Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam.
Izulka ja zostawiam męża z Kacprem ale bardzo rzadko i to już wtedy jak Kacper jest wykąpany nakarmiony i śpi. Mąż mówi właśnie żebym najpierw ukołysała bo on u niego płacze.
Magda na pewno Jaś nie będzie ostatni bo jeszcze dla Kacperka i Emilki też nie wychodzą ząbki 🙂 u Jasia to już lada chwila 😉
Ja bym z miła chęcią poszła do pracy. Mogę nawet do Londynu wyjechać (zamieniać sie z mamą co 3 miesiące). Ale nie dałabym rady tak długo nie widzieć moje słoneczka 😞 wiadomo chciałoby sie mieć te pieniądze bo u nas ich nigdy nie ma. Są ale tylko na określone stałe comiesięczne wydatki i żadnych zachcianek. Ja mówiłam że pójdę do pracy jak Kacper podrośnie to wtedy chcemy wybudować dom. ALe do tego bardzoooo długa droga.... Mąż by chcia ł żebym jechała a ja sama nie wiem 😞 ciężka decyzja.
Moja żabka śpi a ja miałam isć robić obiad ale patrze że nie mam ziemniaków 😁 no więc będą jajka smażone z chlebem a co!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas tez jest nie lekko mamy kredyt, mąż powtarza ze nigdy mi nie powie "masz isc do pracy" pracowałam i czułam się z tym bardzo dobrze ale teraz jest mały Jaś i chcąc mieć na opiekunkę to warunkiem było by znalezienie dobrze płatnej pracy, wyjazd żaden nie wchodzi w grę.
A u nas ogórkowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jakoś tu pusto 🙂 my też się bawimy albo śpimy 🙂 Kacper dziś pierwszy raz od dłuższego czasu pospał 1.5 godziny i oprócz tego jeszcze 3 razy po pół godziny. Może później dziś zaśnie to jutro dłużej pośpi 🙂
Uwielbiam ogórkową 🙂 Daj trochę Magda 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂
Moja Ala dzisiaj była grzeczna, ale Mama mówiła że strasznie ją dziąsła swędzą więc chyba idzie drugi ząb, chociaż jeszcze go nie widać 😜
Jutro muszę wyjść wcześniej z domu bo jadę zrobić badania okresowe do pracy.. już babka od bhp dała mi skierowanie w zeszłym tygodniu, ale powiedziałam jej że zrobię po weekendzie jak już auto będę miała i wtedy załatwię szybko, żeby nie marnować czasu na dojazdy... no i mam 🤢 i tak musze jechać autobusami 🥴
Poza tym jakieś 30min temu dzwonił do nas rzeczoznawca - jesteśmy umówieni na środę na 11. Ach boję się jak to wyjdzie. Dziś nawet rozmawiałam sobie ze swoją szefową, opowiadałam jej jak tam było z tym wypadkiem itd, to mówiła że mam mocno pilnować żeby wszystko mi wycenili i nie szczypać się tylko się odwoływać jakby coś nie grało. Ona ma z tym doświadczenie bo mamy w firmie prawie 30 ciężarówek i ciągle coś się dzieje, więc wprawę już ma. Nawet nie jeden raz się sądzili z firmami ubezpieczeniowymi i wygrywali więc... no ale ja po sądach chodzić nie będę.. ja chcę tylko swoje autko z powrotem...

