Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Ola GRATULACJE!!! Fajny prezencik dla męża 😜
Beatko Amelka jest prześliczna!!! I braciszek jaki przystojniak 😉

Kurcze same kruszynki się rodzą i ja chciałabym żeby Maja ważyła tak ok 3300 max 😉

Piszecie o tych arbuzach i dzisiaj to już za późno ale jutro wyślę męża po jednego 🙂 a co !
na pocieszenie zjadłam dzisiaj melona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki

Na wstepie WIELKIE GRATULACJE DLA OLI I DUZO ZDROWKA DLA BARTUSIA 🙂

Amelka jest przesliczna juz sie nie moge doczekac mojej Oliwii 🙂

Ja byłam dzisiaj na wyzycie u gina bo musze teraz chodzic co tydzien na kontrole i mowi ze szyjka jest miękka i zamknieta i nie zapowiada sie narazie zebym rodziła. Wynik z hbs mam dobry na posiew mnie nie skierował mowi, ze nie ma takiej potrzeby i jak do przyszłej wizyty nie urodze to wysle mnie na ktg.

Za golfem moim juz nie płacze kupilismy wczoraj nowe autko tylko musze sie teraz przestawic bo jest w automacie. Ale jezdzi sie fajnie i najwazniejsze ze jest duze i rodzinne 🙂

Wy tu o arbuzach ciągle ja mialam dzisiaj ochote na arbuzika ale były jakies takie blade i nie kupiliśmy za to wciągnelam truskawki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Ja ostatnio coś nie mam jak Wam powiedzieć wieczorami dobranoc, bo padam nagle 😜 Wczoraj oglądaliśmy z Mężem bajki a potem film i jakoś tak źle się poczułam, że nawet nie wiem kiedy, ale musiałam szybko się ogarnąć i położyć spać.. coś mnie strasznie cisnęło w klatce piersiowej i było min baardzo ciężko 😞 nno ale na szczęście noc przespana i bez niespodzianek 😁

Karolcia - gratuluję nowego autka 🙂 oby się dobrze sprawowało 🙂
My też za jakiś czas będziemy musieli szukać czegoś nowego.. w tej chwili mamy bezproblemowe autko, dosyć spore i bardzo pojemne, ale niestety drogie w utrzymaniu, a jak już się trafi jakaś awaria to rzadko kiedy kosztuje poniżej 1000 zł 😞 Tak więc Mąż tylko czeka jak się skończy na niego kredyt i będzie go sprzedawać, a wtedy kupimy coś mniejszego 🙂

Łajsoka - ta babeczka o której pisałaś że rodziła w Gorzowie to na pewno rodziła w szpitalu wojewódzkim (tym koło mnie), ponieważ drugi szpital zamknęli kilka lat temu i został tylko ten jeden.. dlatego ja mam nadzieję, że jak Alicja w końcu zdecyduje się wyjść to poczeka te pół godziny, aż mamusia z tatusiem zdążą dojechać do Skwierzyny 😜

