenia 🙂
Pestka jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o wagę 😉 Rzeczywiście masz strasznie silną wolę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
No burza była straszna u Nas. Ja się obudziłam po 1 w nocy i nie mogłam spać chyba 2 godziny... Dwa razy tak pizgło, że aż podskoczyłam z wyra - tak się wystraszyłam 😁 I strasznie jasno się robiło na dworze od tych błyskawic...
Właśnie wsunęłam bigos, bo mama wczoraj robiła i się zastanawiam co robić...
Mam nadzieję, że dzisiaj na dworze nie będzie duchoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elfka zapomniałam że ty też wczoraj wizytę miałaś,super że Wojtuś zdrowiutki i rośnie razem z mamą 😉 😜,ja stanęłam wczoraj na wagę i stwierdziłam że chyba waga zepsuta i odpuszczam więcej nie staję 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


hehe, mój jeszcze na etapie kelnera, ale już niedługo 😁
Emaleth, ja chyba swoją wagę za okno wyrzucę 😞 A najśmieszniejsze, że ja się sobie podobam, ładnie wyglądam i wcale nie widzę, żebym wielce przytyła... ale liczby nie kłamią 😠 Nie można się przejmować, pojawi się Wojtek to będę walczyła z wagą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Pogoda masakra, całą noc się błyskało, grzmiało i lało. Potem przerwa i druga burza przyszła. A teraz na dworze tak wilgotne powietrze i parno,że masakra.
Aha,miałam Wam mówić, że na USG wczoraj wyszła mi data porodu na 22 sierpnia !!! Może wykluję w sierpniu.hi dobrze byłoby 🙂
Dziękuję dziewczyny za wsparcie i pamięć 🙂
Ja idę się szykować bo jedziemy po łóżeczko i całą resztę 🙂
Mój M cały czas myślał, że jak dziś je odbierzemy to już je dziś będzie mógł skręcić.haha. Ja mówię, po co ma stać dwa miesiące i kurzyć się 🙂 a on myślał,że z całą pościelą,wszystko bedzie juz stać gotowe i czekać na małą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia291989 napisał(a):
dziewczyny znacie jakies przepis na zrobienie cieleciny , moj kupil bo ma ochote , a ja nigdy nie robilam jej

W necie znajdziesz najwięcej 🙂
np. http://www.przepisy.pl/szukaj/cielecina?gclid=CIqMmsar_bACFUVc3wodwy_r_w lub http://pychotka.pl/przepisy-kulinarne/ciel%EAcina.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha a co do wagi Nikoli to chyba jest w porządku i może rzeczywiście mieć już dwa kilo bo wczoraj oglądałam na Polsat Cafe program o kobietach w ciąży i jedna musiała urodzić w siódmym miesiącu,znaczy się zrobili jej cesarkę, bo miała raka i musiała dostać chemię i dzidzia nie mogła już być w brzuszku i mówiła że urodziła w 7 miesiącu i mała miała dwa kilo. Czyli moja chyba klocuszkiem nie będzie.hihi zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka mój też chciał od razu skręcać łóżeczko 😁 ale powiedziałam tak samo 🙂 Po co ma się kurzyć wszystko jak można skręcić ok 2 tyg czy tygodnia przed terminem 🙂 Gorzej jak zechcą wyjść wcześniej niż termin 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Pestka mój też chciał od razu skręcać łóżeczko 😁 ale powiedziałam tak samo 🙂 Po co ma się kurzyć wszystko jak można skręcić ok 2 tyg czy tygodnia przed terminem 🙂 Gorzej jak zechcą wyjść wcześniej niż termin 😁

No właśnie, tymbardziej,że mi z 2 września zrobił się 22 sierpień! Ja powiedziałam mojemu że na początku sierpnia może już skręcić,bo jak dziewczyny mówiły, że śmierdzi łóżeczko nowością i lepiej żeby wywietrzało, tak też zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Pestka mój też chciał od razu skręcać łóżeczko 😁 ale powiedziałam tak samo 🙂 Po co ma się kurzyć wszystko jak można skręcić ok 2 tyg czy tygodnia przed terminem 🙂 Gorzej jak zechcą wyjść wcześniej niż termin 😁

No właśnie, tymbardziej,że mi z 2 września zrobił się 22 sierpień! Ja powiedziałam mojemu że na początku sierpnia może już skręcić,bo jak dziewczyny mówiły, że śmierdzi łóżeczko nowością i lepiej żeby wywietrzało, tak też zrobię 🙂

No mi z 29 września na 15. Więc mój będzie skręcać już na początku września 😁 żeby w razie co później nie robić wszystkiego na łeb, na szyję bo będzie źle hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj M wprost przeciwnie - najchetniej to by robil przemeblowanie, skrecal komode i lozeczko jak ja bede w szpitalu, bo jakis niechetny do zmian wystroju, pewnie dlatego, ze jego kacik komputerowy zamieni sie na dzieciecy, a jego manele wyniesiemy do duzego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...