Póki co uciekam 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A.. jeszcze zapomniałam - teraz siedzę jeszcze nad papierami i sobie przypomniałam. Izulka - pytałas jaki to rover: no taki nie na dwóch, ale na czterech kółkach 😜
Ale tak na poważnie to wygląda tak jak w tym ogłoszeniu, nawet kolor taki sam:
http://eng.auto24.ee/used/756669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...
Ten mój mały Pokemonek przed kąpielą zawsze jest taki spiący że nie wiadomo czy zdąrzymy go wykąpac a potem bryka do 21... już nie pamietam kiedy poszedł spac o 20-tej...
No i muszę Wam sie pochwalić że odkryłam u niego górną lewą dwójkę... namacałam ją jak smarowałam mu przed chwilą dziąsełka... czyli Mateusz ma już 5 zębów...
Pszczoła fajny ten Twój Roverek 😁
Wysa a gdybys pojechała to kto miałby zajmowac się Kacprem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapraszam na zupke Wysa 🙂
U mnie Jaś tez tak przespał się długo w dzień a zawsze to śpi tak ale na dworzu 😠w domu nie.
Radzia jestem w szoku, już Mateuszek ma prawie 5 zębulków 🤪mały wampirek 😁
a Jasiek robi tylko takie smieszne minki bo zagryza tak dolna warge jak go swędzą dziąsła i zaczoł wykorzystywać to jak go karmie ,jak ma dość -zaciska buziaka chowając dolna wargę do środka i już...madrala 😁
zrobiłam dzis zupke ale w większości było tam mięso , rosołek ,warzywa ale wieksza ilość miesa ,oczywiście rozdrobniłam blenderem i ładnie zjadł, zobaczymy jak bedzie z kupa ? jak się dobrze załatwia to wiem że mogę mu to smiało podać kolejna razą , pogoda sie spierniczyła i podobno od środy snieg i przymrozki , ciekawe jak nasze aniołki zareagują na widok sniegu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powinnam dostać juz lada dzień wezwanie na szczepienie bo u nas przysyłają ach znów będzie płacz a Daniel tak tamtą razą całe szczepienie będzie biegał za smoczkiem bo co włozył mu do ust ten nim pluł na odległos aten biegał i go mył i tak w koło -teraz ma juz smyczkie więc tata nie po biega sobie 😁
ciekawe jak zniesie te szczepienie bo po tamtym 2 dni gorączkował 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Musze sie pochwalic,ze Zosia od czasu jak sie zaczela przewracac to jakiergos przyspieszenia dostala,przewroty, na brzuch i na plecki,podnoszenie pleckow,dupki,wierzganie,okrzyki,caly czas krecenie sie,pokrzykuje ahhh i jak odpowiesz to ona w asmiech i tez odpowiada ach...cudna jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Doczytam Was jutro, bo jakoś dzisiaj mi się nie chce..
Eh najlepiej na bieżąco wszystko czytać... no ale siła wyższa, brak dostępu do brzuszka 🤢

Pozdrowionka

Oj tak na szybko doczytałam, że Mati ma 5 ząbków??!! 🤪 🤪 Gratulacje! No ja nie wiem! , zobaczycie Emila będzie bezzębnikiem na roczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Szok MAti ma już 5 ząbków 🤪 Gratulujemy!!!
Mai chyba też następne idą bo co ja dzisiaj z nią miałam to masakra 😮 mam nadzieję że noc będzie ok 🥴
Pszczółko ak pytam bo ja też miałam Rovera 🙂 Ja miałam 400tylko mój był mało udany 😞 ale na pewno Twój był wypieszczony przez wujka 😉
Maja też tak zaciska wargę jak Jasio 😁 super to wygląda 🙂
No i ja też dzisiaj zrobiłam zupkę Mai i czekam na kupę 🙃
M jak miłość obejrzałam teraz tylko jeszcze jeden odcinek Dextera i spadam spać 😜
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita bardzo się ciesze z postępów Zosi , przyszedł czas i sama wie co i jak 😉
za to u mnie jak go tylko położę to leży jak kłoda 🤢był mniejszy to się przekręcał a teraz chce aby stać i juz , szczerze to wolała bym jak by się przewracał i leżał a tak to z nim figluję cały dzień a ręce mam do kostek 🙃 mimo że mam chodzik to on jeszcze się kiwa w nim i lepiej niech na razie stoi i czeka aż Jasio stabilnie będzie siedział . Jeszcze się dowie do czego ma te nózki 🙂
Kasiu Jasiek też bez zębny nadal tak że i on może być rozczniakiem bez zębnym 😁 ale podobno im miej zębów tym wieksza swoboda języka cha cha. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mamy dziś szczepienie ciekawe jak będzie. Tylko jedno ukłucie to mam nadzieję że nie będzie tak źle.
Radzia a właśnie nie wiem jak by to było. Bo mieszkamy na stancji i tu jest wypowiedzenie 3 miesiące. i Mąż powiedział że mieszkał by u swoich rodziców a potem jakbym wróciła to byśmy już musieli u nich mieszkać. A tego nigdy nie zrobię!! Moja mama też mówiła że by pilnowała Kacpra bo to my byśmy się wymieniały. I Kacper pewnie był by tak ciągany od jednej babci do drugiej. Eh. Nie wiem i większość jest za tym żeby lepiej nie jechać.
No i gratulacje dla Matiego 5 ząbka 🤪 🤪 już chyba nikt go nie przegoni 😁
Idę się szykować bo jeszcze nie wiem na którą mamy szczepienie. Od 8 rejestracja telefoniczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh jestem na maksa wkur......... Nie bedzie dziś szczepienia bo już wszystko zajęte. To jest dla mnie chore!!! I powiedziała jutro przyjść. To po co tylu dzieciom wyznaczają ten sam termin. Ja jutro nie mam jak sama z dzieckiem specjalnie jechać przed 8 żeby zapisać. Pojeb... naród!!! sory ale jestem zła strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Wysa też bym się wku..... Masakra z tym rejestrowaniem i numerkami u lekarza. Jak byłam w Polsce to pojechałam z siostrą i jej córką do lekarza. Masakra! ludzie się wykłócają w kolejce i jak sie nic nie zmieni to się ludzie chyba pozabijają czekając na lekarzy 😮 W ogóle w Polsce te szczepienia są baaaardzo rozciągnięte w czasie - my ostatnie szczepienie miałyśmy 27 sierpnia 😮 następne w maju.
A ja idę dzisiaj do pracy na rozmowę i się trochę zaczynam stresować. No i Maja będzie u swojej cioci sama 😞 martwię się że będzie płakać 😞 zwłaszcza że wczoraj taka straszna maruda była 🥴
Napiszę jak już będę po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wysa no pięknie traktują ludzi 😠 Jeszcze Matke z dzieckiem. Przecież może ktoś wziął urlop tego dnia żeby isc na szczepienie - chore!