A jeszcze co do tabelki i sposobów urodzenia się ostatnich dzieciaczków to czekam jak Mamusie przyjdą i same powiedzą dokładnie jak rodziły 🙂 u Aggi też mi się wydaje że to było naturalnie, a z Dziewcinką nie wiem - sama się pochwali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Kurcze obudziłam się bez żadnego bólu 🤔 wczoraj po wizycie źle się czułam, a wieczorem przyszła koleżanka położna ze świeżo upieczonym mężem pokazali zdjęcia ze ślubu/wesela, super foteczki 😉 i maluszek chyba wyczul kim jest Sylwia i się uspokoił 😉
Dziś polatam po sklepach bo chcę nowe dresy kupić na wyjście ze szpitala, żeby nie nie było mi ciasno i nic nie obcierało zobaczymy czy uda mi się dobrać coś 😉 aaa i mąż obiecał że upolujemy arbuzika 🤪 😜 mam nadzieję że gdzieś znajdziemy, no bo jak to w całym Międzyrzeczu arbuzów ma nie być 🤨? mówił że choćby miał do Gorzowa czy Zielonej Góry jechać po niego to mi go dziś kupi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cześć!!!
Amelka, jaka z niej slicznotka... taka drobniutka a na zdjęciach nawet tego nie widac... Kochana dzidzia :o)
Ja dziś znowu wstałam i czuje się dobrze... wczoraj już nie dałam rady, ale dzisiaj na pewno wyciągne męża na spacerek... Za to wczoraj go zmolestowalam ;o)
Ogladalam wczoraj YCD i powiem Wam, uwielbiam ten program i wszystkie o tańcu, ale ta tępa Mucha tak mi działa na nerwy że aż trace chęć na oglądanie... zaczynam przełączac jak ona ma się wypowiadac.. 😠
Spadam na kawke i sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahha Radzia!! Ja wczoraj mojemu Mężowi obiecałam że go zmolestuję i jak mnie później podsumował - na obiecankach się skończyło ☺️ znowu padłam zmęczona wieczorem i nie miałam na nic siły 😞 może dziś mi się uda 😜
A ja zaraz lecę też jakieś śniadanko wszamać 😁 ale najpierw wkleję Wam fotki z wczorajszego spacerku 🙂 tak sobie myślę, że to jedne z ostatnich zdjęć mojego balonika 🤪
U mnie jak widać nie tylko brzuszek urósł, ale mamusia też trochę "spuchła" 😜
[IMG]http://i39.tinypic.com/5by5mr.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/iqbvjd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/20foltt.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko ja mam chyba mniejszy brzuszek ale za to jestem bardzoej spuchnieta jak to mówisz 🙂 Zrobiłam sie okrągła jak piłka, a wzrostem też nie grzeszę... 🙂
A z tym molestowaniem to tak, że wczoraj już musialam bo w poniedziałek tez mu naobiecywałam a potem udawałam że mnie nie ma 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

No właśnie PSzczółko miałam Ci pisać że już masz nisko brzuszek 🙂 Super zdjęcia i super mama 🙂

U mnie noc też w porządku 🙂 żadnych skurczów i wstawanie na siku tylko 2 razy 🙂

Radzia ja wyłączam dźwięk - ta Mucha jest tak denerewująca że nie idzie wogóle tego słuchać

Ciekawe co tam u Magdy Z - pewnie już po obchodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widać że się najadłaś Pszczółko tych arbuzów 😜 a brzuszek rzeczywiście masz niziutko, u mnie wczoraj nawet lekarz mi powiedział że mi się "osunął" będenek 😉 a wieści od Magdy dziś będę miała, jak tylko wyśle mi smsa to od razu wam napisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was ale piszecie od wczoraj trudno to nadrobić ale o to w końcu chodzi Super dzieciaczki się pokazały takie słodkie aż milutko popatrzeć.Ja wczoraj wyprałam ładnie wyschły ciuszki.Nocka mineła spokojnie ja raczej nie wstaję do ubikacji w nocy rano byłam jak mąż szedł do pracy. Dziś mam zamiar umyć okna może coś ruszy ale zobaczymy będę mieć czyste na komunię.Pszczółko świetne fotki i chyba udany spacerek.Tak tabelka ładnie się zapełnia z mojego dnia tylko ja zostałam.Jutro idę do lekarza ciekawe co mi powie będę chcieć aby mnie skierował do szpitala w tym tygodniu albo dopiero na przyszły poniedziałek ale zobaczymy co mi na to powie chyba że wcześniej dostanę skurczy to trzeba szybko do szpitala jechać .Tak dokładnie jest ja też miałam problemy wcześniej aby nie urodzić przed czasem brałam fonetetol i miałam szew zakładany na szyjce to teraz muszę czekać cierpliwie Ale cóż tak chyba ma być Dobra to narazie miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 wypuścili mnie do domu , mam rozwarcie ale szyjka się nie skraca- więc sobie jeszcze pochodzę kilka dni wciązy , wszystko jest dobrze ,mam dobre wyniki i z Jasiem tez ok więc aby zostało mi czekać-pozdrawiam was i gratuluję tych małuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...