Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wyska odezwij się na gg 🙂
Anetko bardzo się cieszę że juz Blanka w domu, mam tylko nadzieję że mężowi nie zagraża ten wirus niczym powaznym.
Wiem że dzieciaki marudzą , on jest najgorszy nad ranem , ale brzuszek jest miękki , nie goraczkuje , doktor stwierdziła że on jest duży i tym mlekiem się nie najada bo wypija w nocy po 200ml i ciągnie a butelka pusta , starcza to na 2-3h i lament .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o matko ale jestem umeczona- caly dzien z 2 chorych dzieci, bo maz nawet nie ma siely wstac i tez mu dozuje leki, wciskam kleik a teraz okazalo sie, ze ma jeszcze temperature 😲 masakra jakas!
do tego jeszcze caly dzien pranie, bo wszystko ze szpitala trzeba wyprac i normalnie jezor do pasa mam ze zmeczenia 😠 ciekawe kiedy to wszystko sie u nas skonczy!!!!!!!!
a tyle mialam planow przed swietami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
U nas tak sobie. O 22 Kacper się obudzi dałam mleko i nie kołysałam to walał się po łóżku pół godziny aż w końcu zasnął. No a uszka w kąpieli już od 2 miesiąca życia moczymy i nigdy nie mieliśmy z niczym problemu.
Mysię wyprowadzamy do teściów, niestety, nie chciałam ale musimy.
Zaraz jedziemy do Auchan na zakupy po prezenty.
Netinetko oby szybko u Ciebie wszyscy wrócili do zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
nie ma to jak poranna toaleta przy dobrej lekturze 😁 😁 🤪
[URL=http://img101.imageshack.us/i/nocnik.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4686/nocnik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Netinetko wracajcie do zdrowia jak najszybciej żeby święta były zdrowe 🙂
nocka w miarę, mały z ciotką szaleje 😜 później się odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... w domu nie mam czasu albo siły to chociaz z pracy coś skrobnę....
Pola jest boska, taka delikatna... i fotki piekne, masz talent Madziocha 🙂
Netinetko jejku, to was nie oszczędzaja te choróbska, ale dobrze że macie Blablę zaszczepioną... ja nawet nie pomyslałam o tym że moglibysmy trafić do szpitala i nie szczepilismy Mateusza... teraz mi stracha narobiłaś... ciepłe buziaki dla Was wszystkich...
Moje nocki tez do najlepszych nie należą, Mateusz budzi się nie wiadomo po co, czasem pośpi 2 godziny ciągiem, budzi mi się czasem co 15 minut nie wiem po co, chce sie obracać na brzuch a tak spac nie potrafi i musze czuwać, a rano do pracy wstać trzeba i jeszcze mysleć za 23 osoby bo w mojej firmy nikt nie myśli, trzeba pamiętać wszystko za wszystkich 😠
Uszy moczymy od dawna, długo uwazalismy ale odkąd Matuś skończył 3 m-ce już mniej a teraz to ciężko nie moczyć bo on szaleje w wannie więc czasem ma w nich pełno wody... dobrze wycieram i do tej pory problemu nie było... 🙂
Ja tak na szybciora więc nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey 🙂
dobre to odsniezanie, moze zastosuje to u nas 😜
wczoraj wsadzilam Blable do zwyklej wanny na siedzaco pierwszy raz bez krzeselka a ta myk na brzuszek i...zaczela pic wode jak pies 😁 szybko ja wyjelam, ale zdazyla polknac, nie wiem czy jej cos bedzie po tym czy nie, ale to byl moment naprawde!!!! 😲 wiec wsadzilam ja do krzeslka i dopiero umylam!narazie nie wymiotowala!
wiecie co Blabla musi duzo pic a za cholere nie chce, probowalam ja juz poic butelka ze smoczkiem, kubkiem-niekapkiem, zwyklym kubkiem z dziubkiem i nic, nie chce w ogole pic a kupki coraz barddziej zbite. JEdynie woda podawana lyzeczka jej sie podobala, ale pol godziny wtedy sie schdzi i oszalec mozna!moze macie jakies sposoby albo specjalne napoje?
a ja schudlam przez ostatni tydzien 3,5 kg ale zlapalam jakiegos dola, bo nie moge dojsc do ladu z porzadkiem w domu, praniem a do tego kazde kichniecie czy kaszlniecie Blabli doprowadza mnie do rozpaczy, bo juz sobie wyobrazam niewiadomo co 😞a do tego wciaz jestem niewyspana na maksa no i zaczelam jest bardzo duzo slodyczy-po prostu zajadam smutki i strasznie mi z tym zle, bo nigdy tak nie bylo... a do swiat kompletnie nie jestem przygotowana... nic a nic i nie wiem kiedy pojedziemy na zakupy, bo nie chcemy malej zabierac do marketow, bo znow cos zlapie!!!ech te zycie nie jest takie latwe!
dobrze, ze moj maz chociaz wydobrzal, bo juz ryczec mi sie wieczorem chcialo i bylam urobiona po lokcie!