Swoją drogą jestem w szoku, albo raczej martwię się, bo wszystkie jeszcze chodzicie na szczepienia z Maluchami, a my ostatnie szczepienie miałyśmy 7 września czyli dokładnie jak Emila skończyła 4 miesiące - następne mamy dopiero w maju 😮
Czyżby w naszej poradni był standardy jak u Ciebie Izullka w Anglii? 😁

Izullka powodzenia na rozmowie - a Maja nie narobi mamie wstydu i będzie Aniołeczkiem dla cioci 😉

Kurde jeszcze nie doczytałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabieram się za doczytanie...

Wysa sorry ale słowo LEŃ przy naszych obowiązkach pięknie by mnie wkurwiło 😠 😠 😠 Totalne przegięcie! Wysa zrób tak jak kiedyś pisałyśmy... zostaw męża z Kacprem - wróć i powiedz, że coś nie zrobione i że jest leniem - ciekawe jak sie poczuje!!!!! Jej jak się wnerwiłam. Wysa musisz zrobić teraz porządek. Bo Twój mąż jest po prostu wygodny - tak opieka nad dzieckiem jest mecząca, a skoro Ty go we wszystkim wyręczasz, to się już tak przyzwyczaił i robi to z wygody. Kończy pracę o 16? I ma wolne weekendy?? No to jak najbardziej powinien Cię odciążyć, jak ma wolne! Co innego jak facet nieraz wychodzi o 5 rano a wraca wieczorem i jeszcze weekendy ma zawalone - to wtedy można zrozumieć.
Kurcze nie zrozum mnie źle, bo wyszło tak jakbym najeżdzała na Twojego męża - ale wiesz, że tak nie jest 😘
Gabiś teraz doczytałam, że Ty też siedzisz z dupą 😮
Eh współczuję Wam.

Mikołaj kumpel Matiego ładny klocuś 🤪 Ciekawe co na to lekarze

GRATULUJEMY ząbka Blanci 🤪

Oj podobno od czwartku śnieg 🤢 Czas na zmianę opon...

Kupujecie sanki dla dzieci? Bo ja sie rozglądam za takim z pchaczem i oparciem i na allegro średnia cen to 200zł 😮 😲 Chyba sama poskladam kilka desek i zrobie 😁sanki



