Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
na włosach sie nie znam 🙂
a co do przepisów polecaxm wtorkowy dodatek GazetyWyborczej Palce Lizac 🙂
oczywiscie nigdy nie jest mi we wtorek po drodze do kiosku wiec zawsze zamawiam numery archiwalne 😉 zamawiałam przed chwila bo przegapiłam numer o szparagach 🙂 i maja jeszcze numery z lutego wiec warto 🙂 za gazete sie nie płaci tylko za przesyłke 13 zł 😁
http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/1,111116,9093873,Jak_zamowic_brakujace_numery_tygodnika__Palce_Lizac__.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do farbowania włosów to z tego co wiem...ja tak robiłam przed ślubem...fryzjerzy mają maski koloryzujące włosy które nie dość że poprawiają kondycję włosa to jeszcze są bez amoniaku i nie zmywają się jak zwykłe szamponetki 🙂 polecam ten sposób koloryzacji włosów 🙂 ja właśnie wcinam kolejnego pomarańcza i mi mało zaraz biorę się za jabłka bo pięknie mi pachną 🙂 miłego wieczoru pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do farbowania wlosów to ja powiem wam tak:wszyscy gadaj ze nie wolno farbowac bo to bo tamto i osobiscie w 7-8 tc pofarbowalam wlosy szamponetka cale zycie malowalam tylko i wylacznie farba no ale jak wszyscy gadaja ze nie wolno to ok pofarbowalam szamponetka.Kolor jako tako sie trzyma jeszcze ale to nie to co farba a ostatnio zdziwilam sie co sie dzieje i az zapytalam sie fryzjerki o to i mi odpowiedzila ze-moje obawy po umyciu wlosow tak mi wlosy smierdziec zaczely jakbym tygodniowe skarpety na glowie miala umylam drugi raz i dalej no myslslam ze oszaleje.No i pytam sie jej ze moze cos mi sie ze skora dzieje na glowie ze do dermatologa smigne a ona sie smieje i mowi ze nie jestem pierwsza ze wiele razy slyszala o tym a dzieje sie to ze wzgledu na to ze szampon sie zmywa i te substancje traca swoja moc i wydzielaja chemiczny smrod normalnie myslalam ze oszaleje odzywka nie pomogla az popryskalam perfumami wlosy i dalo rade no ale bez przesady co kazde mycie a myje co 2 dzien mam perfumowac wlosy.Wiec postanowilam pofarbowac wlosy i tego samego dnia w TV byl temat prawdy i mity o malowaniu paznokci w ciazy i farbowaniu wlosow i wypowiadal sie i lekarz gin i dermatolog i wcale nie jest zakazane malowanie wlosow w ciazy nawet farba z amoniakiem to nasza indywiduwalna sprawa a dzialanie amonikau w ciazy moze miec no niestety rozny skutek tak jak tlumaczyla pani dermatolog kobiecie w ciazy zmienia sie ph skory i czasami farbowanie moze sie nie przyjac albo mozna uzyskac inny niz oczekiwany kolor.Ale z tego wszystkiego to ja juz wole zaryzykowac i miec inny kolor niz smierdzace wlosy ktore trzeba po umyciu pryskac perfumami.Wiec wlosy pomalowalam problem zniknal a ja czuje sie ok.A w 2 trymestrze tez pani dermatolog mowil ze gospodarka hormonalna troche sie uspokaja i nie ma takiej wojny w organizmie wiec efekt jajecznicy na glowie jest b.maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, TROSZKĘ NADROBIŁAM I WCISKAM MOJE 3 GROSZE
JA OD RAZU PO 12TYG ZROBIŁAM SOBIE PASEMKA, TO NEI JEST DO KOŃCA PRAWDA ZE FARBY SZKODZĄ...JA ODCZEKAŁAM TE 3 MIESIĄCE, ALE POTEM JUZ FRUUU DP FRYZA
W PIERWSZEJ CIĄZY TEZ ROBIŁAM SOBIE REGULARNIE PASEMKA, JESZCZE OSTATNIE NA 3 TYG PRZED PORODEM BO SZŁAM NA WESELE PRZYJACIÓŁKI

KURCZE, JA MAM JUZ TAKIE BRZUSZYSKO ZE OD DAWNA CHODZE W CIUCHACH CIĄŻOWYCH, TERAZ NA MAJ NA MATURY KUPIŁAM SOIE W H&M TAKĄ SUPER CZARNĄ SUKIENKE I ELEGANCKIE SPODNIE 3/4 ŚWIETNE SĄ. DZIS W LIDLU ZROBIŁĄM ATAK NA TUNIKI I SPODNIE, MAM 2 TUNICZKI, GETRY CIĄŻOWE I SPODNIE W SUMIE DRESOWE ALE SĄ BARDZO ŁADNE 🙂

JA DZIS SOBIE NARZUCIŁAM MEGA TEMPO, KOSZENIE TRAWY, ZAKUPY, SPRAWY Z BUDOWĄ DOMU, PRASOWNIE, MIEDZY TYM URODZINY MOJEGO KUZYNA, WIEC JUZ PADAM NA RYJOCZEK 🙂

