Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja jakos daje rade sama z Oliwią ,a w sumie to nie tak sama bo była u mnie przyjaciółka na noc godzine temu pojechała i jestesmy juz same 🙂 Tomek wraca dzisiaj w nocy takze wszystko pieknie sie złożyło 🙂
Martwie sie tylko troche bo znowu wyskoczyły u małej jakies krostki tym razem tylko na szyjce, ale sa takie bardzo czerwone. Ostatnio były upały wiec mam nadzieje ze to tylko potówki. Smaruje te krostki tym kremem z Emoliomu co smarowałam skaze białkową jak za kilka dni nie zejdzie albo pojawią sie nowe to wybierzemy sie do lekarza.
A co do jedzenia to Oliwia jak z zegarkiem budzi sie co 4h i krzyczy jeść, a zjada 120ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwia juz 2h spi mam wiec mam troche czasu i przesyłam wam moja myszke 🙂
[URL=http://img341.imageshack.us/i/s7001201kopia.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/39/s7001201kopia.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och a u nas dzis cały dzien marudzenia. Jak Kacper zasnie a trzeba go ciagle kołysac bo jakos sam nie da rady zasnac to po 15 minut znowu wstaje i tak dzis w kółko 😞 teraz znowu zasnal ale pewnie niedługo to potrwa eh:/ dzis nie bylismy na spacerze bo u nas pada i nie ma kiedy nawet wyjsc. Wywołam zdjecia Kacperka i założyłam dla niego album i uzupełniłam tez Wielka Księgę Maluszka 🙂 bardzo fajny prezent 🙂 a nawet same mozecie taką ksiegę kupić bo bardzo fajna pamiątka polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciaczki śliczne... a tak czytam i nie wierze... 2 godziny, 4 godziny... u nas w dzień to nierealne, jedynie na spacerze potrafi długo spać a tak to spi po 30 min góra i to trzeba go usypiać a jak juz zasnie to czuwac żeby mu smoczek nie wyleciał bo od razu sie budzi... A dzisiaj to wyjątkowa maruda, zwalam na pogodę, tylko by sie przytulał... a jak go biore to tak słodko się do mnie przytula że aż mi sie nie chce go odkładać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blanka jaka kochana - świetnie się śmieje. Moja aż tak dużo dźwięków nie wydaje 🙂

Oliwka wygląda jak laleczka 😘

U nas też leje, więc spacer odpuściliśmy. Na złość Emilkę męczyły pierdki - mam nadzieję, że w nocy nie będzie się budzić z powodu bólu brzuszka 🤨

