Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moretta - ja powiem szczerze, że nie biorę innej możliwości pod uwagę ☺️
Autko miało ostatnio serwis A, więc liczę, że żadnych niespodzianek nie będzie. A wypadki losowe typu złapanie gumy - nie nie nie! Nie dopuszczam do siebie takiej myśli 😜

Ja sie bardziej ostatnio zaczęłam zastanawiać jak takiego małego szkraba przewieźć do domku... jak to takie maleństwo położyć w foteliku, żeby było mu wygodnie i bezpiecznie... 😮

Madziocha - papier toaletowy, podkładki na wc to myślę że to żyłka złota - zazwyczaj w szpitalach jest deficyt takich dóbr 😜

Ja też mykam spać 😉 DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kruszynki 🙂
Widzę że dziś ja jestem pierwsza 🙂 hehehe

wstałam, ale jeszcze tak leniwie się poruszam.. ręce mam dziś po nocy strasznie zdrętwiałe 😞
Zaraz pójdę na balkon zobaczę jak tak ciuszki Malutkiej, bo całą noc wisiały na zewnątrz.
Poza tym wybieram się dziś do mojej firmy zanieść im L4 i pogadać trochę - zobaczę co w branży słychać 😜 tym bardziej że to juz chyba ostatnia moja wizyta u nich 😁 heheheh

Ale mam dzisiaj ochotę na kawę... zaraz sobie zaparzę a potem wypiję ją na balkonie i poczuję się trochę jak w wakacje 😎 mam nadzieję że słonko do tego czasu nie zajdzie, na razie pięknie świeci 🙃

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

To ja jestem druga 😉 wstałam już bo mi moje dziecko już nie pozwoliło spać, znów te "kulki" pod żebrami 🙂 ale w sumie dobrze że mnie obudził bo muszę nogi wsadzić pod depilator 😉 dziś wizyta u lekarza więc trzeba się przygotować 😉 Moje pranko też na balkonie po śniadanku sprawdzę czy suche. Mąż będzie miała góóórę prasowania 🙂

Ale się naśmiałam z tej torby w kratę 🤪 to już prawdziwe Rumunki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty wstajesz a ja się kładę na parę minut 😉 Alunia po śniadanku fika koziołki to przynajmniej ja poleżę jak ona harcuje 🙃 pospać i tak nie pośpię bo sąsiedzi nie dadzą - już zaczęli wiercić w ścianach.. a i tak zaraz trzeba się zbierać do firmy..

Do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

Dzięki za miłe słowa. Już lepiej mi dzisiaj 🙂

Piszecie o tych stanikach !!!! Dajcie namiary skąd zamawiacie, please !!!! 🙂

Ja spakowałam się w dwie torby ale takie nieduże, szlafrok najwyżej wezmę w łapkę.
Ja się ostatnio zastanawiałam czy nie zacznę rodzić na w godzinach korków. Jestem teraz na Białołęce, a rodzić chce po drugiej stronie WIsły. W czasie szczytów mosty są na maksa zapchane, będą jaja jak staniemy na moście i ani w jedną ani w drugą 😜
Jakiś latający dywan by się wtedy przydał 🙂 bo na ulicy to mi sie nie widzi rodzić....
Muszę znaleść tu jakiś szpital tak na wszelki wypadek.

Zostały mi dwa okna do umycia, nie zdążyliśmy przed świętami, tylko nie wiem czy powinnam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Skarby...
Agga wiekszośc dziewczyn chyba zamawiała tu http://allegro.pl/item950291735_2_szt_cz_b_biustonosz_stanik_do_karmienia_85_d.html ja w każdym razie tak...
ALe miałam dzisiaj dziwne sny... Musze iśc sie umyć, wypić kawke i cos zjeść bo ledwo oko otworzyłam i od razu na brzuszek zaglądam... Mąż spi po nocce ale potem jedziemy w teren, ale się cieszę :o)
U nas piekne słonko ale na razie chłoodno... potem zrobi sie cieplej :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my jedziemy z moją mamą do ZUS-u do Rybnika - ale atrakcja :o) a potem do raciborza po te niemieckie proszki... Ale to dopiero ok. 13-14 jak mój mężuś sie wyśpi...
A tu już sie ciepło robi bo balkon otwarty i nie czuć chłodnego powietrza... Zaraz sie chyba tam przeprowadze :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki. Dawno nie pisałam, ale tak naprawdę jestem na bieżąco i czytam co piszecie. Beatka urodziła i ja też bym chciała już. strasznie mi puchną nogi i bola i po nocy nie schodzi 🤢 to samo z dłoniami mam. Bola w nocy i drętwieją. Mam wizyte dopiero na 19 i to jest 3 tygodnie od następnej. I myślę, że już do niej nie doczekam 🙂 Może będę następna po Beacie 🙂 a torbę zaczełam wczoraj pakować 🙂 nie mogę się doczekać Mojego Skarba na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agga, tu masz linka do tego sprzedawcy: http://allegro.pl/item989692589_2_szt_cz_b_biustonosz_stanik_do_karmienia_75_b.html
A okna lepiej zostaw Mężowi 🙂