NO NIC, DOCZYTAM WAS I IDE NYNY. DO JUTRA*******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Co do farbowania wlosów to ja powiem wam tak:wszyscy gadaj ze nie wolno farbowac bo to bo tamto i osobiscie w 7-8 tc pofarbowalam wlosy szamponetka cale zycie malowalam tylko i wylacznie farba no ale jak wszyscy gadaja ze nie wolno to ok pofarbowalam szamponetka.Kolor jako tako sie trzyma jeszcze ale to nie to co farba a ostatnio zdziwilam sie co sie dzieje i az zapytalam sie fryzjerki o to i mi odpowiedzila ze-moje obawy po umyciu wlosow tak mi wlosy smierdziec zaczely jakbym tygodniowe skarpety na glowie miala umylam drugi raz i dalej no myslslam ze oszaleje.No i pytam sie jej ze moze cos mi sie ze skora dzieje na glowie ze do dermatologa smigne a ona sie smieje i mowi ze nie jestem pierwsza ze wiele razy slyszala o tym a dzieje sie to ze wzgledu na to ze szampon sie zmywa i te substancje traca swoja moc i wydzielaja chemiczny smrod normalnie myslalam ze oszaleje odzywka nie pomogla az popryskalam perfumami wlosy i dalo rade no ale bez przesady co kazde mycie a myje co 2 dzien mam perfumowac wlosy.Wiec postanowilam pofarbowac wlosy i tego samego dnia w TV byl temat prawdy i mity o malowaniu paznokci w ciazy i farbowaniu wlosow i wypowiadal sie i lekarz gin i dermatolog i wcale nie jest zakazane malowanie wlosow w ciazy nawet farba z amoniakiem to nasza indywiduwalna sprawa a dzialanie amonikau w ciazy moze miec no niestety rozny skutek tak jak tlumaczyla pani dermatolog kobiecie w ciazy zmienia sie ph skory i czasami farbowanie moze sie nie przyjac albo mozna uzyskac inny niz oczekiwany kolor.Ale z tego wszystkiego to ja juz wole zaryzykowac i miec inny kolor niz smierdzace wlosy ktore trzeba po umyciu pryskac perfumami.Wiec wlosy pomalowalam problem zniknal a ja czuje sie ok.A w 2 trymestrze tez pani dermatolog mowil ze gospodarka hormonalna troche sie uspokaja i nie ma takiej wojny w organizmie wiec efekt jajecznicy na glowie jest b.maly.


NO WŁASNIE, TERAZ DOCZYTAŁAM TWOJ POST
ZGADZAM SIE W 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i mam po niej dużo ślicznych ciuszków w idealnym stanie: śpioszki, pajace, półśpiochy, kombinezon, kurtka, dres, płaszczyk itp. Wszystko w rozmiarze dla 0-3 miesiące. Może któraś Mama byłaby zainteresowana kupnem to proszę o kontakt na priv. Podeślę zdjęcia ciuszków i mogę wystawić aukcję na allegro. Z doświadczenia już wiem,że dzieci bardzo szybko rosną i szkoda wydawać kupę kasy na nowe rzeczy, które może założyć bąbel max 3 razy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla Was i maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBEREK Z RANA!!jA WPADLAM NA CHWILKE BO JESZCZE TRZEBA OGARNAC W DOMKU ZJESC SNIADANKO WYSZYKOWAC SIE I NA 14 NA EGZAMIN-USTNY-MASAKRA.nIE LUBIE USTNYCH WOLE PISAC BO JEST CZAS NA ZASTANOWIENIE A TU YYYYYYYYY NO YYYYYYYYYYY I ZAWIECHA.NO NIC ALE MOZE JAKOS TO POJDZIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, moja lekarka mowi ze farby bez amoniaku i szampony koloryzujace nie szkodza. Wyjatkiem sa farby z amoniakiem i wszelkie produkty do rozjasniania wlosow, ale pasemka spokojnie mozna bo preparat nie dotyka bezposrednio skory głowy. Ja od samego poczatku ciazy nakladam szampon koloryzujacy co 3-4 tygodnie bo bardzo szybko mi rosna wlosy i wszystko jest ok 🙂 nie zdarzylo sie tez zeby wlosy smierdzialy lub zeby wyszedl inny kolor od zamierzonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂


hej, co u mamy?

mama jest jeszcze slaba ale po wizycie wnuka dostala sil na dalsze dni 🙂
narazie nerka nie pracuje ale lekarze mowia ze mama miala ciezka operacje i musi dojsc do siebie bo i ten krwotok spowodowal ze stracila duzo krwi i teraz musza jej podawac,morfologia jej strasznie spadla no i niestety cukry jej sie podniosly 🥴
ale jestesmy dobrej mysli moze wszystko sie ulozy po dobrej mysli 🙂
w niedziele jade do niej jeszcze raz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha będzie dobrze zobaczysz. Wyniki się poprawią i Mama szybko wyjdzie ze szpitala.
No to gratuluje. Jako pierwsza z nas listopadowych Mamuś poczułaś ruchy. Zazdroszczę sobie. Cierpliwie muszę czekać, aż moje poczuję moje Maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Andziucha będzie dobrze zobaczysz. Wyniki się poprawią i Mama szybko wyjdzie ze szpitala.
No to gratuluje. Jako pierwsza z nas listopadowych Mamuś poczułaś ruchy. Zazdroszczę sobie. Cierpliwie muszę czekać, aż moje poczuję moje Maleństwo.

ale to chyba dlatego ze juz jedno dziecko urodzilam to i wszystko dzieje sie szybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...