Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja jeszcze w dwupaku byłam u gina na wizycie i mowi ze dalej wszystko pozamykane i mam skierowanie na ktg jutro z rana jade. Powiedzcie mi jak to wygląda i do czego podłaczaja ten sprzet? Lekarz powiedział ze jakby cos było nie tak na ktg to odrazu zatrzymaja mnie w szpitalu, ale powinno byc wszystko ok. A jak do tygodnia nie urodze to za tydzien dostane skierowanie do szpitala na wywołanie porodu. Powiem wam dziewczyny, ze dzisiaj miałam straszne kłucia na dole nie mogłam chodzic i wrazenie jakby mi sie rozwarcie robiło 🥴 Acha i gorąco mi było ciągle. Co chwile odbierałam telefon i każdy pytał czy juz urodziłam z jedenj strony to miłe ze ludzie sie interesuja i przejmuja, ale z drugiej deneruje ze kazdemu musze mowic to samo w kółko. Najlepiej byłoby sie nagrac na poczte i kazdy by odsłuchiwał to samo 🙂
Pozdrowienia dla Kasi iEmilki, az sie nie moge nadziwic jakie ona ma włoski długie 🙂 Jest śliczna kruszynka. Gratulacje dla dumnego taty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Karola 🙂
Na ktg podłączają ci tylko taki aparat na pasach do brzucha 🙂 Tak więc do badania to jedyne co musisz odsłonić brzuszek i wygodnie leżeć 🙂
Tak to mniej więcej wygląda to jedno z pierwszych lepszych zdjęć co udało mi się teraz na googlach szybko znaleźć..
Daj jutro znać jak po badaniu 🙂 a my dziś się już zastanawiałyśmy czy Ty jeszcze z brzuszkiem jesteś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pszczołka masz fajny duzy brzusio 🙂 A skoro cie te skurcze łapia to moze jeszcze dzisiaj w nocy urodzisz. Ja skurczy nie mam, ale okropnie mnie kłuje teraz to juz nawet jak siedze to kłuje 🙂 I czuje jak Oliwka sie ciągle wierci moze tez chce juz wyjsc. Zobaczymy co jutro ktg pokaze, a teraz uciekam juz spac bo ostatnio to pozno sie kłade rano wstaje i cały dzien w biegu bo ciągle cos musze załatwic. Jutro jak wroce z ktg to leze i odpoczywam.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe to nie ja jestem na zdjęciu 🙂 to fota z neta - pierwsza z brzegu jakaś na której widać dokładnie jak to ktg wygląda 😜 hehe
Daj jutro znać 🙂 ja chyba powoli też się będę zbierać, bo o 6 mam pobudkę na ten mój antybiotyk... 🤢

Dobrej nocki raz jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety, E milka jest śliczna i te jej włoski 😁 cudo. Ja jeszcze mam kompa więc się nim delektuję .W piątek lub najpózniej idę do lekarza po skierowanie do szpitala jak już tam będę to się uspokoję.Podłączą ktg ,porobią badania. W szkole z tym ząbkiem dowiem się dziś co Pani Dyrektor postanowi, Daniel mój był wczorej u tych ludzi , dyskusja była ale i racja po naszej stronie.Zamkneły się drzwi za nim to słyszał jak tamten dostał bęcki od matki -ale czy to cos pomoże, na pewno nie. No Kubie też lanie przeszło bo widziałam ze Danielowi go było szkoda , buzia spuchnięta ,oczy pełne łez ale mu nagadał -bo o ile jest to mozliwe musi nauczyć się ignorować takie zaczepki i nawet jak widzi że coś jest na rzeczy to po prostu musi odejść.Wychowawczyni powiedziała że dobrze że go nie bił tylko poszedł do pedagog szkolnej -bo jak by tak zawzięcie zaczeli się tłuc to kto wie co by było jeszcze.Małe dzieci mały kłopot-duże dzieci duży kłopot 😠. Idę poleniuchować zaglądne jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majóweczki 🙂
Ja po nocy już na nogach od jakiegoś czasu.. niespokojnie spałam, bo cały czas gdzieś tam w głowie mi siedział wczorajszy dzień, a jak się budziłam na siku to zaraz mnie skurcz łapał... że też na koniec musiało coś wyjść czym można się denerwować 😞
No ale nic - zobaczymy jak jutro będzie..
Madzia - z chłopakami tak jest że czasami się poszarpią, szkoda tylko że w tym wypadku ząb ucierpiał 😞 Dobrze chociaż że to nie Kuba zawinił..
Jaka pogoda u Was? U mnie zimno i deszcz pada, wieje mocno i jest beznadziejnie szaro... Głupi dzień się zapowiada 😞 dzisiaj chyba mam znowu dzień marudzenia 😜
Do później Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się w dwupaku 😁 Emilka przecudna 😆 aż się serce raduje i faktycznie coraz bardziej chcę mieć już moją niunię przy sobie 😉 Pszczoła nie stresuj się, gdyby coś było nie tak z Alunią to by Cię zatrzymali w szpitalu, a pewnie sobie kruszynka spała smacznie 😉 idę nastawić pranie i ogarnąć chałupkę, będę zaglądała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja
Ja sie melduje jeszcze przed wyjazdem na ktg myslałam ze bede pierwsza z rana a tu juz pszczółka i moretta buszują 🙂
Zjadam własnie sniadanko i lece do tego szpitala ciekawe ile bede tam czekała bo nie jestem zarejstrowana lekarz nic mi nie mowił ze mam zadzwonic wczesniej sie rejstrowac to chyba nie trzeba, najwyzej mnie odesla.
