Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola to pewnie braxton 😉

u mnie pogoda bez zmian, czyli dalej upał i duszno... na termometrze już 28 🙂
jadę do tesco i do biedry na jakies zakupy, bo M mnie zostawił z pusta lodówką, sam wyjechał na 3-4 dni, eh... 😠
miałam jeszcze skoczyć poszperać trochę na wyprzedażach, ale chyba już nie dam rady... cały dzień do dupy przez tą zarwaną noc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
U nas od rana burzowo. W końcu jest czym oddychać 🙂 Ja dziś w nocy się męczyłam, ale to głównie z tego powodu, ż co chwila się przewracałam z boku na bok a takie przewrotki w łóżku niestety powodują u mnie ból brzucha. Ale i tak czuję się wyspana, bo co prawda zasnęłam około 1.00 ale obudziłam się o 9 🙂

Doti, po Twoim śnie widać jak bardzo chcesz już urodzić 🙂

Inirtam, współczuję tej wczesnej pobudki. Wiem jak to jest, bo kilka razy zdarzyło mi się obudzić koło 3 i potem już ze spania była d… blada.

karolka84 napisał(a):
... a tak to bezproblemowe dziecko, nie je, nie sra, nie placze 😁

Karolka, haha, fantastyczne dziecko! 😁 ale niestety tak dobrze to nie będzie 😁

Pati, co w końcu kupiliście w prezencie na te chrzciny?

Lecę zrobić sobie jakieś śniadanko, a potem zobaczymy 🙂 Narazie totalny "bezplan" na niedzielę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 wczorajszy dzien byl masakryczny 38*C a do tego poszlam dokupic reszte rzeczy do szpitala dla malej koldre itd wrocilam to M konczyl malowac musialam odkurzyc cala chaupe bo sie powynosilo umyc podle i mialam dosc plecy odmowily posluszenstwa do tego ta duchota wiec pojechalismy do aqua parku w sam raz na ta duchote 😁 a dzisiaj porzadek w meblach pakowanie torby i skrecanie lozeczka 😮 i tyle mam z M przez ten weekend bo jutronajprawdopodobniej jedzie ale za to noce upojne 😁
gadalam wczoraj ze znajoma 1,5 miesiaca temu urodzila synka wyobrazcie sobie pojechala z rozwarciem co sie okazalo 10 cm wiec od razu akcja porodowa sie zaczela urodzila w 35 min 😮 ale mowi ze jak jej lekarz z lokcia trzasnal zeby malego wypchac to wszystkich swietych zobaczyla 😮 😮 chociaz pomimo tego uwazam ze i tak miala piekny porod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi no to tylko znajomej pozazdroscic 🙂 ja wsrod znajomych ciagle slysze o dlugich porodach, jak nie 13 godz, to 24, moze dlatego sie tak stresuje...oby nam poszlo szybciutko 🙂

Poprasowalam troche ciuszkow, ale normalnie zaczelam sie rozplywac, wiec musialam skonczyc, na dodatek w kregoslupie zaczelo mnie lupac, chyba bede musiala prasowac na siedzaco, ale to dopiero jutro sie zabiore za ciag dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja skończyłam właśnie prasować, Dobrze, że miałam tylko kilka rzeczy do poprasowania, bo mi kręgosłup w d... wchodzi 😉 Teraz przymierzam się, by zrobić sobie pedicure... To może być radosne doświadczenie, zwłaszcza, że mam już problemy z ubieraniem butów 😁 Ale zobaczę co z tego wyjdzie 🙂
U nas ciągle grzmi, co chwila pada, ale i tak utrzymuje się jakaś koszmarna duchota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Ja skończyłam właśnie prasować, Dobrze, że miałam tylko kilka rzeczy do poprasowania, bo mi kręgosłup w d... wchodzi 😉 Teraz przymierzam się, by zrobić sobie pedicure... To może być radosne doświadczenie, zwłaszcza, że mam już problemy z ubieraniem butów 😁 Ale zobaczę co z tego wyjdzie 🙂
U nas ciągle grzmi, co chwila pada, ale i tak utrzymuje się jakaś koszmarna duchota...

hehe pedicure - powodzenia 😁 mega wyzwanie, ja ostatnio tez sie niezle z tym nameczylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mamusia paznokcie maluje 😉) hehe 🙂)

Ok 13 ide na IP skontroluje co i jak, zeby miec swiety spokoj i czyste sumienie.
Sadze, ze wszystko jest dobrze, ale na weekend mi sie wyjazd szykuje no to sie przejde raz jeszcze...
Mam tylko nadzieje, ze mnie nikt madry nie zostawi w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się nagimnastykiwałam z tymi moimi stopami 😁 Spociłam się, zdyszałam, ale do porządku je doprowadziłam 🙂 Potraktowałam je solą kosmetyczną, potem paznokcie uformowałam pilniczkiem, ale już nie ryzykowalam pomalowania ich jakąś czerwienią. Użyłam bezbarwnego, przynajmniej nie widać, że te najmniejsze paluchy są lekko nierówno wysmarowane 😉
Ja mojemu M nie zdecyduję się powierzyć malowania mi paznokci 😜 On ma problem z precyzyjnym nawleczeniem nitki na igłę, a co dopiero z malowaniem paznokci 😉
A na wizytę u kosmetyczki szkoda mi obecnie kasy.

A tak wogóle to ten mój Śpioch dopiero wstał z łóżka 🤪 Śmiałam się, że mógł jeszcze z godzinę poleżeć, to obiad do łóżka by dostał, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam czerwienia wymalowalam 😁 niech maja 🙂

Moj M znaku zycia dzis nie daje, chyba niezle wczoraj z chlopakami zabalowali...nie bede mu zabraniac, w koncu jak bedzie dziecko to nie bedzie mial juz takiej swobody 😁 niech sie cieszy swoim ostatnim meskim wyjazdem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...