Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja już sobie w komórce zmieniłam Twój nr Łajsoka, bo tam też miałam "starą" wersję...
A co do jasnowidzenia, to tu jest coś 😜

pytanie tylko, czy to fotomontaż czy nie, czy wierzyć czy uznać za żart...

A mnie coś ciśnie straszne... jakbym nie mogła oddychać i tchu mi brakowało 🤢 i serducho mi wali chyba.. albo mi sie zdaje tylko że tak dudni... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 wczorej tak się zasiedziałam u tej mojej fryzjereczki Uli że wróciłam przed 24 🤪 ale wygadałysmy się, pokazywała mi gazety bo w tej katastrofie zginoł jej brat z Przasnysza osobisty ochroniarz prezydenta któremu cyganka przepowiedziała to kilka lat temu-byłam w szoku ☺️ Paweł Krajewski miał 34 lata i dwójkę dzieci , Ula sama pochowała 2 lata temu męża i nie jedzie na pogrzeb bo jak mówi oszalała by chyba.Jak zobaczyłam tę gazete to aż mi ciarki przeszły.Widziałyśmy w relacji telewizyjnej jak jego 10 letnia córka obejmowała trumnę -myslałam że zwariuje .Boże niech to się skończy bo to przeradza się w społeczny lament i nie złe zachwianie emocjonalne. MORETTA-maluszek cudny, starszy też wyglada na fajnego goscia 🙂 No a za Gabiś również trzymam kciuki i jestem ciekawa czy wszystko bedzie ok. Kasiaa jak zrobie jakies zdjęcie to je wrzucę z tymi włosami, ale mam dużo jasnych pasm bo chciałam tak, grzywkę mam obcietą na prosto i z długości tez mi obcieła ,nic cudownego ale mi zależało tylko na tych jasnych włosach,więc jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie coś podobnego było napisane jak na samym dole. Niektórzy uwierzą, niektórzy nie, może być też fotomontaż... 🤢
Pszczółka na początku jak przeczytałam że Cie ciśnie to pomyślałam o czym innym ☺️ 😜 hehehe też mam tak czasem że czuję jak mi serce napierdziela, ale u mnie to może być przez tabletki, może weź kilka głębokich wdechów 🥴 to przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leżę i nic nie pomaga 😞 a jakby było mało to sąsiedzi bez listości dalej wiercą 😞 już mi łeb pęka 😠 Idę pod prysznic.. może mi trochę przejdzie jak się wymoczę 😜

Madzia - no to ta Twoja znajoma musi być twarda, skoro straciła tak bliską osobę i jakoś się trzyma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂

Moretta super masz rodzinkę 😉

Nie chce Was martwić dziewczynki ale wczoraj ta chmura pyłu wulkanicznego była nad Anglią i cały dzień pogoda była paskudna 😞 na pocieszenie dodam że za to dzisiaj słoneczko pierwsza klasa 😎

Ja to zaczynam już popadać w paranoje 🥴 wymyśliłam sobie że ponieważ od kilku dni boli mnie strasznie kość łonowa przy każdym ruchu to powiedziałam mężowi że pewnie mi się rozchodzi spojenie łonowe a w Anglii to chyba nawet czegoś takiego nie badają 😞 powiedzcie proszę że jestem głupia i tak po prostu jest im bliżej porodu ! please!!!

No i powiem Wam nie wiem czy to przez to ale i ciśnienie mam dosyć wysokie 😞 muszę kontrolować i mierzę 4 razy dziennie 😞 Czy Wy też sprawdzacie ciśnienie? Jak wysokie macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Moretta , Szymon jest uroczy 🙂 Naprawdę super że już jesteście razem

Za Gabiś trzymam kciuki i ciesze się , że będzie już miała Oliwię przy sobie

Iza napewno Twoje ciało poprostu szykuje się do porodu, 🙂 także się nie martw,
ciesz się że wogóle coś się dzieje, bo u mnie totalna cisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ciśnienia to całą ciąże miałam w porządku. Zawsze mierzone miałam tylko u lekarza.

Przypomniało mi się na na tej wizycie co miałam kolposkopie, to jak rozłożyłam się na tym okropnym fotelu , to Pan Doktor powiedział komentarz do tatuażu na moim brzuchu - mam tam niemałego delfina. Także Doktor skwitował , że teraz to ogromny delin, myślałam że uznał że fajny tatuaż albo chciał być miły, bo faktycznie teraz to gigant, ale Doktorek po chwili dodał
- No tak po ciąży to będzie sflaczała ryba 🤔 , ale milutki......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Moretta - Maluszek jest cudowny, a starszy synek przystojniak 🙂

Izullka mnie już od jakiegoś czasu tak mocno boli kość łonowa, najbardziej jak dłużej leżę i nagle wstanę - to mam wrażenie, że zaraz ta kość pęknie. Faktycznie chyba wszystko się rozchodzi przed porodem. Mnie dodatkowo niemiłosiernie bolą biodra, nawet bardziej niż ta kość.
A ciśnienia nie mierzę ☺️ więc wolę Ci nic nie doradzać, bo nie wiem... chyba najlepiej zadzwonić do lekarza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahaha - sflaczała ryba 😁 się uśmiałam 😉 niestety z tatuażami tak chyba jest, z tego co wiem. No ale może nie będzie tak źle i delfinek będzie wyglądał dalej ładnie 😜