sorki, ale musialam sie wyzalic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie wiem czy Olinek nie ma na cos uczulenia...pod broda zrobiło mu sie kilka krostek, po kapieli zawsze takie zakamarki staram się dobrze wytrzeć, może to od śliny? albo jak pił soczek pokapało mu tam 🥴 no nie wiem bo uczulenie to chyba tez by miał gdzieś indziej a to jest w rowku pod bródką i nie wiem jak długo to ma dziś wycierałam mu buziaka bo się zaślinił wyczułam i zobaczyłam że coś jest ale wieczorem jak go kapałam i wycieralam to chyba nie miał krostek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka Mateusz przy pierwszych zębach miał wysypaną całą klatkę piersiową aż do szyjki... uznałam że to od śliny, posmarowałam sudocremem, zniknęło i nigdy już nie wróciło... więc w sumie nie wiem czy od śliny czy nie, bo w sumie to on się ciągle ślini, ale nie aż tak bardzo jak na początku bo teraz ma przynajmniej ubranka suche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko nie żałuj sobie słodyczy 😉
Skoro BlaBla chce pić wodę tylko z łyżeczki to chyb a tylko to Wam pozostaje 😞
Nie wiem co zaproponować, bo Emilka pije baaardzo dużo, więc nie mamy z tym problemu.

Ale dzisiaj było zimnoooo, rano jak wychodziłam do pracy było -17 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko u nas tez był problem z piciem z butelki bo pyziOliwier przygryzał smoczki i nie chciał pić teraz jak już nie chce pic to tak sie bawi, ale nie jest to juz non stop a jak tak wymyślał przygryzał to odkrecałam butelkę dawałam tak bez smoczka spróbować popił trochę i zakładałam smoka i dawałam pić i tak na zmianę i jakoś przeszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haah Kasia no nie wiem chciałam mu zajrzeć do buziaka ale pokazać nie chciał i nakrzyczał na mnie 😁 😁 jedynym sposobem na sprawdzenie jest rozśmieszenie bo wtedy rozdziabia się tak że gardło widać 😁 😁 😁 no ale dzis to tak średnio było do zabaw 🤢 dostał bączka od mojej siostry i sie nim troche zainteresował, ale nie na długo 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Netinetko trzymam za Was mocno kciuki żebyście wszyscy szybko wydobrzeli. Porządkami się nie przejmuj - nie to jest teraz najważniejsze. Ja mam hopla na punkcie porządkow, a szczególnie tych przed Świętami.. i czasami trafia mnie jak nie mam kiedy posprzątać - tj dziś.. nie miałam nawet kiedy się zabrać a w domu zawalone, bo zbiera się z dnia na dzien. Ale powoli zaczynam sie uczyc cierpliwosci i do tego i np dzis zamiast sprzatac poszlam z Ala na sanki na pol godziny 🙂 czasami z nia po prostu poleze i sie pobawie.. a sprzatanie zostawiam na pozniej - fakt ze sie gromadzi, ale czasami zagryzam zeby i udaje ze tego nie widze 😜
Oliwierku - to zycze Ci zeby te zabki szybko wylazly bo sie biedaku meczysz i meczysz 🙂
Uszka tez moczymy jakos od 4 m-ca chyba.. i zawsze po kapieli dokladnie wycieram 🙂
Padam na twarz... nietomna jestem przez ostatnie dni... dobranoc kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjj 😞
ja juz nie wiem co robić z dzieckiem jest nie do zniesienia w nocy co pól godziny wstawalam najdłuższy sen to 1,5h wygladam jak ząmbi i od rana dalej marudzenie skończyły się saszetki na dziąsełka i teraz nie mam czym mu tam załagodzić 😞 całą noc przeryczałam
Netinetko niestety u nas widocznie tak szybko nie wyjdą te zęby nic nie ma jak mu chciałam postukać łyżeczką to zaczął krzyczeć i się wyrywać i rączkami bił, więc sprawidziłam palcem i nic tylko opuchnięte dziąsła;( horror po prostu 😞 😞
jeszcze nie dawno myślałam że tak strasznie to ząbkowanie idzie, odwracam to co mówilam bo teraz jest trzy razy gorzej 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.. ja mam chwilkę w czasie śniadania....
Łajsoka - strasznie Ci współczuję... u nas na szczęście na razie przeszło z małym marudzeniem, ale ogólnie nie było źle... nie wyobrażam sobie jakbym teraz tak miała mieć jak Ty... a jeszcze w dzień do pracy 😞 a ten żel mu już nie pomaga? może jak skończyły się saszetki to chociaż żelem?
Daj Oliwierka siostrze albo mamie i może prześpij się troszkę, bo jak kolejną noc będziesz miała taką samą, to padniesz całkiem już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie żelem musiałabym mu chyba smarować co dwie godziny żeby poczuł sporą ulgę, ale nie miałam wyjścia wolałam posmarować tym dentinoxem niż patrzeć jak się męczy 😞 szkoda że można tylko 3 razy dziennie 😞 saszetki właśnie daje się co dwie h i było znacznie lepiej, póki co to po ciężkiej walce zasnął i śpi już 30 min. jeść nie chciał, ani kachy , ani cyca 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...