Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wkurzyłam się bo właśnie sie okazało że gin do której chciałam iść prywatnie i wydać nawet te 250zł na wizytę będzie dopiero w poniedziałek 😞 😞 😞 😞 😞 a wtedy to mi już nie będzie potrzebna bo we środę mam termin do gina. Jutro idę jeszcze raz i będę się awanturować żeby mnie przyjęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chcę żeby zostawili mnie w szpitalu... 😞 😞 choć to chyba byłoby najlepsze wyjście żebym faktycznie mogła leżeć jeśli jest taka konieczność...
Chciałabym żeby M choć trochę się martwił o mnie i maleństwo 😞 chciałabym żeby on podjął decyzję "jedziemy na izbę", żeby pokazał że mu zależy...chciałabym żeby był przy mnie ktoś bliski 😞 😞 😞 😞



Mój synalek mnie rozbraja: ma pudełko po pierniczkach w którym trzyma małe autka i dodatki do nich. Myślał że jak piłą plastikową potnie, to się otworzy. Nie udało się i przyszedł do mnie i mówi: "mama ty masz takie zgrabne paluszki, otwórz mi!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany no, strasznie mi przykro, że nie masz takiego wsparcia... ale trzymaj się i bądź dzielna!! ale mąż to jedno, a drugie, że Cię nie przyjęli do tego lekarza dziś, w takiej sytuacji!! to w ogóle jakieś jaja są!! 😮 dla mnie nie do pomyślenia... kurna, traktują ludzi jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od kiedy otworzylam oczy jestem mordowana zeby dzwonic w sprawie pracy w imieniu brata i mamy 😮 czujecie blusa ? ja mam szukac pracy chlopokowi 19 l i kobicie 40 chuj juz mnie jasny strzela jak wysylam mamie nr o prace a ona do mnie zebym zadzwonila bo ona nie ma z czego i ciagle tylko uzalanie ze ma nedze ze to ze sro no ale co by chciala jak 19l byk nie potrafii sobie pracy znalezc to co by chciala miec sama nie pracuje a liczy na bogactwo poprostu chuj mnie juz strzela popatrzec na necie dac nr zle bo ja musze dzwonic zalatwilam mu ostatnio yjazd do niemczech 29 maja mial jechac i nie pojechal bo co? bo mam nie miala za co go wyslac nie miala za co kupic mu lapci jedzenia czy ciuchow letnich krew mnie zalewa normalnie !!!!!!!!!!! za kalisz 5 km do pracy do pomidorow tez nie pojdzie bo nie ma na bilety i tak na okraglo tylko uzalanie i 0 checi ze strony mlodego a przeciez robi sie cieplo budowy ruszaja zbiory ruszaja prawda jest taka ze jak by chcial isc ii pracowac to szukal by tej pracy az w koncu by znalazl a ze chujowi sie robic nie chce to ja juz nic nie poradze, normalnie jakies jaja nie samowite 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Doti na Twoim miejscu nie czekałabym do jutra na pójście do gina tylko od razu jechałabym na izbę do szpitala. Tam na pewno pomogą Ci bardziej ! 😞 A mąż... Może nie widzi jak bardzo poważna jest sytuacja, w której się znajdujesz 😞 Biedulko nasza...

A synka masz udanego 🙂 Jak mamusia ma zgrabne paluszki to wszystko otworzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja Doti na Twoim miejscu nie czekałabym do jutra na pójście do gina tylko od razu jechałabym na izbę do szpitala. Tam na pewno pomogą Ci bardziej ! 😞 A mąż... Może nie widzi jak bardzo poważna jest sytuacja, w której się znajdujesz 😞 Biedulko nasza...

A synka masz udanego 🙂 Jak mamusia ma zgrabne paluszki to wszystko otworzy 🙂


też myśle, że powinnaś na ta izbę uderzyć jeszcze dziś... nawet jeśli mieliby Cię tam zostawić, to zapewne z uwagi na dobro maluszka.... z resztą ostatnio Ci koleś powiedział, że jak nie przejdzie, to masz sie zgłosić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
wybaczcie te wulgaryzmy ale moje wkurwienie siegnelo zenitu 😠

Ale pojechanke puściłaś 🤔 a co się przejmujesz bratem? Jeżeli nie widać u niego żadnej chęci pracy to tym bardziej miałabym zwis na załatwianie mu roboty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tez mam tow dupie no ale oni nie maja neta ani nic i caly cas mi truja dupe z reszta po chuja ma isc do pracy skoro moze cos zajebac sprzedac i sie szybko wzbogacic 😮 teraz wielka zalamka mamy bo mial 40 godzin prac spolecznych za wybicie szyby w radiowozie nie odrobil i dostal do odsiadki chyba ze zaplaci 260 zl i kto jej pozyczy bo jak taki mlody chlopak moze isc siedziec no kurwa normalnie jak lody kreci to i musi sie liczyc z konsekwencjami w dupie z tym wszystkim jak sie stad nie wyrwe do do konca zycia bede utrzyywala mame alkoholiczke i brata kryminaliste jak tak dalej pojdzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezka sprawa Emilia... 😞(
A nie masz mozliwosci mieszkac z chlopakiem??

Ide ogarnac troche szafe 🙂) Mlodej wlacze bajke, bo mega znudzona dzisiaj tym siedzeniem w chacie jest.. zreszta ja tez...;//

Pierwszy raz w ciazy wtrynilam kawaleczek bialej czekolady.. ale musialam ja gleboko schowac, zeby nie zjesc calej tabliczki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia nie czuję się na tyle źle żeby jechać na gwałtu rety do szpitala. Póki leżę i nie chodzę to mnie nie boli. Nawet brzuch nie twardnieje. Właściwie to najbardziej mi jest potrzebny lekarz po to żeby mojemu mężowi przegadał co się dzieje.... a może tak na prawdę nic się nie dzieje?
Lekarz z izby wtedy mówił że jak mi bóle nie przejdą po kilku dniach to żeby wracać do nich...No i sama nie wiem, bo bólu nie ma póki się nie ruszam za dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...