Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[IMG]http://i40.tinypic.com/2weib08.jpg[/IMG]

No dokładnie Radzia tak jak mówisz 🙂 ja przyjęłam tą samą strategię 😁 najpóźniej 20go maja będę już mamusią więc trzeba korzystać jeszcze 🙂 też chcę wykorzystać mojego mężulka do niecnych celów 😉 mam nadzieję tylko że starczy mi sił 😜
A poza tym chciałabym jeszcze pójść do teatru bo fajną sztukę u nas grają i do kina na Ondine 🙂 może mi się uda zdążyć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mój mąż ma premiere w teatrze 14 maja i niestety nie dane mi będzie zobaczyć... no ale szczerze to już wolę tego nie widzieć ale dzidziusia juz mieć... a że 11-go ostateczny termin to na pewno nie będe w stanie tam dotrzeć... a szkoda bo lubie ogladac ich wygłupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kasiu niestety nie mieszkamy blisko, bo kuzyn jest mi bardzo bliski, wychowalismy sie praktycznie razem, ale teraz mieszkają koło Londynu i ogólnie mamy mały kontakt a jego zonę to poznałam dopiero na ich weselu rok temu... i od tego czasu sie nie widzieliśmy w ogóle... a szkoda bo Mateusz tu nie będzie miał żadnego rówieśnika w rodzinie ani wśród znajomych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka to skurczowej drzemki 😜
Monia hmm cieżko opisać. Brzuch się dosłownie kurczy i wykrzywia. Do tego odczuwam ból w podbrzuszu w trakcie skurcze. Aha i brzuch jest tak twardy, że dosłownie można by popukać jak w drewno 😁 😁

Wybywam z domu 😎

Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny własnie sprzedałam moj samochod az mi sie płakac chce byłam do niego przywiązana i boli najbardziej fakt ze sama na niego zapracowałam. I kupiłam go duzo drozej niz sprzedałam 😞 Wiem ze zawsze tak jest ze nie dostaniemy za auto tyle ile dałysmy i do tego ciągle trzeba cos wymieniac. Ale zaraz ma przyjechac jakas babka z ogłoszenia i moze nowe kupie bo nie moge zostac bez auta nie bede z małą jezdziła autobusami, a Tomek jezdzi busem dostawczym takze tez nie bardzo jest jak zapokowac sie całą rodzinką zeby gdzies sobie pojechac. Dam wam znac czy kupiłam cos innego, ale za moim golfikiem bede długo rozpaczała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia wiem co czujesz, bo ja do swojego auta jestem baaaardzo przywiązana i mimo że robi nam często na złośc i sie psuje to jakbym go miala sprzedac to chyba bym płakała... To tez pierwsze MOJE auto, wczęsniej jeździłam golfem męża jak jeszcze nie był moim mężęm i jak go sprzedawalismy tez mi było smutno... ale do obecnego auta to mam cholerny sentyment... 🙂
Moni ja Ci powiem tak... u mnie skurcz wygląda tak: najpierw zaczyna mi brakować powietrza, po chwili brzuch jest twardy jak kamyczek i odczuwam ból w podbrzuszu taki jakbym miała dostac okres... ale nie boli to jakoś mocno, tyle że jest odczuwalne... i wczesniej nie byłam pewna czy to na pewno sa skurcze, ale po KTG wiem, bo jak mi wykazało ten jeden skurcz to ja go własnie czułam... ale to sa jeszcze w moim przypadku te przepowiadające, jak to powiedział pan dr szału nie robią, ale są 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...