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Kasiu zrób jedna pare wiecej tych saneczek dla nas będą 😁naprawdę drogie te sanki na allegro 🤢'
Jaś dziś marudny jak nie wiem ,nocka byle jaka co 3 h chciał jeść on moim zdaniem nie najada się tym cholernym mlekiem ,nawet jak wypije 190ml to za 3 godz. juz chce znów 😮dostaje już szału bo chcę się wyspać . 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej majowki 🙂
gratulacje dla Mateuszka z okazji zabkow- przodownik zabkowy 😁 narazie nikt go nie przebil!!Radzia a czy ty mu myjesz te zabki?
Wysa wspolczuje ci z tym szczepieniem, ale niestety taka nsza sluzba zdrowia 😞 ja zeby sie zapisac do pediatry to musze 2 dni wczesniej, bo tyle dzieciakow-porazka jakas!!!!!! ale ze szczepieneim jeszcze nie mielismy problemu, bo zawsze tydzien wczesniej mozna sie zapisac.
kasiu my tez ostatni raz bylismy na szczepieniu na poczatku wrzesnia i pewnie tez braliscie ta 6 w 1, wiec juz narazie wszystkie zalatwione sa, nie masz sie co stresowac, ja ostatnio pokazalam pediatrze ksazeczke zdrwoia to zapytala sie tylko czy bedziemy szczepic nameningokoki, bo kolejna porcja obowiazkowych to za kilka m-cy.
Pszczola mam nadzieje, ze dobrze ci wycenia ten samochod, mow wszystko co mozesz, bo rzeczoznawcy to i tak obojetne 🙂 moj maz jechal moim samochodem i facet cofajac mu przywalil i w sumie tylko maly odprysk byl z przodu i lekko wgnieciona rejestrtacja a dostalismy 600 zl, bo zaliczyli inne obcierki po bokach i odpryski od kamieni i takim sposobem zrobilismy autko na super polakierowane, zadnej nawet najmniejszej ryski 😉 -cholera mam nadzieje, ze nie pojde za to siedziec 😜
a i my kupujemy sanki dla Blabli, takie z pchaczem, regulacja oparcia i ze spiworkiem welnianym, a cena no niestety ale tak te sanki stoja 😞, ale mozna poznej zdemontowac oparcie i to do pchania i sluza jako zwykle sanki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja mam chwilkę wolną to szybko piszę, bo tj mówila Kasia potem jak się zrobią zaległości to ciężko nadrobić!
Matuś - oczywiście gratuluję kolejnego ząbka!! Jeszcze trochę i cała szufladka będzie! Radzia - wysyłaj foty tych zębulków 🙂
Ja do mycia zębów używam takiej miękkiej szczoteczki silikonowej 🙂 Ala ją lubi bo fajnie ją drapie 🙂 i my na razie myjemy jednego zęba i drapiemy dziąsełka 😜
co do sanek to ja w zesżłym roku widziałam w tesco takie z oparciem (ale tylko do ciągania) i jeżeli jakoś wygrzebiemy się z naszych wydatków to takie kupimy 🙂 Alunia już ładnie sama siedzi więc będzie mogła jeździć 🙂
Czytam, że Zosieńka ładnie już sobie sama radzi 🙂 tak czekała, czekała a teraz wystaruje jak torpeda 🙂
U nas ostatnie szczepienie było 17 listopada. I też mieliśmy te 6w1. teraz chodzimy na pneumokoki - druga tura 29 grudnia.
Netinetko - co do autka to dlatego się stresuję bo rzeczoznawca jest z Hestii, czyli firmy która będzie płacić za naprawę, więc jemu będzie zależalo żeby wycenić jak najniżej. No ale będę z nim dyskutować ile wlezie. Już zapowiedziałam w pracy że jutro się urywam i jadę do serwisu.

Wracam do pracy, bo mi właśnie ładunek odwołali i muszę coś innego szukać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki ale bede pisac bez polskich znakow bo Kacpra trzymam.
Eh tak mi źle jest 😞 poszłam spać z Kacprem o 12.30 i spaliśmy do 14.30 🤪 no ale ja nie o tym. otóz nie mialam przygotowanego obiadu a 16 blisko i wiadomo jeszcze Kacper nie pozwala bo chce zeby sie z nim bawic. wiec jak szalona biegalam po kuchni i robilam te kotlety z marudzacym synkiem zeby zdarzyc do 16. Wyrobiłam się i przychodzi mąż i jeszcze nie zjadł kotleta i że one dlaczego takie twarde od razu z pretensjami. A ja mówie to nie jedz, ze wiecznie cos Ci się nie podoba. A on do mnie czego się rzucasz i tak się zaczęło. Ja się popłakałam a on pojechał po obiady do mamy. Tak mi przykro bo ja sie staram a jeszcze nigdy nie dostalam pochwaly. Eh szkoda gadać 😞
A my już jesteśmy umówieni na szczepienie do naszej pani doktor po znajomości na czwartek.
Oki lecę bo marudzi mały i trzeba się pobawić, później zajrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa 😞 Tak mi się Ciebie żal zrobiło po tym co napisałaś 😞 Szkoda że Twój mąż nie docenia tego wszystkiego co robisz dla Waszej rodzinki 😞
Kurcze, normalnie się wzruszyłam przez głupie twarde kotlety eh
Jesteś taką fajną młodą Babeczką... i masz anielską cierpliwość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasoi upewnij sie co do tych szczepien u nas
bo u mnie to wygladalo nastepujaco
po 6 tygodniach zoltaczka i 1 dawka tych obowiazkowych skojarzonyc
po 6 nastepnych 2 dawka skojarzonych i 1 pneumokow
po 6 nastepnych 3 dawka skojarzonych i 2 pneumokow
i jak dziecko skonczylo pol roku to wlasnie teraz 18.11 3 dawka pneumokow i zoltaczka(a to wlasnie z nia dziecko musi miec ukonczone pol roku)nastepne szczepienie jak dziecko skonczy rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...