Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam kuleczki...
ja ostatnio nie mam czasu na siedzenie przed kompem... cały czas coś robię albo jestem w rozjazdach... więc wybaczcie ale nie mam nawet czasu was nadrobić ;/

dzisiaj jak wsiadałam w samochód to mama mnie uświadomiła że jestem w 9miesiącu i różnie już bywa i podziwia mnie że jeszcze siadam za kółkiem 😁 ...a ja bez samochodu czuje się jak bez ręki, więc pewnie i na porodówkę sama będe kierować 😁 😁

słonko świeci... trzeba korzystać więc jadę do dziadków do sadu na maliny 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka, nikt wiecznie w ciąży nie był więc w końcu Cie dopadnie "rodzenie" 😜 ale fajnie że tak spokojnie czekasz. Ja za to nie chce rodzić, ale jestem nerwowa że to nadejdzie szybciej niż zaplanowałam....
karolka też ostatnio kupiłam pierwszy raz piwo bez alk, i było cudne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla zainteresowanych - w sklepie Kaufland jest promocja na pieluszki Pampersa. Bynajmniej u mnie w sklepie był rozmiar 2 i 3. 108 sztuk za 49.99 zł 🙂

Ja czekam u rodziców na tych zjebów od telefonu stacjonarnego 🙂

i wcinam herbatniki kakowe 😁
dzisiaj wieczorkiem też strzelę sobie chyba piwo Bavarię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki,
co za okropna noc, plakalam i zwijalam sie z bolu, nie moglam ruszyc noga a o przekreceniu na bok moglam zapomniec, tak mnie bolalo krocze ze moj M dwa razy wstawal z lozka i chcial jechac do szpitala bo tak sie wystraszyl 🤔 wyczytalam ze ten 'bol krocza' to 'bol spojenia lonowego'
teraz ustapilo i przynajmniej moge sie jakos poruszac , ale mimo wszystko dalej boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale masz dobrze 😁 Ja zaraz rozpoczynam misje zejscia do piwnicy sasiadow i szukania krzesel ;//
W tym syfie to masakra jakas, mamy takie stare obrzydliwe piwnice...ale przynajmniej jak je prytargam od razu sobie je umyje, a tak bede dopiero wieczorem mogla to robic..

W sumie Wam powiem, ze mimo, ze tak mokro to dosc przyjemnie na dworze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny!.

Dużo napisałyście,ale wybaczcie......tym razem Was nie będę nadrabiac.
Kiepsko się czuję,mam beznadziejny humor,od rana płaczę.....
Oby jutro było lepiej.........
Podziwiam Was że jeszcze jezdzicie autem. Mnie wożą już od kilku dobrych tygodni...

Dziewczyny,tak z ciekawości spytam.........gdzie się przenosimy jak urodzimy?. Któraś z Wss rzuciła linka i tam też się zarejestrowałam ale spytam dla pewności czy oby tam:http://www.wrzesniowe-mamusie.wxv.pl/index.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza:Ja już się przestawiłam na tryb wrześniowy.......więc się nie niecierpliwie......Mam tylko nadzieję że szyjka powoli sie skraca....Będę sie martwic jak będę po terminie i nadal cisza.....

marylu:
źle sie czuję........poza tym z pracy zaczęli mnie zawalac różnymi tematami, które leżały kilka tygodni i było dobrze,(a chciałam je zrobic wcześniej).To teraz dostaję temat i muszę zrobic na wczoraj....Nie lubię takich sytuacji.....
Obejrzyjcie sobie tą stronkę. Coś pięknego.
Zdjęcia z porodu w wodzie......
Trzeba przyznac że zrobione w bardzo subtelny sposób.......
http://www.dfwbirthphotographer.com/home/?paged=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusiak, to sie nie dziwie, ze jestes wscieknieta...;//

Ja sie przeniose, gdzie uwazacie 🙂) Dostosuję sie do ogolu...
jeszcze do wyboru: mamusie.net albo na fb zalozyc jakies konto prywatne, w sensie grupe 🙂

Ja sie zaraz wqrwie niesamowicie,bo jutro urodziny Nadii a ja krzesel nie mam.. zeszlam do tej pierdzielonej, smierdzacej i zasyfialej piwnicy i co??
Tylko jedno krzeslo sasiadka ma, a mowila, ze 6 pownno byc.. komus sie przydaly ;(
az mnie glowa od tego wkurzenia bolec zaczela i ryczec mi sie chce...
A mowilam, ze nie mam wizji na te urodizny...
Zaraz sie okaze, ze obrusy sa brudne i poprac wszystko jeszcze trzeba ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeżdżę autem cały czas i w poniedziałek też zamierzam jechać na wizytę do ginki, choć już po terminie będę. Nie wyobrażam sobie nie być samodzielna i zależna od kogoś,by mnie woził, w sytuacji gdy mam prawko i auto i dobrze się czuję. Nie ma czego się bać, poród raczej nie odbywa się tak rach ciach a w razie W można stanąć na poboczu i zadzwonić po karetkę 🙂

Ja chyba jako jedyna nie mam żadnych skurczy itd. Aż mnie to cały czas zastanawia.hehe. Chyba jak mnie chwyci to już na dobre.

Ja szczerze mówiąc wolałabym na mamusie.net, tam są też inne wątki, tak jak tutaj, ale też dopasuję się do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka jak podczas jazdy samochodem zaczniesz rodzic, to wdepniesz pedal mocniej i kierunek szpital 😁

Co do forum, to najbardziej sie do brzuszka przyzwyczailam, no ale skoro trza sie wyniesc, to moze lepiej na te mamusie.net, co? Na tamtym forum od Doti jakos sie nie potrafie odnalezc, a nie kazda z nas ma konto na fejsie, zeby tam sobie grupe utworzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak biedulko, 39tydzień a Ty z pracą się bujasz 😞

Jeśli chodzi o forum, to mi obojętnie. Ale na mamusiach nie będziemy już miały swojej całej wrześniowej "sekcji" tylko jesteśmy wrzucone pomiędzy inne wątki. Może to być uciążliwe jak będziemy chciały mieć różne wątki (zdjęcia, porady itp). Ale serio wybór zostawiam wam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Pestka jak podczas jazdy samochodem zaczniesz rodzic, to wdepniesz pedal mocniej i kierunek szpital 😁

Co do forum, to najbardziej sie do brzuszka przyzwyczailam, no ale skoro trza sie wyniesc, to moze lepiej na te mamusie.net, co? Na tamtym forum od Doti jakos sie nie potrafie odnalezc, a nie kazda z nas ma konto na fejsie, zeby tam sobie grupe utworzyc...


Racja, chyba że do szpitala miałabym sporo km i skurcze takie,że nie dałoby się prowadzić,to wtedy dzwonić po karetkę 🙂 Ale i tak nie jeżdżę poza miasto w którym jest szpital, w którym będę rodzić, także noga na gaz i jazda 🙂 Ja też się śmiałam że jak M będzie w pracy to sama pojadę do porodu 🙂 Nie zdziwiłoby mnie to gdybym tak zrobiła 🙂
Ja też wolałabym mamusie.net i nie mam konta na fejsie 😞 ale nie chcę marudzić i wybrzydzać. A wynieść się trzeba bo już mi tu piszą że mam spadać na mamusie 🙂 hihihi

Nie można mieć kilku wątków tak jak tutaj? nie wiedziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...