Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam w poniedziałek wizytę, trochę się boję, że też pójdę do cięcia bo mi ciśnienie z nerwów skacze i w ogóle stwierdzili u mnie tzw. "syndrom białego fartucha" więc jak widzę lekarzy to mi ciśnienie samoistnie skacze 😁 i moja ginka ostatnio powiedziała że wysiłek przy porodzie i wysokie ciśnienie to nie idą w parze, ale zobaczymy w poniedziałek wieczorkiem po wizycie co stwierdzi.
Pszczółka a normalnie ruchy Aluni czujesz? Nie denerwuj się kochana bo to chyba najbardziej maleńkiej szkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratuluję rozpakowanym mamusiom 🙂

Fajną macie tabelkę dziewczyny, ale z całym szacunkiem, to nie jest zbyt mądry pomysł, żeby wrzucać tak prywatne numery telefonów tu na forum 😉 lepiej je sobie przesyłajcie prywatnie.

No i powodzenia dla jeszcze w dwupaku! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja - uważamy, że na forum - a przynajmniej w naszym temacie - nie ma nikogo, kto ma zamiar sobie głupie jaja robić i jak na razie żadna z nas na tym nie ucierpiała.. przynajmniej żadna się nie skarżyła. Wiem że czytać temat mogą wszyscy, ale jak na razie nic się nie działo. A jeżeli ktoś by miał nadużywać naszej prywatności wykorzystując nasz nr to na to też są odpowiednie sposoby.
Tak czy inaczej mam nadzieję, że nikomu głupie pomysły do głowy przychodzić nie będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest już info od Karolci 🙂 Mała Oliwka jest już na świecie!!!!!!!
tu jest dla niej link http://www.brzuszek.net/forum,majoweczka_karolcia_urodzila_coreczke,17,311287.html,str=0

Może później wyśle jakieś foty, na razie Karola napisała że Mała jest słodka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj już 3 razy dodawałam wpisy 😁 hehhehe
[IMG]http://i40.tinypic.com/w1vde0.jpg[/IMG]

Ale Oliwia przynajmniej złamała zasadę, że majowe dziewczynki przychodzą na świat jak cesarzowe 😜 heheh no jeszcze nie wiemy na 100% jak było z Polą i Jasiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA!!
Ja dziś cały dzień latam tu i tam, a jak chciałam zajrzeć na brzucha to się zacinał 😠
Jakie my majówki tempo mamy 😉 Zostałyśmy tylko: Ja, Pszczółka, Monia 😮 a może i jutro któraś jeszcze zostanie dopisana do tabelki 😉 a najlepiej byłoby jak wszystkie 3 🙃 w takim tempie to wszystko możliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoczko jestem jeszcze jako kulka 😜 i jeszcze w tych ostatnich chwilach brzuszek się przydał, byliśmy w tesco i była mega kolejka, my staliśmy w kasie z pierwszeństwem, ale jakoś głupio mi było się tam wpychać, a pani kasjera zobaczyła mój bębenek i poprosiła nas na początek kolejki 😉
A może będzie tak że Oliwierek z Alunią razem zdecydują wyjść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nigdy nie mam szczęścia trafić na kumatą kasjerkę... a raz w kasie pierwszeństwa była klientka z mężem chyba, która z dwoma wózkami podjechała wypchanymi po brzegi same.. więc nie było nawet szans - musiałam odstać swoje.. ale wtedy już nie wytrzymam i jak byłam już na tyle blisko kasy to zapytałam szanownej pani na kasie czy sprawdziła czy ta pani ma jakiekolwiek uprawnienia do korzystania z kasy pierwszeństwa. To powiedziała ze w innych kasach są długie kolejki i dlatego obsłużyła tych państwa. Więc ja jej na to (zresztą inni klienci z kolejki dołączyli się do moich skarg) że kasa pierwszeństwa jest dla kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych oraz zwyczajowo do 10 artykułów. A szanowna klienta zablokowała kasę na ponad 20 minut i uniemożliwiła mi i innym skorzystanie z prawa pierwszeństwa, które nam się należało. Tak więc suma summarum złożyliśmy skargę u kierowniczki kas, ale jak znam życie to nic to nie dało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ludzie korzystają sobie z tych kas z mega koszami i nawet nie myślą przepuścić tych,którym to się naprawdę należy, a kasjerki czasami nie zwracają nawet na to uwagi 😠
Do nas dziś się rozdzwaniają telefony, właśnie Mariusza ciocia z Gorzowa dzwoniła z zapytaniem czy my już po 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...