Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Agga urodziła, ale fajnie. Nie mogę się doczekać relacji 🙂

Do mnie też próbka z Loveli dotarła dzisiaj, ale nie mogłam sie już doczekać na te niedrapki i kupiłam w piątek 🙂

Byłam dziś rano na badaniach krwi, ciekawe czy przez to żelazo będę mieć lepsze wyniki. Zmęczyłam się, ledwo co chodzę 🙂

Cieszę się że deszczyk troszkę pada, bo mi trawka szybciej urośnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu jeszcze zdjęcie małej Gabisiowej Oliwki 🤪
Jak przeczytała że Agga urodziła, to aż się jej łezka w oku zakręciła, że już tak ładnie nam idzie 🙂 wczoraj Anetka, dziś Aga 🙂
Jejku ja już też się nie mogę doczekać!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

[IMG]http://i40.tinypic.com/25t9r91.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko a jeszcze pamiętam jak ja z Aga pisałysmy ze dobrze sie czujemy jakbysmy nie były w ogole w ciąży i myslałam ze my to na koncu sie rozpakujemy. Jednak nie ma reguły. Zobaczycie ze jeszcze Kasia i Łajsoka z tym bolami urodzą jako ostatnie. Coś czuje ze w takim raze niedługo na mnie kolej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem...
Najpierw napiszę co u mnie po KTG... a więc u mnie po KTG nic 😜 Wykazalo jeden skurcz i to taki mało powazny... tak jak się spodziewałam, dziewczynki zajęte kciuków nie trzymały toteż i skurczów BRAK!!! Pan smieszny doktor spojrzał na wydruk KTG i powiedział "nooo baaaaaardzo ładny zapis" i zapytał czy mnie cos w nocy straszy i czy dzidzius kopie... a jak sie poskarzyłam że mam już dość tej ciązy to powiedział, że tydzien przed terminem nie ma co przyspieszac, ale mam spędzic ten tydzien aktywnie i jak przyjade 4 maja to mam być na czczo to może akurat się okaże że już mnie zostawią i pomogą Mateuszkowi wyjść... I "miłośc miłośc miłość" może zasugerowac :o)
Pszczoła mnie dzisiaj naszło na arbuza, winogron tradycyjnie i sok porzeczkowy bo sobie przypomnialam jak kilka dni temu o nim pisałyście, na jogurt truskawkowy do picia i na pączka, ale zamiast niego kupiłam francuskie z jabłkiem i do tego Prince Polo XXL i najlepsze było to że najchętniej to wszystko zjadłabym na raz bo nie wiem na co mam wieksza ochotę :o)
Łajsoka ja bym sie bolem kości łonowej i miednicy nie sugerowała, bo mnie to boli juz od dobrego miesiąca jak nie lepiej i jak widzisz - dupa 🤪
Agga no czułam że tak będzie bo te skurcze to już były nie przelewki... GRATULACJE!!!!
Julka u nas tez jest fajnie... choc rozumiem Cie kochana bo my tu marzymy żeby sie przekwalifikowac na kwietniówki ale o zostaniu czerwcówkami to żadna nie marzy :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia w tej sytuacji to chyba szkoda że nic nie wykazało,ja trzymałam wszystkie paluszki nawet u stóp 😜 aczkolwiek Tobie zostało 7 dni więc masz fajnie bo już nie długo 😜 a tymi bólami skurczami, kłuciami itp. to się już nie sugeruję bo też jej mam dość długo, po prostu tak sobie marudzę, i jeszcze pewnie te dwa tyg. wam tak będę skomleć tutaj 😞 😜
ja wczoraj i przed wczoraj objadałam się winogronkiem i piłam soczek porzeczkowy 😜 ale arbuza nie mogę dorwać 😠 dajcie kawałek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂 Ogromne Gratulacje dla dziewczyn 🙂 Każda po kolei już się rozpakowuje 🙂 Normalnie zazdroszczę bo ja też bym chciała 🙂 a u mnie chyba nic sie nie zapowiada.... Czuję się dobrze, dobrze śpie sprzatam, jakbym nie byla w ciazy.
Byłam dziś na KTG i wiem tyle że wynik prawidłowy. Nie wiem nic wiecej. Czy mialam jakiś skurcz czy nie, nie dostałam nawet wyniku. Powiedziano mi tylko że jak nie urodze to jeszcze w poniedziałek na KTG przyjechać. Maleńki chyba czeka na babcię jak wróci z Londynu w sobotę i dlatego jeszcze nie chce wychodzic hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dorwałam ładnego arbuza w Carrefourze bo mi sie po drodze zamarzył, ale jakby były zdechłe to bym nie kupiła... nie wiem tylko jak smakuje bo na razie wcinam winogron :o)
Wysa no to tak jak u mnie "baaardzo ładny zapis" :o)
A ten ból co miałam wczoraj troche mi przeszedl, na tyle że potrafię sie przemieszczac bez uzycia krzesełka :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dawno mnie tutaj nie było widzę duże zmiany wogule na tej stronce.Właśnie spojrzałam na tabelkę i już majóweczki co nie które już są rozpakowane a ja nadal czekam jeszcze 4 dni mi zostało do terminu a kiedy Przemuś zechce brzuszek opuścić to się okarze.Właśnie ja jeszcze nie mam imienia w tabelce to proszę o wpisanie Przemek Sławek.Lekarstwa już 3 tydzień nie biorę a tu nadal nic niby mam skurcze często ale takie nie regularne i nic więcej się nie dzieje Mam iść w piątek do kontroli a jak nic się nie będzie działo 7 dni po terminie to mam się głosić do szpitala i będzie kroplówka . Ale może wcześniej się zacznie mam taką nadzieję Bo 9 maja mam córki 1 komunię i chciałabym być już po wszystkim ale cóż zobaczymy. Gratuluję wszystkim już mamusiom któremają już swe skarby przy sobie.Pozdrawiam was wszystkie i życzę szybkich porodów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam pisałam i mi się wszystko skasowało 😠 ech..
a więc jeszcze raz...