Mała śpi więc mam czas na mecz 🙂

Dobranoc Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
walczyłam cały dzień żeby dostać się na brzucha,to pin niby zły to potem posta nie mogłam napisać 😠 ale udało się 😉
Pszczółeczka całuski dla Alusi w oczko żeby szybciutko się zagoiło 😘. Co do wizyty w GW może będzie to czwartek ciocia ma zadzwonić, jutro dam odpowiedź 😉
Blanusia słodziutka Oli też tak się śmieje czasem aż zaciąga ze śmiechu 😆
Karolciowa Oliwcia jak już to Kasia zauważyła wygląda jak laleczka 😉
A Hałabała dziś w dzień przespał 5h 🙃 usnął u taty na ramieniu jak go odbijał po jedzonku, położyliśmy do łóżeczka,zajęliśmy się domem, ja posegregowałam w komodzie Oliego ciasne już ciuszki, dwa worasy wyszły a nie które rzeczy miał tylko raz czy dwa na sobie 😉rośnie jak na drożdżach 😉 tak sprzątaliśmy robiliśmy obiad i stwierdziliśmy że jakoś tak dziwnie jak krasnalek nie daje znać o sobie tylko słodko śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwia juz sobie słodko spi o dziwo wieczorem nie było marudzenia pewnie dlatego ze troche chłodniej dzisiaj. Nie ma u nas ciepłej wody wiec malutka wykąpała sie dzisiaj w zlewie podgrzałam tylko troszke wody, a ona taka malutka ze czuła sie tam jak w basenie 😁 Dobra uciekam spac bo pewnie Tomek mnie obudzi w nocy jak przyjedzie i oby tylko mnie obudził 😉
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie ma jak iść spać bo mąż z Kacprem śpią od 19 na łóżku 😁 Mąż rozwalony a Kacper to już w poprzek śpi hehe 🙂 no i wyszło na to że nie wykąpałam Kacpra. Jak jestem sama w domuto Kacper marudny się zrobił i ja nawet czasem nie mam czasu nic zrobic. Właśnie dopiero skończyłam wielkie prasowanie 😜 jestem padnieta ale jak bede chciala przeniesc Kacpra do łóżka to pewnie go obudze wiec poczekam jeszcze ta godzinke zapewne 😜 ide zagrac w karty 😁 jupi mam czas dla siebie 😉
A Blaneczka super się śmieje 😉 fajne te nasze dzieciaki 🙂 Kacper też czasem tak zaciesza że cały się trzęsie i buźke szeroko otwiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie ma jak iść spać bo mąż z Kacprem śpią od 19 na łóżku 😁 Mąż rozwalony a Kacper to już w poprzek śpi hehe 🙂 no i wyszło na to że nie wykąpałam Kacpra. Jak jestem sama w domuto Kacper marudny się zrobił i ja nawet czasem nie mam czasu nic zrobic. Właśnie dopiero skończyłam wielkie prasowanie 😜 jestem padnieta ale jak bede chciala przeniesc Kacpra do łóżka to pewnie go obudze wiec poczekam jeszcze ta godzinke zapewne 😜 ide zagrac w karty 😁 jupi mam czas dla siebie 😉
A Blaneczka super się śmieje 😉 fajne te nasze dzieciaki 🙂 Kacper też czasem tak zaciesza że cały się trzęsie i buźke szeroko otwiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, co do tej karty dla Mamy i Maleństwa w DOZ to ja ją dostałam w szpitalu razem z innymi gratisami i próbkami.. Myślałam że to wszędzie dają takie paczki... Ale u mnie w aptece tam gdzie odbieram zamówienia widziałam info o tej karcie. Wisi przy kasie i jest napisane, że jak się jej jeszcze nie ma to trzeba zapytać w okienku 🙂więc pewnie tj. Radzia mówi dostaje się ją w aptece, a później trzeba tylko aktywować na doz.pl 🙂
Co do krosteczek to u nas poskutkowały kąpiele w krochmalu z mąki ziemniaczanej 🙂 powiedziała mi o nich pediatra i rzeczywiście działa 😁 wysypki już prawie nie ma 🙂
Ja tez muszę porządek w ciuszkach Ali zrobić... część odkładam na bieżąco, ale korci mnie już wielka walizka z większymi ciuszkami, bo muszę poprzeglądać do czego Ala już dorosła, ale najpierw muszę poprosić Mężulka żeby mi ją wygramolił spod łóżeczka 😜
Alunia też dziś strasznie marudna... wieczorem tak strasznie się rozpłakała, że aż się jakby zapowietrzyła w pewnym momencie i straciła oddech 😮 aż nią potrząsać zaczęłam bo przez moment myślałam że się udusi 🥴 na szczęście przy cycku uspokoiła się szybciutko 🙂 teraz już smacznie śpi 🙂 mi się też wydaje że to ta dzisiejsza pogoda.. może na zmianę ciśnienia nasze maluszki tak zareagowały?? 🤔
Netinetka - Blaneczka superowa 🙂 zresztą Maja też 🙂 obie takie radosne i roześmiane 😁
A Oliwcia jaki ma fajny kapelusik 😆 słodziak mały 😉

