Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello Księżniczki!!!
Ja dopiero teraz zaglądam bo mam dzis pracowity dzień... nic mnie już nie boli, tzn ten krzyz i moge samodzielnie chodzić!!! koniec z oszczędzaniem się... poprzestawialismy resztę mebli na ostateczne miesjca, poprzekładałam i posegregowałam ciuchy, powyrzucałam co zbędne i dopiero teraz skończyłam a zaczęłam z samego rana... Jestem padnięta, ale mimo to mam jeszcze ochote na spacerek i może męża wyciągnę... energia mnie dziś nie opuszcza... Jak już to wszystko poustawiałam to mati już całkiem nie ma wymówki, bo ciągle na cos czekał,a to na torbę do szpitala, a to na wózek, a to na przemeblowanie... koniec... wyłaź z mamusi!!!

A mój arbuz jeszcze w lodówce czeka... bo widze że tu arbuzowe smaki dzisiaj... 🤪

A myslałam że tylko mi sie tak pipka poci... za każdym razem pytałam lekarza czy to mogą byc wody... msakara to jest, ale widze że nie jestem sama 😁

OLA gratuluję!!! Kolejną dzidzie mamy, ale fajnie 🤪

A ciekawe co z Magdą... ? 🤢

A dzis w nocy miałam takie skurcze... niby jak zwykle ale duzo bardziej bolało... budzialm sie i czekałam aż przejdą... no ale potem przeszły całkiem i dzien mam spokojny... i w ogóle jakos podejrzanie dobrze się czuję, aż nie ma na co narzekać... bo na opuchniete nogi to już mi sie znudziło bo one i tak sie do porodu nie zmienią... jak u kasi - puchną bo poprostu chcą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy mi tu już o arbuzach ani słowa 😜 dziś za późno, ale jutro wyślę Mariusza do takiego jednego naszego ulubionego warzywniaka, mają tam zawsze pyszne i soczyste owoce i warzywa, może i przywieźli arbuzy bo ostatnio nie było 😞
kurcze tak po tym macanku mnie tam w małej boli a co dopiero jak mały się będzie przeciskał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam do Magdy 🙂
oto odpowiedź:
Jutro mam badanie, jeśli rozwarcie powiększy się to wywołają poród. Bóle lekkie. Okazało się że wyniki mam dobre i jeszcze mogę do 11 poturlać się( jeśli nie będzie rozwarcia). To co mówiła tamta doktor okazało się bzdurą bez pokrycia. Napisze jutro jaką decyzję podjęli lekarze. Ściskam was mocno i dzięki za troskę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale niespodzianka 🙂 Nasza Dziewcinka urodziła 😁 coś chyba czułyśmy nosem mówiąc dzisiaj o niej 😜
zobaczyłam że nie było jej wcześniej w tabelce, ale już nadrobiłam, wsadziłam ją i zaraz wkleję 🙂
Łajsoka - dobrze, że u Ciebie po wizycie ok 🙂 chyba rzeczywiście będzie tak, że te co najwięcej marudzą, to urodzą ostatnie 😁
Dobrze, że Magda jest pod opieką to też już spokojniej. W razie czego jutro powitamy kolejnego majowego chłopaka!!! 🤪
A my niedawno wróciliśmy 🙂 Mężuś zabrał mnie na lody kręcone, potem na długi spacer po parku i ogólnie było bardzo fajnie i tak cieplutko i wiosennie... 🙃 a ile dzieciaczków w wózeczkach na spacerze... napatrzyliśmy się i tylko nam głowy dookoła chodziły 😜
po drodze jeszcze zrobiliśmy zakupy - w media kupiliśmy dwie płyty z bajkami: jedna z wilkiem i zającem a druga z krecikiem 😁 😁 a potem w spożywczym winogrona i właśnie teraz piszę i wcinam aż mi się uszy trzęsą 😜
A arbuz czeka w kolejce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze rozmawiałam z taką panią, z która zawsze się spotykamy na wizytach i mówiła że jej kuzynka dwa tyg.temu rodziła w Gorzowie ale nie wiem jaki szpital i miała cesarkę i po 3 dniach ja taką obolałą do domu wypisali i kazali po 6 dniach przyjść do ściągnięcia szwów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ta Amelka śliczna i wcale nie wygląda na wczesniaczka.

A Ola nam niespodziankę zrobiła 🙂 Tak coś czułyśmy że ona już po.. 😜 Jakoś mało szczegółow dotyczących porodu, chyba dziewczyny nie chcą nas straszyć 🙂

A Agga urodziła SN czy CC? już sama nie wiem. Pisała coś o drenażu, że musiała być cieta..

Radzia ja też dziś w lepszej formie fizycznej, byłam w aptece a poźniej poprasowałam wszystko i zostały tylko koszule, ale to tak stopniowo będę sobie prasować, bo mam duże zaległości.
Dziś wybadałam Polę i napewno się przemieściła z prawej strony na lewą ale czy jest obrócona to nie wiem. Szkoda że sama nie jestem w stanie określić jak leży. Słuchałam serduszka tym aparatem dopplera i tak jakby bardziej niżej słychać ale pewna nie jestem. Własnie się wierci mała niedobrzyca 🙂
Wózek jest więc ja też nie mam wymówi żeby nie rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no tu wszystkie dzieciaczki z zaskoczenia nas biorą 😁 😁 Ola GRATULACJE!!!! 😁 😁

Beatka - Amelka jest cudowna. Nie mogliśmy się z mężem napatrzeć.
Takie fajne te dzieciaczki 🤪

Jejku no to ja nie wiem... To faktycznie te co miały najwięcej problemów w ciąży to jeszcze teraz przenoszą 😁 😁

Tak jak rano narzekalam ze Emilia nic sie nie rusza, to teraz mam już dosyć... Non stop ciśnie stópkę pod moje żebra 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...