Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cóż ja poradzę Karolciu? Już 8 miesiąc mnie to pragnienie seksu męczy i dręczy.... jeszcze bardziej niż przed ciążą. Mogłabym ślubnego z łóżka nie wypuszczać. Dobrze że przynajmniej oralny zostaje hihihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Tak na marginesie - trzecia sierpnióweczka dziś się rozpakowała 🤪 🤪 🤪


no w końcu sierpień już za kilka dni się zaczyna więc nie ma się co dziwić, że zaczęły rozpakowywanie
u nas pewnie, część dziewczyn, które maja termin na 1 i 2 tydzień września też się rozpakuja z końcem sierpnie, czyli za jakieś 4 -5 tyg...... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przygotuję plan porodu, bo czasem ciężko jest rozmawiać na spokojnie z położną jak się człowiek z bólu skręca i można o czymś zapomnieć a tak to dam jej kartkę i będzie wszystko wiedziała 🙂 Zresztą u mnie w szpitalu zalecają opracowanie planu porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuszki!.
Kiepska noc dzisiaj za mną.
Miałam 3 pobudki do wc,3 pobudki przez pieska,2 na leki i kilka przez chrapanie męża... 🤨 😁.

Widzę że śledzicie też losy sierpniówek 🙂.Coś mi się wydaje że jeszcze chwila i my zaczniemy się rozpakowywac,bo nie wierze żebyśmy wszystkie urodziły o czasie........

Wczoraj zakupiłam sobie 2 nose staniki i się przeraziłam.Cycki poszły mi 2 rozmairy w górę 🙂.Strach pomyślec co będzie jak zacznę karmic 🤪 🤪

Właśnie zjadłam późne śniadanie.Od 2 tygodnie mam obsesję na WASE pełnoziarnista i się nią zajadam.Oczywiście z serem żółtym,(bo jakże inaczej) 😁
Wczoraj byłam na lodach z koleżanką.Zjadłam taką porcję,(w ramach obiado-kolacji)-chodził za mną od 3 tygodni taki deser 😜
[IMG]http://i47.tinypic.com/2uix6hk.jpg[/IMG]


sandroos: mam nadzieję że to nie jest czop tylko śluz...poczekajcie jeszcze troszkę.Niech chociaż sierpień się zacznie 🙂

Tussiia: mnie też czasami pobolewa kręgosłup ale jak się dużo nachodze.....Połóż się na łóżko i odpocznij-powinno przejśc...... 🙂

inirtam
: u nas póki co chłodno......Wreeeeeszcie 🙂,ale w ciągu dnia ma byc do 30 stopni.....

natalia23on
a: będziecie mieli piękną pogodę na sobotę 🙂

buffy85
: czekamy na zdjęcia z sesji 🙂

Emilia1991
: powodzenia..........u dentysty 😲 i na aukcji 🤪 🙂

Doti:
musisz mężą "wziąśc sposobem" 😜

karolka:
ja nie robię planu porodu,bo u nas na SR nawet o tym nie wspomnieli,więc rozumiem że i tak zrobią swoje........Poza tym u nas w 95% nacinają pierworódki.....Jedynie co ,to nie zgodzę się na obecnośc stażystów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusiak ostatnio jak go "wzięłam" to siedziałam sobie na forum ze skurczami co 3-5 minut 😜 😜 😜
Poza tym przy miękkiej szyjce zbyt częste "dostawy" spermy chyba nie są wskazane co by się nie zgładziła za szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
ja już po pobraniu krwi. M odwiozłam do pracy, śniadanie zjedzone i czekam na ciasto które teściowa piecze 😁 😁 😁
karolka ja robię plan porodu mimo iż wiem że może się potoczyć zupełnie inaczej. Warto napisać na czym Ci zależy itp.
Dziewczyny u nas w szpitalu w ogóle nie praktykują nacinania krocza, robią to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Np. gdy muszą użyć kleszczy. Myślicie że to dobrze? bo właśnie w planie porodu coś na ten temat muszę napisać. Czy chcę pęknąć naturalne itp...
ahhhaa wczoraj na wizycie u położnej sprawdziłyśmy pozycję małego. Od 4 miesięcy ustawiony jest tak samo, tzn. dupka wciśnięta w moją miednice, głowa pod prawym żebrem (uwiera mnie strasznie), nogi wyprostowane w kierunku głowy (są trochę bardziej pod lewym żebrem). Zaczynam się martwić że on naprawdę się zaklinował. 😞
no i znów mnie mierzyła i twierdzi że mam za mały brzuch--- a on jest ogromny!!!! haha z uwagi na ten "mały" brzuch mam extra usg 1 sierpnia, bo chcą sprawdzić czy dobrze rośnie dzidzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti dentystka powiedziala mi ze jezeli to kanalowe nie bedzie skomplikowane ( mam jej zaniesc jak urodze zdjecie zeba czy korzenie sa proste ) to wtedy ona sie podejmie leczenia jezeli nie to radzi mi isc prywatnie z tego wzgledu ze teraz sa takie techniczne cuda ze od razu bedzie mozna zrobic to kanalowe bez leczenia tylko od razu do kanalu sie dostac nie wiem jakos mi to tlumaczyla ale mowi ze na spokojnie po porodzie teraz nie chce mnie stresowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wizyte mam w poniedzialek , ciesze sie ze juz sierpien sie zacznie, moj S mysli ze juz ze mna coraz gorzej bo odliczam dni do terminu, chociaz licze ze wczesniej Maksik wyskoczy,niechce mnie sluchac wiec dzwonie do taty i mu mowie ze juz bym chciala zmieniac pieluchy, a moj tato mowil ze on tez by zmienial , jest u mnie parno , a niemam tu znajomych zeby wyjsc nad wode chociaz na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polecam artykuł o słoiczkach Gerbera......
http://dziecisawazne.pl/odwiedzamy-fabryke-gerbera/#comments

marylu: może maleństwo się jeszcze przekręci......a jak nie to co?. cc?..
U nas w SR mówili że lepiej naciąc niż pęknąc.....ponoc celowe,świadomoe nacięcie się lepiej goi,niż pęknięcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi się że mój mały ma mało miejsca żeby się obrócić. Wód też nie mam specjalnie dużo:/ ale liczę na to że się uda, bo inaczej cc (którego zawsze się bałam).
W takim razie w planie porodu napiszę, żeby mnie nie nacinali do momentu w którym będą widzieć, że zbliża się do naturalnego pęknięcia.
I jeszcze pytanie do was wszystkich, jakie badania robicie w 8-9miesiącu ciąży. Musze porównać z naszymi i ewentualnie poprosić o jakieś extra.
Wiecie jakie szczepionki/lekarstwa dziecko dostaje po urodzeniu, i wciągu pierwszego miesiąca życia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...