Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny czy któras z was uzywa do kąpieli emulsji Oilatum, Balneum albo coś podobnego? Co polecacie i napiszcie mi jak sa wydajne, bo tanie to na pewno nie jest... bo my póki co jedziemy na szamponie Nivea i oliwce Bambino... ale Mateusz strasznie nie lubi oliwkowania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupilam Oilatum to niebieskie z 60 %parafiny, fajna sprawa,lalam jakies 1,5 nakretki na kapiel ,pozostawia fajny tzw.film na skorze a przy tym nie jest dziecko lepkie.Niestety to droga sprawa,okolo 50 zl za 500ml, wiec szybko sie zuzywa,Jest jeszcze jakies oliatum soft,ale nie wiem o co w tuym chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Radzia że piersią nie karmisz, a ile Mateuszek pije z butli? ja jeszcze mam zamiar udac się do poradni laktacyjnej bo lekarkami powiedziała ze mam jeszcze szanse karmic sama piersią, ale już laktacja mi zanika wiec musze sie spieszyc.
Co do Oilatum soft to ja mialam tlyko 2 próbki ale jest bardzo dobre i niewiele tego potrzeba 🙂 Tylko że to droga emulsja. U nas w aptece nawet 65 zl;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu w pierwszym dniu i widać że miał czarne 🙂 czy wasze dzieciaczki też tak maja? 🙂
[URL=http://img101.imageshack.us/i/zdjcie0288v.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1782/zdjcie0288v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ja dziś pierwszy raz w Oilatum kąpałam i potwierdzam że jest bardzo fajny. Daje się go niewiele bo takie 2 małe nakręteczki na całą wanienkę. Kupowałam na www.doz.pl i tam chyba jest dobra cena. Na pewno nie zaszkodzi Ci wypróbować jedną buteleczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperek jak grzecznie leży w łóżeczku 🙂
Mojej Emilce też się zmienia kolor włosów. Zaraz po urodzeniu miała czarne, a teraz to już taki kasztan 🙂
Muszę wypróbować ten Oilatum skoro tak zachwalacie... chociaż ja jestem baaardzo zadowolona z Musteli - no ale cena wysoka - podejrzewam, że Oilatum też nie jest tani.

Madziocha możesz wypróbować tej Musteli seria stelatopia (dla atopowców) olejek mleczny do kąpieli - nam go zalecił lekarz - właśnie przy tym uczuleniu i suchej skórze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
my dzis dzien aktywnie, najpierw ortopeda- bioderka w porzadku, potem wizyta u moich bratanic i Blanka tak byla zauroczona wizyta, ze ....caly dzien nie spala!! 🤪 teraz ledwo zamyka oczy, ale nie spi jeszcze....nie wiem co to bedzie z tym jej niespaniem 😞
co do wlosow, to moja byla wyjatkiem, bo urodzila sie blondyneczka i caly czas trzyma kolor, chociaz nie wiem p kim, bo my ciemni 😜 ale dobrze, n ie bedzie musiala tak czesto farbowac jak mama 😁
a oliatum soft polecam i powiem szczerze, ze w www.doz.pl moim zdaniem najlepsza cena jest za 500 ml, ngdzie takiej nie znalazlam( a wczesniej kupowalam tez kilka razy dla moich bratanic) ja po tym plynie juz niczym nie msaruje i niunia cialko ma super nawilzone, natluszczone i gladziutkie, wiec chyba warto dac wiecej 🙂
pada, ide spac,
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Kasiu mi też się nie chce wierzyć że to już okres 😠 ale się wścieknę jak się okaże że to będzie jednak to... a może rzeczywiście jest tak jak dziewczyny piszą że połóg mi się przedłuży i krwawienie wróciło... ach sama nie wiem.. Jeżeli nie wydarzy się nic niepokojącego to w poniedziałek idę do lekarza to może się dowiem 🙂
Mam nadzieję że nam pozwoli na bara bara 😜 bo już nas nosi i nie dopuszczam do siebie myśli że mielibyśmy jeszcze czekać 😁
A mnie moja córcia dziś zrobiła niespodziankę.. rano robiła kupkę, potem cały dzień siku tylko, i jak ją wzięłam bez pieluszki do kąpieli i miałam przenieść do wanienki to mówię do Grzesia, że solidnego bąka puściła bo poczułam smrodek 😜 a on do mnie: to nie bączek - to to na co czekałaś cały dzień 😁 no i okazało się że kupkę miałam na bluzce, spodniach i na łazienkowym dywaniku 🙃

A jeszcze co do kosmetyków dla maluszka to ja do kąpieli używam płyn firmy BabyDream od stóp do głów 😜 a po kąpieli nie smaruję Ali kompletnie niczym 🙂 Co do Oilatum miałam kilka saszetek i zużyłam na początku jak Małe się skórka łuszczyła (taka suchutka była) i tak przez ok. tydzień i ładnie zeszło. Zresztą wszyscy polecają Oilatum i rzeczywiście jest bardzo dobre 🙂

Dobranoc Kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...