Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Lenka tez na poczatku tak robila jak mezus dotknal brzuszka to ona nawet nie drgnela on sie wkurzal ale zrozumial ze jak czesciej bedzie przykladal reke ona sie przyzwyczai i teraz puka stuka i sie kreci bez wzgledu czy to moja czy jego reka.A najlepszym lekarstwem na to aby Lenka sie tak nie wypychala(a ulubila sobie po lewej stronie sie pchac ze az czasami przysiasc musze) M wtedy przyklada reke a mała sie odwypychuje.Ja jestem 4 kg do przodu wizyte mam 8 sierpnia wiec okaze sie ile przybylo i mi i coruni(300g) a rozlozylo mi sie w cycusiach bo spodnie sprzed wchodza bez problemu tylko sie nie zapne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd-chyba wiem co masz na mysli ze przedobrzylas bo ja tez tak mam.A wszystko przez to ze przed ciaza robilam wszystko jefynej rzeczy jakiej sie nie ruszam to naprawa samochodu bo sie nie znam i urzadzen typu pila wyrzynarki ktore doslownie moga rece poobcinac boje sie ich i ta kwestia pozostaje dla meza ale wywiercic przywiercic to owszem 🙂 a malowac sciany uwielbiam ale to udalo nam sie wszystko porobic przed tym zanim mi fasolka zakielkowala.Teraz mnie by zabilo takie siedzenie bezczynne i mimo ze czasami mam lenia to i tak cos robie bo jak to moja babcia mawiala mam chyba igielki w tylku 🙂) wiec tez czasami potrafie przedobrzyc a pozniej pruc sie w glowie ze przeciez ciezarnej to nie wypada robic.Wiec jutro odpoczywaj i zbieraj sily bo pewnie wypompowalas sie na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!Ja juz dawno na nogach mezilek z tata pojechali po drzewo bo trzeba zaczac robic zapasy na zime bo bedzie dzidzius i bedzie wieksza potrzeba grzania domku.Tak wiec mezulek wzbogaci sie o troche miesni jak to wszystko porabie 🙂))) a ja zjadlam sniadanko i dreptam po ogrodzie z sekatorkiem bo krzaczki obrosly zaduzo.Teraz chwila odpoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! wróciłam wkoncu do Was po naszym pobycie w szpitalu... Całe szczescie troszke mnie uspokoili że nie jest tak źle narazie jak sie zapowiadało. Ale nadal musimy z małą bardzo uważac żeby nie rodzic przedwcześnie bo narazie za malutka. Co najmniej miesiac musimy jeszcze dać rade bez zadnych niespodzianek i pogorszenia wyników usg. AFI skoczylo z 6 w piatek tydzien temu do 10 dzis wiec troszke lepiej po lezeniu w szpitalu choć nadal dolne granice normy a nawet nieco poniżej. Często teraz musze kontrolowac Usg zeby szybko wyłapać ubywanie wód. Ale dali troszke nadziei wiec jestem dobrej mysli. Jedyny\" minus\" choć dla mnie plus pobytu w szpitalu przez te dni jest taki że znów mi wagi ubyło na szpitalnym jedzieniu 🙂 Jestem 3 kg na minusie w porównaniu z waga sprzed ciazy...

Baiser niezdazyłam wcześniej pogratulować! Wiec życze teraz wszystkiego naj na nowej drodze zycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek będzie dobrze. Dbaj o siebie i oszczędzaj się.
My dziś wróciliśmy z nad morza. Pogoda nie rozpieszczała,ale tragedii nie było. Mieliśmy wracać we wt,ale przy braku pogody nie miało to sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Cześć dziewczyny! wróciłam wkoncu do Was po naszym pobycie w szpitalu... Całe szczescie troszke mnie uspokoili że nie jest tak źle narazie jak sie zapowiadało. Ale nadal musimy z małą bardzo uważac żeby nie rodzic przedwcześnie bo narazie za malutka. Co najmniej miesiac musimy jeszcze dać rade bez zadnych niespodzianek i pogorszenia wyników usg. AFI skoczylo z 6 w piatek tydzien temu do 10 dzis wiec troszke lepiej po lezeniu w szpitalu choć nadal dolne granice normy a nawet nieco poniżej. Często teraz musze kontrolowac Usg zeby szybko wyłapać ubywanie wód. Ale dali troszke nadziei wiec jestem dobrej mysli. Jedyny\" minus\" choć dla mnie plus pobytu w szpitalu przez te dni jest taki że znów mi wagi ubyło na szpitalnym jedzieniu 🙂 Jestem 3 kg na minusie w porównaniu z waga sprzed ciazy...

