Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a kawę i colę na dobre juz odstawiłaś?

bo ja z colą nową walkę podjęłam 😜 tak cholerstwo szybko uzależnia 😮


coli nie pije juz 3 tyg 🙂 jestem z siebie dumna 😁 a kawe to pije, ale taka na maksa slaba z polowy lyzeczki z duza iloscia mleka, ale tez nie codziennie, wiec to juz jak dla mnie duzy postep 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna ja tak długo coli nie piłam... od początku roku (bo to było moje postanowienie noworoczne) do Świąt, bo stwierdziłam, że jedna szklanka mi nie zaszkodzi... i jak się zaczęło od jednej szklanki, to tak kurcze nie było tygodnia, żebym się coli nie napiła 🥴 a jeszcze M mi nie ulatwia sprawy, bo ciągle kupuje... teraz go poprosiłam, żeby wręcz mi zabraniał 🙂 i żeby nie kupował jak nie musi!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po spacerku humorek się poprawił 🙂a po obiadku to już jest super,objadłam się jajeczkiem sadzonym na kiełbasce,ziemniaczki z cebulką na masełku i buraczki(ktoś miał dziś taki obiad mieć i mi smaka narobił) 😉kubek kefiru do tego i myślałam że pęknę ale jeszcze za małą dojadłam 😜
Dziewczyny cieszę się że wszystko z waszymi dzidziami dobrze,już nam się pomalutku odliczanie do końca zacznie 😮
Emi ja na twoim miejscu już bym się zaczęła organizować 😎
Leje a ja do roboty muszę się zbierać,zaraz M powiem żeby mnie zawiózł,na szczęście dziś ma być mało ludzi więc może wcześniej skończę 🙂
Buzka i żegnam się już z wami na dziś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa Emi przypomniało mi sie...moja tez jest duża jak na ten tydzien...lekarz mi powiedzial ze to nie jest powod ze szybciej urodze...no moja teraz miała 27 cm i plus nóżki jakieś 6-7 cm to ma 33-34cm....teraz po 30 tyg jakos jest tez badanie to ostatnie USG gdzie lekarz powinien zmierzyć dziecko....ja małą mam mierzoną na każdej wizycie...przez 2 tygodnie urosła 2 cm 🙂 też kolosik 🙂 ja i tak licze na cesarke bo z tą wadą to mi mowia,że raczej nie beda ryzykować naturalnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na obiad miałam młode ziemniaczki, mizeria i jajo sadzone 🙂 i też się objadłam... do teraz jestem pełna i tylko wodę popijam, ale za jakąś godzinkę dojem kanapkami z serem i warzywkami, bo jak nie zjem teraz, to potem o 21-22 mi się zachce żreć... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja miałam miec sadzone i buraczki 🙂 ale jednak zrobilam kotleciki jajeczne, duszone ziemniaki i buraczki 🙂 M smakowało 🙂
Jeszcze raz Wam dziękuję moje drogie. Emi widzisz co gin, to inne poglądy, a tam nie ma sie co przejmować, potem utworzymy wątek o wracaniu do formy i będziemy nadal się wspierać. Moja kuzynka położna mówi- a kiedy mamy sobie dogadzać jak nie w ciąży? hehe. Ale z ciekawości będę się pilnować,zobaczymy co to da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja na obiad miałam młode ziemniaczki, mizeria i jajo sadzone 🙂 i też się objadłam... do teraz jestem pełna i tylko wodę popijam, ale za jakąś godzinkę dojem kanapkami z serem i warzywkami, bo jak nie zjem teraz, to potem o 21-22 mi się zachce żreć... 🙃

Inirtam nie kuś 🙂 ja od kotlecika jejcznego o 14.30 jestem na wodzie,ale zaraz reklama w pierwszej miłości i ide zrobic skibke chleba z sałatą (odkryłam dzis ze już jest duża w ogródku ). I na tym chce skonczyc dzien,chyba ze kolo 20.00 jakieś jablko albo banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no pestka nie przesadzaj tez z jedzeniem 😁 bo jestem pewna ze po porodzie juz duzo kg nam odejdzie a to nie powod zeby sobie odmawiac tego czego sie chce bo to dzidzia zazwyczaj nam podpowiada ja nie jem juz po 20 zazwyczaj a i tak przybieram na wadze 🙂
na to nie ma reguly 🙂 ale pelne brzuszki to szczesliwe brzuszki ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
kupie chyba pharmaton 😁 tak sobie mysle i sie zastanawiam jaka duza bedzie do porodu moja mala jak teeraz juz wymiarami na 32tc 😁 i po kim tak w ogole 😮


moja to pewnie po Bartku bo on jest wysoki..a w jego rodzinie tez nie są mali...wiec pewnie geny po Tatusiu będzie miała....chciałabym by była po babci(mamie Bartka) taka ciemniutka karnacja i ciemne włoski w sumie Bartek też ma ciemne włosy...Pamietam jak moja kuzynka się urodziła jak diabeł czarne jak wegiel włosy i długie na jakies 10cm 😁 😁

ja z jedzenia nic nie rezegnuje...to na co mam ochote to jem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo 🙂)

Ja dopiero wrocilam do domku., ale szczerze Wam powiem, ze z wizyty wiem dzisiaj malo ;// bo sie tak nasmialismy, ze w sumie wogole na ekran nie spogladalam 🙂)

Gin mnie wkrecil podczas USG i mowi: chlopiec tutaj byl tak?? No to potwierdzamy 🙂) Myslalam, ze zejde na zawal 🙂) i go opieprzylam, zeby cisnienia ciezarnej nie podnosil, bo to niezdrowo 🙂

Oczywiscie, nie omieszkal stwierdzic, ze wiekszosc mojej wagi to w piersiach pewnie mam ;// i ogolnie dzisiaj bylo mega smiesznie.. 🙂

Zapisal mi Biofer, bo hemoglobina mi mega spadla.
W nocy mnie taki skurcz lydek obudzil, ze myslalam, ze sie zaplacze... nogami ruszyc nie moglam ;( wiec od razu Aspargin sobie kupie...
Po 5 dniach brania Furaginu dzisiejsze wyniczki moczu normalnie jak ta lala 🙂) Nic kompletnie nie ma 🙂 Ani bialka, ani leukocytow, wiec rewelacja.
Mloda wazy 788g.

W niedziele jedyne 5h w pociagu przed nami 🙂 Ciekawe jak Nadia to wytrzyma i reszta wspolpasazerow 🙂) hehe 😉) ale coz 🙂 Damy rade 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...