Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, Hej wszystkim

Edithd trzymaj się przy tych maturach !!!

U mnie piękna pogoda 😁 pranie już rozwieszone 😁 Wczoraj kupiłam śliczne śliniaczki białe , bo była promocja w mothercare na 3szt, i kończę już na ten czas zakupy ;D! Następne w lipcu dopiero. Dziś trzeba domek posprzątać a później idę na małą imprezę do znajomych (parapetówka) 🙂
Co u Was????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
U mnie tez ladna pogoda ale spacer odpada bo maly moj ma goraczke 🥴


Bo przy takiej pogodzie to łatwo złapać jakieś infekcje :/!! Ja lecę sprzątać domek 🙂

no niestety taka pogoda do tego on mial strasznie wysoka ta goraczke to sobie odpuszcze spacerowanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
pati, trzymaj sie kochana!!!!! dbaj o siebie, wszystko na bok - jwanziejsza dzidzia i TY 🙂 czli grono siusiakow sie powiększa 🙂
aalice, wielki szacunek dla ciebie....ja nei wiem co by ze mną było jakybm musiała od 9 ty g leżec....ja to godziny w ciągu dni ni potrafię uleżec....wiem ze jakbym musiała to bym leżała, ale i tak bardzie Cie podziwiam...
a po co te zastrzyki????

elmirka, ja tez toxo-free 🙂


te zastrzyki to z Clexanu musze brać bo mam taką chorobę krzepnięcia krwi trombofilie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez do 12 tyg brałam zastrzyki w brzuch fragmin ( inaczej fraksyparyna, heparyna) a nie mam nic z krwia, ginekolog od poczatku ciazy mi kazala brac ale to podobno dlatego ze duphaston i luteina w duzych dawkach moze powodowac zarzepice zyl glebokich a to niebezpieczne dla dziecka i mozna poronic. Ja bralam luteine 12 tab/ dobe i duphaston 3tab/ dobe wiec to dosyc duzo i temu. teraz biore luteine 6 tab/ dobe i duphaston 3 tab na dobe.
Galowa do gory- bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
ja tez do 12 tyg brałam zastrzyki w brzuch fragmin ( inaczej fraksyparyna, heparyna) a nie mam nic z krwia, ginekolog od poczatku ciazy mi kazala brac ale to podobno dlatego ze duphaston i luteina w duzych dawkach moze powodowac zarzepice zyl glebokich a to niebezpieczne dla dziecka i mozna poronic. Ja bralam luteine 12 tab/ dobe i duphaston 3tab/ dobe wiec to dosyc duzo i temu. teraz biore luteine 6 tab/ dobe i duphaston 3 tab na dobe.
Galowa do gory- bedzie dobrze 🙂