Dorotx - bardzo fajnie że się odezwałaś bo już nie wiedziałyśmy co u Ciebie!! Oczywiście zaraz uzupełnię tabelkę w imiona i wkleję ją od razu żeby było wszystko jasne 🙂
Radzia - Ty juz nie narzekaj 😜 został Ci tylko tydzień i zanim się obejrzysz będziesz nam wysyłać zdjęcia Mateuszka 🤪
Ja dziś dzień mam aktywny, tak jak zalecił lekarz 😁 posprzątałam, poprałam, zrobiłam ciasto, które się właśnie piecze 🙂 wcześniej byłam sama nawet w sklepie osiedlowym po jaja do ciasta, ale wracałam w żółwim tempie bo skurcze mnie zaczęły brać 😉
Zaraz będę sadzić małe iglaczki na balkonie 😁 dziś mi przed blokiem robią nasadzenia, to jak skończą to Wam wyśle fote jak ładnie teraz u mnie to wygląda 😜 no i tak mnie natchnęli że u siebie też muszę co nie co posadzić 😉
A co do arbuza to mam jeszcze kawałek, wiec jak któraś chętna to zapraszam 😁
Ja wczoraj miałam tj Radzia że nie wiedziałam za co się wziąć 😜 miałam do wyboru arbuza właśnie, kakao, rożka śmietankowego w zamrażarce, 2 pączki i najchętniej zjadłabym wszystko na raz 😁 ale na szczęście się udało po kolei... ale wciągnęłam wszyściutko 😜 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła jak mi przeszedl ten bol w krzyzu i na wlasne oczy sie dzisiaj przekonalam że nic sie nie dzieje i nie mam na to wpływu to to olewam bo najpóźniej 11 maja tak czy siak będe w szpitalu... postanowiłam się pozytywnie nastawić i wtedy będzie łatwiej przetrwac ten czas... wykorzystam jeszcze seksualnie męża przed połogiem, pospaceruję sobie mimo bólu, nawpierdzielam sie pyszności (a co mi tam)... 🤪 A mateusz i tak wyjdzie bo nie ma innego wyjścia mały skubaniec... ale jak juz wyjdzie to dostanie od mamusi buziaka a potem opierdziel, że tak się nie robi własnej matce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możesz dopisać mi numer telefonu do tabelki jeśli to możliwe bo teraz dopiero zauważyłam że wy podajecie 609 649 481 Teraz będę napewno częściej bo wcześniej jak tu wchodziłam to miałam z tą stronką jakieś problemy i jakoś straciłam chęć bo i ytak nic nie odczytałam co pisałyście a teraz nie ma tego problemu.Dziękuję za głosik. O mam właśnie skurcz ale to zaraz przejdzie Pozdrawiam was jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...