Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jej, ale słodko. To chyba wynika że Agga urodziła naturalnie 🙂 A Maluch dzielny 🙂

A ja dalej swiecę robię 2x dziennie i nic, chyba zacznę się nastawiać na tą cesarkę 🥴
A marzył mi sie taki rodzinny poród 🙂

Przyszedł wózeczek. Mąż go wieczorem złoży ale jakoś smutna jestem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem chyba zmęczona, ta cała ciąża to jeden wielki stres i strach o zdrowie dziecka, problemy co chwilę.
Ale najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa. Niestety wiele razy zastanawialismy się z mężem czy z nią wszystko w porządku bo tak mało sie rusza. Staram się myśleć pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak wracałam z wyników to wstąpiłam jeszcze do sklepu.
W sklepie poczułam mokro w kroczu, byłam pewna, że wody mi odeszły w mniejszych ilościach. Ale tak ukradkiem dotknęłam i nawet spodnie były jakby mokre 🤢 Szybko do domu i sprawdzanie.... fałszywy alarm. Tylko się tak spociłam ☺️ ☺️ Nigdy tak nie miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Info od Aggi:

To pozdrowienia dla Natinetki [chyba ode mnie się dopiero dowiedziała, że Blanka też już na świecie 😜] U nas dzisiaj pobieranie krwi, szczepienie p-w gruźlicy, inne badania małego. Mnie wyjęli wenflon i dren bo musiałam być cięta. Tyłek boli okropnie. Jutro będziemy w domu! Odezwę się na brzuszku. Pa!

🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Na moim suwaczku tak ładnie pisze 🙂 a tu nic sie nie dzieje 🙂 nie mam już zadnej wizyty i nie wiem sama co robic. Ile dni po terminie zglosić się na porodówke czy czekać? Zrobilyscie smaka na arbuza ale mi sie nie chce z domu wychodzic bo remontuja klatke i ciezko przejsc, a osatnio to nawet poslizgnelam sie na chodach i wyrżnęłam plecami 🥴 Moze meza namowie zeby skoczyl do sklepu jak wroci z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Majowy Bąbelek jaki idealny - no słodkości. Takie policzki tylko do całowania achh 🤪

Wysa no suwaczek ładnie pokazuje, to ja nie wiem co Ty się tak obijasz i czemu dzisiaj nie rodzisz 😉 Wiesz co, dziwne że już nie masz wizyty 😮 Jak się nic nie będzie działo to max za tydzien zgłoś się do szpitala i zapytaj co masz robić i żeby Ci KTG zrobili. Żeby przegdląd zrobili itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Oskarek cudny, buziaczek dla niego 😘
A co do tego uczucia mokra to właśnie dziś w poczekalni siedzę i nagle coś mi sie mokro zrobiło i jakby coś mi wyleciało 🤔 szybko podbiegłam do kibelka a nic, po prostu pipka się spociła 😁 pewnie przed tym gwałtem 🤢 wkładał mi te paluchy a teraz mnie boli cała pochwa ☺️ rozwarcie powiększone, ile to nie wiem jakieś tam cyferki pisał,(mówił że jak już się zacznie akcja to do pełnego rozwarcia dużo mi brakować nie będzie) wymaz pobrany, jeszcze muszę badania zrobić. A na Ktg mogę pójść jak ruchy dziecka będą słabe albo wogule nie będę odczuwała 🤢 te skurcze co mam to normalna sprawa bo macica ćwiczy, musi się przygotować do tego wielkiego wydarzenia 🙂 No i jeśli w ciągu tych 2 tyg nie urodzę w dniu terminu mam przyjść na wizytę i zobaczymy wtedy. Ogólnie mi powiedział jak może zacząć się akcja porodowa, jeśli napadły by mnie same skurcze to mówił żeby się zrelaksować że nawet mogę ciepłą kąpiel wziąć i liczyć odstępy, jeśli odeszły by mi same wody to niezwłocznie do szpitala, nie ważne czy będą "normalne" czy zielone dla bezpieczeństwa chcę żebym od razu znalazła się na porodówce. To tyle. Idę coś wszamać bo mi w brzuchu burczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka no to pięknie, że rozwarcie większe 🤪
A mi znowu lekarz powiedział, że nawet jak wody nie odejdą to podczas skurczy mam od razu jechać na porodówkę, bo od wizyty to on nie wie jak powiększy mi się rozwarcie i w takim przypadku można urodzić nawet w drodze do szpitala 😮 😮 Oby nie 😁 😁

To ja nie wiem co nam się te pipki tak pocą 😁 😁 Może ze strachu leci im pot 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki

Ja tylko na chwilkę 🙂 21 kwietnia urodziłam synusia. Bartuś miał 55cm długości i ważył 3210, a miał być taki gigancik 🙂 Niestety dopiero dzisiaj jesteśmy w domku, więc nasza trójeczka w komplecie. Trzymam teraz kciuki za Was. Mnie to maksymalnie zaskoczyło, ale co najlepsze, to synek urodził się w tatusia urodzinki, także prezencik dla męża z głowy. Trzymam kciuki i lecę stąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wy chociaz wiecie co macie robic i czy macie jakies rozwarcia itd. a ja nic nie wiem. ostatnia wizyte mialam 19 kwietnia... jestem załamana. Ja już chcę urodzić a tak naprawdę nie wiem co się dzieje i boje sie ze wygonia mnie ze szpitala jak przyjde. Tak jak ostatnio dzwonilam i chcialam na ktg to powiedziala ze oni nie robia bo dyzuru nie maja a do innego szpitala zadzwonilam to powiedzieli ze maja dyżur i nie zrobią to ja nie wiem co jest grane i kiedy mozna te ktg zrobic 😠 jak 19 kwietnia pytałam czy mam jakieś rozwarcie to lekarz tylko tak jakby zaśmaił się ze mnie i powiedział że nie. Skurczy tez zadnych nie czuję i tak mysle jabym jeszcze miala 2 miesiace tak chodzić w ciąży 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...