Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra ja mam do Ciebie pytanie.
Lekarz zrobił mi wymaz z pochwy na gbs i wyszedl pozytywny. właśnie dzwonili ze szpitala że mam w poniedziałek sie wstawić na cesarke. nie dostałam żadnego antybiotyku a czytałam na internecie że to bardzo groźne... 😞 powinnam się martwić ? 🥴 🥴
bo jak jeszcze chwilę poczytam to juz całkowicie się zaryczę... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka juz nie raz pisalysmy tu o tym badaniu na paciorkowca, jesli lekarz bedzie wiedzial przy porodzie, ze masz wynik pozytywny to dostaniesz antybiotyk, ktory ma uchronic dziecko przed zakazeniem... nie stresuj sie na zapas 😘 a poza tym jak bedziesz miala cesarke to chyba ten paciorkowiec nie zagraza dziecku, bo nie przechodzi ono przez zakażona pochwe 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że Sandra urzęduje na mamusiach.net 🙂
Rzeczywiście jest tylko główny wątek i nic poza tym.Nie będziemy mogły w wątku o wrześniówkach stworzyć np drugiego z fotkami naszych pociech itd.

Wiecie, do mnie też dzwonią, czy urodziłam....A M każe mi latać po schodach. Pogięło go chyba. Mi się chce 🙂 phi 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Może ta pełnia dziś Cie ruszy Pestka 😉 też mi się wydaje że u Ciebie to nagle zaczną się skurcze i to od razu porodowe. Raz dwa trzy i po krzyku 😜


Dziękuję Ci Marylu, oby tak było 🙂 A mówisz że pełnia ma coś wspólnego z porodem? pierwsze słyszę. Na serio tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy ktoras z was tak bolalo krocze/spojenie lonowe czy jak kolwiek na to wolaja ze nie mogla sie doslownie ruszyc ??!!
w nocy lezalam jak jakas ceglowka i zwijalam sie z bolu, nie moglam noga ruszyc a co dopiero sie przekrecic na bok 🤨 rano bol ustapil i moge sie poruszac ale nadal boli jak siedze/leze i chodze ale czuje ze znow zaczyna sie taki bol jak wczoraj w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Natalie mnie krocze caly czas mocno boli i juz sie chyba do tego przyzwyczailam, ale czasem w nocy to az mi sie plakac chce bo nawet normalnie na drugi bok sie nie moge przerzucić, taki mam ból...


w nocy normalnie ryczalam z bolu bo nie moglam noga ruszyc naprawde to byl okropny bol, pierwszy raz tak bardzo bolalo az sie wystraszylam a moj M dwa razy wstawal zeby pojechac do szpitala tak sie bal ze cos nie tak.. teraz znow czuje bol coraz silniejszy jak chodze , nie chce drugiej takiej nocy bo nawet oka nie zmruzylam tak bolalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nata no nie wiem co mam powiedziec, czy te nasze bole krocza sa takie same, wydaje mi sie ze tak. Rozchodzi nam sie po prostu to spojenie lonowe, tak mysle i nie ma powodu do paniki...jak sie malo ruszam to bol jest slabszy, ale wystarczy, ze pojde do sklepu to juz zaczyna konkretnie napieprzac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...