U mnie pogoda tez beznadziejna szaro i zimno jeszcze nie pada, ale na bank bedzie bo sie chmurzy i skoro u Pszczołki pada to pewnie i do Szczecina przyjdzie. Ale to dobrze bo dzisiaj mam w planach lezec i nic nie robic nigdzie nie wychodzic oczywiscie po powrocie z ktg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jednak jadę dzis do lekarza, bo w piątek nie przyjmuje a w poniedziałek Daniel długo w pracy, niech mi powie co mam dalej robić ,może dami na wtorek skierowanie do szpitala -tak mówił ordynator że 11 mam przyjść więc myslę że da mi ona skierowanie skoro on tak powiedział.Nie mam siły juz dziewczyny, ogarnełam w domu i padam na gębę 😮 Robie wszystko a ten mój synus jak nie chciał wyjść tak nie wychodzi. W czorej mu zafundowałam gimnastyke przed snem -musiałam dostać się do moich paznokci u stóp i to był nie lada wyczyn ☺️ on to też odczuł zapewne. Idę sie kompac zajrzę 😘aaaaaaaaaaaaaaaa co do pogody to JEST STRASZNA, ZIMNO,PADA, POCHMURNO ,JEDNYM SŁOWEM DO DUPY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeje Emilka jaka pyzulka i te włoski długie 😆
Ale wczoraj przed pójściem załapałam doła i sie rozpłakałam 😞 ta końcówka ciąży już mnie zaczyna i jednocześnie denerwowac i smucic, Mariuszek mnie ładnie przytulał mówił że najważniejsze żeby malutki się urodził zdrowy i bez komplikacji itp. a ja dalej swoje że zazdroszczę dziewczynom, które urodziły itd. wiem durna jestem przecież ja też niebawem urodzę, ale to czekanie...jeszcze od wiadomości że Kasia urodziła jakoś dziwnym cudem żadnego skurczu nie miałam i brzuch jak na okres nie boli, wieczorem jakieś mini zakłucie w pipce i wsjo do tego zastanawiam się czy ja na pewno miałam meduzę 🤔 niby wszystko wyglądało tak jak opisywała Kasia i
Radzia, ale one kilka dni po urodziły a ja dalej bańka 😠 😠 strasznie mi się to dłuży wszystko ciekawe czy przed 26 maja zdąrzę urodzic? 😠 😠 😠 ryczę i smutam, smutam i ryczę. Właśnie wczoraj próbowałam zakryc to wszystko tymi porządkami, żeby znów Mariuszkowi nie marudzic przez cały dzień, ale wieczorem już nie wytrzymałam i wybuchłam 😞.....A wogule to Cześc 😜 dzień rzeczywiście pochmurny i brzydki i mój humor tak samo 😞...ajjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ja jak spojrzałam dziś na Twój suwaczek to też zgłupiałam na chwilkę, myślałam że mnie coś ominęło 😁
Pszczółka biedna, taką dzielną udajesz wszystkie nas pocieszasz a sama takie dołki załapujesz 🤨 oj, nie smutkaj już niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to róbmy dziś dzień marudzenia i ględzenia!! Może nam wszystkim to pomoże 🙂
Ja już po porannym prysznicu, ogarnianiu i odkurzaniu nawet.. zaraz idę do sklepu po bułki na śniadanko, bo przed chwilą zajrzałam że nie mam co jeść 😜
Najgorsze jest to że co chwilę się łapię za brzuch i staram się wyłapać ruchy Małej. No i na szczęście cały czas czuję, że Alunia nóżkami przesuwa i niby wszystko fajnie.. ale zaraz pojawia się myśl, czy czasem ten wczorajszy wynik nie jest też przyczyną tego że np. Mała owinęła się pępowiną (co lekarz powiedział że też jest możliwe), a tym samym zaraz strach żeby nie doszło do niedotlenienia jakiegoś... no i oczywiście zaczyna się gradobicie czarnych myśli 😠
I tj. Łajsoka zazdroszczę już tym Majóweczkom, które już są mamusiami, bo mogą zobaczyć swoje maleństwo, przytulić, widzą że są zdrowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, jaką miałam beznadziejną noc, było mi niedobrze i spać nie mogłam. W dodatku złapałam stresa przed tym szpitalem w piątek i się zaczełam bać że Pola wyjdzie wczesniej. I jak na złość boli mnie dziś brzuch na dole i twardnieje co chwilę, mam nadzieję że to nie początek jeszcze. Pogoda beznadziejna, nawet nie wstaję z łóżka, a jest tak ciemno przez te chmury że nawet paznokci zrobić nie mogę. Dziś dzień marudzenia przecież.

Emilka fajniutka, dużo zdrówka dla Małej i mamusi.
Pszczoła ty się nie nakręcaj, bo to jest najgorsze. Jak Ala się rusza to dobrze, jakbyś miała wątpliwości to jedź do szpitala a nie stresuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...