To ja ci wspolczuje ja mialam na poczatku duphaston 3 razy dziennie-i po nich czulam sie fatalnie jakby mnie czolg przejechal teraz na szczescie juz nie musze brac i w miare funkcjonuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole dzien dobry.My od rana w biegu najpierw odczulanie mezulka pozniej zakupy jedzonko powrot do domku maz kosil trawnik ja pogrzebalam w kwiatkach siedam teraz do powtorki bo jutro mam ten nieszczesny egzamin-trzymajcie kciuki ale gosciu kosi niezle no i teraz troche wsadze swego grosza od siebie
agnieszka1607-JA BIORE FEMIBION2 TAM JEST JUŻ WITAMINA B6 ALELARZA KAZAL MI JEŚLI WYMIOTY BĘDĄ NADAL SILNE DODATKOWO WSPOMAGAC SIĘ WITAMINA B6 I MI PO NIEJ LEPIEJ.JA OD 6 TYGODNIA- KSIĄZKOWO ZACZEŁAM Z PRZEPROSZENIEM RZYGAC DALEJ NIŻ WIDZIALAM TESKNILAM ZA NORMALNYM JEDZENIEM JADLAM NA SILE I POZNIEJ WISIALAM NAD KIBLEM TERAZ ZDARZA SIĘ CZASAMI NAPAD KILKU DNIOWY ALE W POROWNANIU DO TEGO CO BYŁO TERAZ JEST O WIELE LEPIEJ
karina83-MÓJ MEZULEK TEZ CHYBA MYSLI ZE BĘDZIE CHLOPAK BO ZAWSZE JAK ZACZYNA MOWIC DO BRZUSZKA TO FORMA ON 😉 I JA MU ZWRACAM UWAGE TO SIĘ POPRAWIA I MOWI DZIDZIA ŻEBY NIE UZYWAC ONA ON 😉 ALE TAK MA CHYBA KAŻDY FACET ZE CHCE SYNA A DLA MNIE OBOJETNE ABY ZDROWE CHOC DZISIAJ BYLIŚMY NA ZAKUPACH I LUKNELAM NA CIUSZKI DZIECIECE I CHLOPCA MOŻNA LADNIEJ UBRAC NIŻ DZIEWCZYNKE BO DZIEWCZYNAK TYLKO ROZOWE I ROZOWE A PRZEZ SWOJA TESCIOWA ZLE MI NA SAMA MYSL O ROZU( MA WSZYSTKIE SCIANY W DOMU ROZOWE I TYLKO ROZ BLUSZ I FIOLET) A FUJ NO MOŻNA JAKIS KOLOR LUBIC ALE BEZ PRZESADY
I PODOBNIE JAK MEGAN MAM MDLOSCI Z ROZNA INTENSYWNOSCIA A JAK JUŻ CZUJE ZE JESTEM GLODNA TO MNIE MDLI ZE MUSZE SZYBKO COS ZJESC
PaaTinkagru- NAJWAZNIEJSZE ZE BYLAS POD OKIEM SPECJALISTOW I W PORE ZAREAGOWALAS UWAZAJ NA SIEBIE I DZIDZIE BO TO NAJWAZNIEJSZE A RESZTA NIECH SIĘ WALI PALI BO TO JEST NA DRUGIM PLANIE TERAZ ALE SUPER ZE BĘDZIE CHLOPIEC SAMI FACECI U NAS CIEKAWE KTÓRA PRZELAMIE SIĘ Z DZIEWCZYNKA 😉
baiser88- NIGDY NIE MOW NIGDY JA DZIS O MALY WLOS TORBY CIUCHOW DLA MALENSTWA NIE WYNIOSLAM ZE SKLEPU TAKIE TO WSZYSTKO SLICZNE ALE SIĘ POWSTRZYMALAM BO POWIEDZILAM ZE DOPÓKI NIE BĘDZIEMY ZNAC JAKA NASZA DZIDZIA MA PLEC NIE KUPIE NIC I NA RAZIE SIĘ TRZYMAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka, moze masz racje ze faceci chcą synów, ale moj G jak sie dowiedział ze będzie dziwczynka to oszalał z radości, jak sie Mała urodziłą to stracił dla niej głowe, dziewczynki to typowe córeczki tatusiów. ja to widze na co dzień...okręca seobie to moja mała koza grzeska skutecznie... widzisz, nie zeby narzekała, ale teraz bylismy przekonani i bardzo bardzo chcieliśmy drugą córcię. bardzo. a tu sie siusiaczek szykuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!! wróciliśmy z pikniku. Bawiliśmy się od 18 do 2:30. Spaliśmy w hotelu. Jakie mieliśmy wypasione łóżko ( czułam się jak Księżniczka zakopana w pierzynce i podusiach). Pogoda zrobiła się piękna. Wyciągam popołudniu mężusia na spacer. Weźmiemy aparat i porobimy zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spacerku 🙂 🙂 pogoda przepiękna. Słonko grzeje,aż miło. Wczoraj byłam w sandałkach na obcasie i dziś już odczuwam tego skutki. Ból łydek i goleni ( od środka) a więc żylaki zaczynają się odzywać. Genetycznie jestem na nie skazana po rodzicach. W ciąży niestety bardziej dają o sobie znać. Musze się we wt gina zapytać co z tym fantem można zrobić,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Widzę, ze większość wybyla na spacerki albo poza domkiem spędza niedzielę 🙂! Ja byłam na termach w bukowinie, ahh cudownie było, troszę sie opaliłam 🙂.
Jestem jednak teraz zmęczona i już leże w łóżeczku 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm, xhyba nic Megan. taki urok...
ja skonczylam poprawiac poziom podstawowy, next weekend rozszerzony. dzis tylko 3h, potem obiadek z mezem i cóą 🙂 a potem urodzinki mojej sis, pyszne sałateczki mniammm. teraz oglądamy bajkę na dobranoc i kari fruu do spanowic 🙂

do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj dziewczyny.No ja w przeciwienstwie do was kisilam sie na uczelni o 17-tej mialam egzamin i teraz czekam na wyniki az profesorek wysle na maila ale sie stresuje napisalam cos tam ale oby zaliczyc.Zmeczenie daje oznaki glowa boili i czuje sie okropnie taka ladna pogoda a ja sie kisilam na uczelni ale takie uroki studiowania i czasu sesji i egzaminow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wczesnie rano.Wczoraj tak czekalam na wyniki z egzaminu ze padlam jak zabita rano sie obudzilam i super wiadomosci zdalam na 4 czyli kolejny egzamin z bani 😉 dzis dzien relaksu bo musze sie zresetowac bo w piatek kolejny i trzeba znow sie pouczyc jeszcze 2 i wakacje 😉 taka wczoraj bylam padnieta i dzidzia chyba tez sie wymeczyla bo tak bolaly mnie plecy i brzuszek byl napiety ale odpoczelam i wszystko wrocilo do normy.Spadam zjesc sniadanko bo ssie w zoladku i poczekam co to bedzie z pogoda bo jest wcesnie i sloneczko jeszcze chyba spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂 no to gratulacje Anula! tak dalej... jak ja sobie przypomne czas swoich sesji i egzamow i ten stres to nie wiem czy bym teraz dala rade wiec respect 🙂 a ja mykam wlasnie do pracy..mam nadzieje ze tylko dzis i jutro i dostane wreszcie ten zakaz pracy i sie skonczy ta meczarnia wsrod bakterii i virow..... milego dzionka dziewczyny 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...