Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja juz po badaniach 🙂 rano byłam w Instytucie Hematologi na pobraniu krwi.....rety jakie wielkie były te próbówki!!!! 4 próbówki wielkości długopisu :/ masakra

teraz odpoczywa, i gotuje obiad..... makaron z indykiem, szpinakiem i mascarpone 🙂 uwielbiam szpinak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!! U mnie puki co tez slonecznie i cieplo i ttylko sie modle zeby deszcz nie spadl bo mam go juz dosyc. Wlasnie jestem w trakcie pieczenia placka z rabarbarem juz od tygodnia za mna chodzi 🙂 a co najgorsze to mam ochote na lody niestety juz ich chyba nie produkuja bo nigdzie nie moge znalezc 😠. I co jam teraz poczac 😞?
ok zmykam do ogrodka trzeba nacieszyc sie sloneczkem bo jutro moze go juz nie byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
elmirka, co to za lody?????????????????????

megan, jak sie pizza udala? u mnie ok, wreszcie po pracy, wsuęłam bułeczkę z serem i pomidorem, kari juz od pol godzin spi, zaobcze you can dance i tez uciekam, bo oczy mi ie juz zamykają...

Haagen-Dazs smak baileys 🙂 uwielbiam: 😁
I jutro znowu do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
edithd napisał(a):
elmirka, co to za lody?????????????????????

megan, jak sie pizza udala? u mnie ok, wreszcie po pracy, wsuęłam bułeczkę z serem i pomidorem, kari juz od pol godzin spi, zaobcze you can dance i tez uciekam, bo oczy mi ie juz zamykają...

Haagen-Dazs smak baileys 🙂 uwielbiam: 😁
I jutro znowu do pracy 😞


Pyszne lody ! Ale bym zjadła 😁!
Dobrej nocy dziewczyny !!

Ps. Megan zrobilaś mi ochotę na pizze, jutro będę robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!
Dobrze,że rano mąż wstaje do pracy bo ja bym się całkowicie rozleniwiła na L4. A tak wstaje wraz z nim po 7 i jakoś się rozkręcam.
Dziś już troszkę chłodniej niż wczoraj. Niedługo śmigam na targ wiejski.Może coś sobie wynajdę 🙂 a potem śmigam kupić jakiś stanik bo zaczynają mi być za małe. Piersi mnie zaczynają boleć, brodawki się powiększają. Bardzo mi się to podoba, bo nigdy zbyt dużego biustu nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis mialam okropna noc-pies sasiadow wyl szcekal do 3 rano i co przestal ja przysnelam on znow maz wstawal krzyczal zeby ten sie uciszyl ale to tylko na chwile on zmarnowany do pracy pojechal a ja chodze i ciagam swoje zwloki niewyspane.Zjadlam sniadanko i co i chlup w kibel normalnie mam juz dosc a ybylo tak dobrze juz witamin z rana nie chce brac tylko na sen bo szkoda mi ze zaraz w kiblu wyladuja.Mam nadzieje ze to ostatnie takie dni mdlosci i wymiotow ize nie bede to jedna na iles tam kobiet ktore mecza sie z ta dolegliwoscia cala ciaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez piekny słoneczny dzien ale na szczęście już nie tak upalny 🙂 zaraz zabieram sie za prasowanie a potem za nauke...nie chce mi sie ale trzeba :/ obiad ma z wczoraj wiec gotowac nie musze 🙂 no i ja dzis pierwszy raz od dłuższego czasu bez wymiotów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na targu nic ciekawego nie znalazłam. No może poza sukienkami na wesela. Ale one są dopiero w czerwcu i lipcu,więc zakupy troszkę odwlekam. Ale były bardzo ładne i nawet tanie 120 i 140 zł. Na obiad kupiłam sobie kalafiora chodzi za mną od pewnego czasu. Arbuza jem już codziennie
Potem pośmigałam do sklepu z bielizną i kupiłam sobie dwa staniki bo była promocja do zakupu pierwszego drugi mogłam kupić za 9 zł no i co się okazało z B mam już C ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już awansowałam z małe B do C 😁 choć mi piersi zaczęły bardzo szybko rosnąć, już w 5,6 tygodniu mnie bolały ! Teraz to wszyscy poznają moją ciąże po piersiach a nie o brzuszku hehe
Ja dziś robię pizze, Megan mnie zainspirowała 😁 a przepis mam prosto z miasta pizzy Neapolu 🙂 bratowa mi przesłała 😁
Też staram się pić dużo, zwłaszcza ze od lat mam problemy z nerkami, choć czasami kompletnie zapominam o nawodnieniu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez duzo pije podobno trzeba 1,5 l na dzien ale ja nie daje rady az tyle ale pije duzo-w porownaniu do czasu przed ciaza.Megan wcina arbuza to dodatkowo woda wiec super ja tez mam cisnienie na arbuza dzisiaj ale nie jestem w stanie wyjsc nigdzie i maz wracajac z pracy ma zajechac i kupic arbuzika.Truskawki tez wcinalam ale lepszy byl ich zapach niz samk-czekam na wlasne z ogrodka te dopiero sa pycha.Widze ze jak nie ja zainspiruje kogos plackami ziemniaczanymi to megan pizza.A jesli chodzi o piersi-u bajka taka dumna jestem teraz ze swego biustu bo wreszcie mam czym sie pochwalic i tez z B mam juz C ladnie sie prezentuje i jest przynajmniej co pokazac a nie plaska jak deska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nigdy piersiami nie mogłam się pochwalić,a teraz już jest inaczej. Bardzo mnie to cieszy.
Inspiracje kuchenne sobie robimy. Jestem ciekawa jaka jest ta pizza spod Neapolu?
Może sobie założymy kolejny temat - nasze inspiracje kuchenne i będziemy tam wrzucać przepisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha dobry pomysł 😁! Mogę wrzucić przepis, bratowa jest włoszką więc ona specjalizuje się w tego typu wyrobach 🙂! Oczywiście , mój narzeczony zawsze chwali moje kulinaria ale wiem, ze odnosnie włoskich potraw to dużo mi brakuje 😁!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszły moje rzeczy zamówione na allegro. Spódniczka i spodnie. bardzo mi się podobają. Spódniczka przewiewna w sam raz na lato,a spodnie eleganckie, nogawki troszkę długie,ale czasami jakieś szpilki jeszcze założe. A jak nie to się je skróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan to te ciuszki co kiedyś podawałaś link?? Sama zastanawiam się nad kupne takich ciążowych, ale jeszcze chyba jest dla mnie za wcześnie, musze poczekać jak brzusio troszkę urośnie.

dziewczyny orientujecie się czy można zrobić kolor na włosach?? wiem, ze nie można stosować farb z amoniakiem, ale szamponetki bez amoniaku?? takie co sie zmywają po iluś tam myciach głowy.. bo na głowie mam straszny bałagan, a przed ślubem i tak będę zmuszona zrobić coś. Chciałabym coś bezinwazyjnego a fryzjerka mi mówiła że szmponetki nie wpływają negatywnie ale sama juz nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...