Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
No Tusia tak wyszlo 🙂 fajnie, ze zostalas i sie jutro zobaczymy 🙂 😘

No nie mogłam Wam tego zrobić 🙂 hihi 😘

tylko bys spróbowała! 😜 😜 😜

Nie odmówiłabym sobie jedzenia i deseru w Waszym towarzystwie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
dopiero teraz się witam bo nie miałam od rana chwili, żeby usiąść przed komputerem
mój mąż ma dziś urodziny, prezent dostał rano, ale chciałam mu zrobić jeszcze jakąś niespodziankę i wymyśliłam, że zrobię tiramisu... mniam - mój ulubiony deser, on też go uwielbia, więc zrobię przyjemność jemu i przy okazji sobie 🙂
a za chwilkę jak tylko trochę odsapnę to muszę wziąć się za prasowanie bo kupa pranie rośnie i rośnie, a potem mam jeszcze ambitny plan, żeby zrobić zakupy i posprzątać całe mieszkanie, no ale nie wiem czy dam radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Moj maz na urodziny dostal wiadomosc, ze zostanie ojcem 😁 😁 😁

Najlepszy prezent jaki mógł dostać 😁 Ja poczekałam z tą wiadomością miesiąc na walentynki 😜

cos Ty ja bym tyle nie wyrobila 😁 poza tym jeszcze przed zrobieniem testu zaczelam sie dziwnie czuc, odrzucilo mnie od fajek, bylam zmeczona i w ogole nie moglam patrzec na jedzenie 😮 aa no i okresu nie bylo, no wiec jak on ze mna spedza 24H to bym tego nie ukryla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
No to ja miałam łatwiej z tym ukrywaniem 😁 mimo, że czułam się źle, wymioty itd to zganiałam to na zatrucie pokarmowe 😁

mialas troche łatwiej 🙂 ja caly luty lezalam polprzytomna w łóżku i wstawalam tylko po to, zeby przytulic sie do kibelka - koszmar!!! walentynek nawet nie pamietam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już zapakowani,kanapek na drogę narobiłam,kawka w termosie coś słodkiego jak by mi słabo było i woreczek jak by się niedobrze zrobiło 😉Jestem gotowa na każdą ewentualność 🤪
Nie piszcie za dużo bo ja to pracy pewnie zajrzę a i udanego jutrzejszego spotkania Kochane!!!!
Bawcie się dobrze i dowiedzcie czegoś a nie tylko o jedzonku myślcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...