Ja już też się nie mogę doczekać wieści od Gabiś, ale skoro miała CC to może trochę minąć.. w końcu znieczulenie, itp... a poza tym radość z tulenia Małej 🙂 i nie ma czasu na smsa póki co.. ale wierzę, że do końca dnia się odezwie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mi lepiej że nie jestem sama z tymi bólami 🙂 a co do ciśnienia to sobie zapisuję i jadę w poniedziałek do szpitala na wizytę to im pokaże 🙂 ale jestem zdziwiona bo ja zawsze miałam niskie ciśnienie ok 100/70 nawet do piątego miesiąca ciązy a teraz stopniowo rośnie i już jest w okolicach 140/95 😞 no i do tego głowa mnie boli 😞 ja już chcę rodzić 😠 !!!

Aga pomyśl sobie że ten delfin to mógłby wyglądać jak wieloryb gdybyś przytyła 20 kilo a nie tylko 6 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka ja w 20tyg leżałam w związku z ciśnieniem na patologii, bo miałam takie w granicach 150/90, ale wypuścili mnie twierdząc że powinnam więcej odpoczywać (cały czas pracowałam). U mnie to było raczej nerwowe, bo skakało u lekarza a w domku po wypoczynku było całkiem spoko, ale mierzyłam zaraz po przebudzeniu a wieczorem co najmniej bo godzinie leżenia.

Teraz też czasem mam podwyższone ale jestem już bardzo ciężka więc to chyba nic dziwnego.

W szpitalu powiedzieli żeby kontrolować ciśnienie opuchliznę i białko w moczu jak się pojawi, to objawy zatrucia ciążowego.

Teraz mam też podwyższone, nogi ostatnio mi puchną, ale mocno się nie martwię bo dziś odebrałam wyniki i mocz mam dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka jest coś takiego jak rozejście się spojenia łonowego, bo czytałam o tym w poradniku dla ciężarnych ale i tak tego się nie leczy. Prawie każda z nas skarży się na bóle w okolicach krocza czy miednicy, więc zapewne wczystko się rozciąga i rozchodzi. A co do ciśnienia to ja mam całą ciąże niskie, ostatnio 100/60 jak przed ciążą 🙂 Ale z ciśnieniem nie ma żartów i najlepiej być pod kontrolą lekarza.
Agga może twoja rybka nie sflaczeje. Brzuszek wróci do formy to i delfinek też 🙂
Bardzo mi się podobają zdjęcia Szymka. Jak sobie pomyślę że już niedługo my będziemy ściskały takie małe słodkie maleństwa to już się nie mogę doczekać.
Trzymam kciuki dla Gabiś. Ciekawe czy Oliwka rzeczywiście będzie taka mała, jak mówili lekarze.
Ja skończyłam prasować ciuszki Małej i jestem spokojniejsza. W weekend złożymy wózek i fotelik samochodowy, więc już wszystko będzie gotowe. Brakuje mi jeszcze kilka drobiazgów do pokoiku typu lapmy, roleta, dywanik, pólki ścienne i jakieś obrazki/naklejki, ale to chcę zrobić sama 😉
Zaraz zabieram się za placki ziemniaczane, mam nadzieję że nie odstanę rozstępów po nich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do pytania Pszczólki o pyły wulkaniczne:

Pyłu wulkanicznego, który dotarł nad Polskę, nie ma w powietrzu, którym oddychamy. Dla ludzi nie ma żadnego zagrożenia ponad normę - "Gazeta Wyborcza" cytuje Magdalenę Brodowską z Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Dodała, że pyły wulkaniczne znajdują się na dużej wysokości, a stacje naziemne nie wskazują żadnych anomalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze 🙂 dzięki za info. W sumie z takim zjawiskiem ja się spotkałam po raz pierwszy, a lepiej mieć się na baczności biorąc pod uwagę nasz błogosławiony stan 🤪

A reszta Majówek chyba smacznie śpi... cisza, spokój... 😜 ja już kapustkę na gołębie przygotowałam i teraz biorę się za prasowanie.. kolejna partia dla Aluni 😁 tym razem będę prasować tą partię co miałam od koleżanki, a tam wszystko różowe... dosłownie - mam całe pudło i ani jednego śpiocha czy sukienki w innym kolorze!! Jak skończę to będę pewnie śpiewać "różowo mi.." 😜
Mój Mężuś jak widział te ciuszki po raz pierwszy i zobaczył ich kolor to tylko zęby zaciskał 😜 ja zresztą też, ale chyba powoli się przyzwyczajam 😁 dobrze, że ja nie kupiłam sama nic różowego, to będzie trochę urozmaicenia 😁

Włączę sobie jakiś filmik żeby lepiej się żelazkiem machało 😜

Do później Kuleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dostałam informacje od Gabiś!!!!!!!!!!

Oliwka jest już na świecie!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Urodziła się o 10:20, waży 2660 g i długa jest na 52 cm 😁 Mały głodomorek już ciągnie cycka 🙃 I ma długie włoski 😁

Mam jej zdjęcie na komórce, zaraz przerzucę szybko na kompa i Wam wkleję!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...