Baiser niezdazyłam wcześniej pogratulować! Wiec życze teraz wszystkiego naj na nowej drodze zycia 🙂


Oszczędzaj się kochana .. ale i tak wszystkie wierzymy, że bedzie jak najlepiej 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj Rano Moja ciocia, która była w 27 tc ciąży urodziła zdrowe bliźniaki parkęęę 🙂,
Dziewczynka tak się pchała na swiat, ze wyszła o 5 rano ... Ciotka dwa razy lezala na sali operacyjnej bo mała ychodzila i sie cofała 🙂
Maluszki są zdrowe, oddychają same, piją mleko z piersi same... po prostu jak nie wczesniaki .
ale są bardzo malutkie i dwa miesiace w szpitalu jeszcze 😞
To dopiero Szczęscie co nie ? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najważniejsze ze są zdrowe 🙂
fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja wcz spotkałam sie z kolezanką ze szkoły średniej, bardzo sie przyjaźnimy ale mieszkamy ok 300km teraz, wiec widujemy sie rzadko. ale fajnie bylo. najadłam sie jak mops, bo byłyśmy w takiej klimatycznej śląskiej karczmie, gdzie podają mega posiłki, ja wzięłam oscypka z żurawiną i sałatke, to jak to przynieśli to myśłałam ze to dla 3 osób jest 🙂)))
dzis mamy odpust parafialny Kari juz marzy o różowym balonie 🙂 w przeciwienstwie do matki anty rózowej moja córka ma parcie bardzo (na szczęśce nie na ubrania 🙂 obiadek i kawka u moich rodziców w planie. moja działka - ptysie i sałatki do oiadku ready!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,że bliźniaki są zdrowe 🙂 🙂 no i parka 🙂 🙂
Ja już po śniadanku. Za oknem pochmurno i wcale to nie przypomina lata. No nic to. Dziś odwiedzamy po południu znajomych. Upiekę muffinki by z pustymi rękoma nie jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczek ciesze się, że jesteście już w domku!! Będzie dobrze 🙂 A co do szpitalnego jedzenia, to masz rację, też spadłam na wadze po tych 5 dniach w szpitalu 😁
U mnie 3kg na plusie , brzuszek w końcu widać, choć nie jest za duży, ale Sofii strasznie się wierci i wypycha, czasami mam wrażenie że wyskoczy z brzuszka !
My z meżem byliśmy wczoraj na ślubie kuzynki, ja już siedziałam sobie spokojnie bez szaleństw i tańców !
A dziś błogie wylegiwanie !
Jutro wstajemy o świcie (4 rano) zdjęcia w plenerze 😁 zobaczymy jak to wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
kolejny tydzien przed nami
u nas dodatkowe gadżety z odpustu: balon hello kitty i gitara. moje dziecko ma uzdolnienia muzyczne...to pewne, choc na razie boli mnie juz głowa

u nas pogoda nawet nawet. jedziemy dzis do LIDLa bo sa ubranka dla niemowlaczków. jakosc ubranek jest na serio fajna (sprawdziłam na Kari i dalej stamtąd kupuję)

dzis wiecz kolejny odcinek dentysty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że Edithd masz te same plany co ja w związku z Lidlem. 🙂
Basier tak wcześnie na sesję. podziwiam mnie z łożka o tj godzinie nic nie wyciągnie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...