Uciekamy spać 🙃 papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę że dzisiaj prawie wszytkie dzieciaczki trochę marudki były 😞 Pszczółko jeżeli Ala się tak jeszcze zapowietrzy (chociaż mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy) to podmuchaj jej w buzie - szybko złapie powietrze 😉
Blaneczka świetna jest 🙂 i Oliwka taka strojnisia śliczna 🙂 Obie cudne 🙂
To pocieszyłyście mnie dziewczynki z tym karmieniem 🙂 W takim razie z jedzeniem Mai wszystko ok 😜
Łajsoka 5h w dzień 🤪 marzenie - u nas to pół godziny, góra godzina i Maja już wyspana 😞
A ja dzisiaj u fryzjera byłam 😆 w końcu 😁 i powiem Wam że Maja tak dziwnie na mnie patrzyła jakby mnie nie poznała 😁
A teraz budzę męża bo mi się przysnęło na fotelu i idziemy spać 🙂
Dobranoc Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U mnie Kacper spał najdłuzej 7 godzin 😜 właczyłam mu tv i ogląda to mam jak napisac 🙂 kopie nogami i wydaje dźwięki 🙂 agu ghu itd 😁
Co do tej Karty dla mamy i Dziecka to też dostałam w wyprawce ze szpitala ale ja jakoś nie chodze do tej apteki. I niektóre rzeczy na www.doz.pl są droższe niż w Cefarmie. A w Cefarmie mam karty i punkty zbieram i mam ponad 2000 a potem wymienia sie na nagrody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kartę dla mamy i maleństwa też dostałam z wyprawką szpitalną 😉
A mamusie, które chrzciły już swoje pociechy, czy wasze dzieci oprócz ubranka do chrztu były w coś opatulone? teściowa mi kazaała becik kupic 😮mówiłam że teraz raczej już się w becikach do chrztu nie chodzi to każe mi w gruby kocyk owinąc dziecko 🤢, ja rozumiem że w kościele jest chłodniej ale dziecko mam zapocić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez dostalam karte w szpitalu 😜
Łajsoka moze na 8 dzieci - jedno bylo w beciku.
Kocyk mielismy przy sobie, gdyby bylo zimno w kosciele... ale nawet z niego nie skorzystalismy
lezal na lawce
Emilka i tak wystarczajaco sie wypocila w sukience i rajstopkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lajsoka my wzielismy kocyk ze soba ale nawet nie nakrylismy Kacpra nim. I nie było gorąco w ten dzień. Bez sensu specjalnie jeszcze becik kupować. Były dziewczynki ubrane w sukieneczki i miały cienkie rajstopki a Oliwier przeciez bedzie mial garniturek tak? my jeszcze pod spód pod garnitur nałożylismy kaftanik i śpioszki i było git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Cała jestem w nerwach bo dzisiaj Ula moja siostra ma cesarkę. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i Martynka urodzi się zdrowa!
A co do chrztu my mieliśmy robić na urlopie w Polsce ale chyba nie damy rady tym razem 😞 jedziemy tylko na 2 tyg a będziemy mieć dwa chrzty - u Martynki ja będę chrzestną a Henryk chrzestnym u swojej siostry 😞 ja to najchętniej ochrzciłabym tu w Anglii tylko musimy chrzestnych z Polski ściągnąć 🙂 gdybyśmy mieli roboić w Polsce chrzciny to byśmy się całkiem spłukali bo samej najbliższej rodziny - rodzice rodzeństwo i ich dzieci - mamy w sumie 40 osób 😞 to jak małe wesele 😁
Fajne że są takie karty z tej apteki- muszę Uli o nich powiedzieć 🙂
wysa superowy ten misiek!!!
ja może też zmienię tę karuzelę bo w dzień jest ok - Maja ją lubi ale w nocy to się ich chyba boi 🤢 dzisaj obudziła się na karmienie, usnęła już pod koniec karmienia więc włożyłam ją do łóżeczka a po 10 minutach płakała i miała takie oczka wystraszone 😮 nie wiem co się jej stało 🥴 No może pomyślę o takim projektorze co pisałam Radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...