A ja jak się położyłam po śniadanku to dopiero wstałam... ale mi się dobrze spało. Wcześniej otworzyłam okienko i to świeże poranne powietrze ścięło mnie z nóg 🙂
Teraz robię sobie warzywka do wszamania i będę już działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

ja jak zwykle późno ale nic nie poradzę na to że mam takie spanie-dziś do 10. Za to nie mogę zasnąć, męczy mnie ta cholerna zgaga i mleko nie pomaga. Mam len w domu, muszę wypróbować ten sposób.

Zbieram się, bo jadę z teściową na zakupki i do fryzjera i do ortodonty - niezła atrakcja. To mój ostatni dzień w Rzeszowie i u rodziców, bo jutro o 13 jadę do Wawy. Przyjadę tu następnym razem już z Malutką 🙂

Agga rzeczywiście możesz mieć problem jak poród sie zacznie w godzinach szczytu. Dojechać z Białołeki na Żelazną to spore wyzwanie. Na wszelki wypadek poszukaj szpitala gdzieś bliżej, jakby rzeczywiście były korki. Ja mieszkam koło metra Wilanowska i do Madalińskiego mam blisko. W razie czego jakby Puławska była zatkana to wysiądę i pójdę na piechotę albo tramwajem podjadę 🙂

Łajsoka, zazdroszczę lodów, ale bym wsunęła taki deser lodowy z owocami. Pychotka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Widze ze dzisiaj jestescie grzeczne i mam tylko 5 stron do nadrobienia 😁 Wszystkie gdzies wyemigrowałyscie z domu pewnie ta piekna pogoda was wygoniła. Ja n iedawno wrociłam do domu tez byłam na miescie sprawy pozałatwiac i az sie nie chciało do domu wracac jak wiosne czuc 🙂
Jakas zmeczona jestem i spiaca chyba pojde sie zdrzemnac, pralke wstawilam z męzem sie wieczorem posprzeczałam i obiadu ma za kare dzisiaj nie robie 🤪 Ide sie polenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za linki 🙂 zamówię sobie , tylko muszę się pomierzyć.

Okna umyłam i to więcej niż dwa, mąż mnie opieprzy, ale złapałam jakąś wenę i powiem wam , że bardzo dobrze mi się je myło 🙂 chociaż nie było to zapewne zbyt rozsądne 😜
Dzisiaj mam dzień pracy, wysprzątałam, wyczesałam "futrzaki" bo nawet pies mi linieje. Właśnie skończyłam naleśniki, pyszne mi wyszły 🙂 pierwszy raz w życiu je robiłam i może latego mi tak smakowały. Ale tego chyba nie da się zepsuć 😜 Mój mąz powiedział , że bardzo lubi naleśniki wczoraj ieczorem, a mnie zatkało. Zawsze móił że tylko mięso a resztą gardził, a znamy się prawie 9 lat....... fececi 🙂
A potem jeszcze poprasuje, w końcu , bo to mi zupełnie nie idzie, a przecież prasowanie ciuszków dla Maluszka to powinna być przyjemność....


A teraz zjem jeszcze loda, magnum z migdłam , to lubię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agga ja tez okna myłam przed switami i tez nawet sie nie zmeczylam pomału i z przerwami to nikomu nie zaszkodzi. Na drabine ani na krzesło nie musiałam wchodzic bo jestem wysoka i dosiegam 🙂 A z reszta co za roznica czy myjemy okna czy odkurzamy albo wykonujemy jeszcze inna prace domowa byle to robic z głowa i sie nie przemeczac, a bedzie dobrze 🙂

Mojego psa tez by sie przydalo wyczesac ale nie moge znalesc jego szczotki 🥴

Własnie pomalowałam sobie paznokcie i zjadłam cała tabliczke czekolady 😮, a tu Agga jeszcze zrobiła mi ochote na loda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście dzisiaj tu spokojnie..
ja się dzisiaj wykulałam z domu i dotarłam do mojej firmy 🙂 nie mogli się nadziwić że taką już piłeczkę mam 😁 Pozałatwiałam co miałam pozałatwiać, pogadałam trochę, a potem Mężuś po mnie przyjechał i już jestem w domku 🙂
Zaraz będę prasować ciuszki, a Grześ jak odpocznie to też bierze się do pracy, bo zabrał dokumenty z biura i dziś pracuje w domku 🙂
A pogoda przecudna - nacieszyć się dzisiaj nie mogę 🙂 chyba później wyjdę trochę na balkonie posiedzieć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...