Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurczę dziewczyny włączyło mi się myślenie o tym całym załatwianiu. Ja jeszcze nie wiem czy będę u tego lekarza co dziś idę przez całą ciążę, bo to sa jednak koszty, ale na razie nie znalazlam dobrego ktory przyjmuje na nfz i nie ma gigantycznych kolejek... ;/
I się tak bujam i czytam i dzwonię i na razie mnie to stresuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia-88 napisał(a):
karolka84 - brzusio super 🙂 ale chyba już dosć spory jak na 14 tc? Od którego tc zaczął Ci rosnąc? Bo ja już nie mogę się doczekać takiego wielkiego brzusia 🙂

Mi rosnie od samego poczatku 🙂 najpierw to były flaczki, a teraz dzidzia tez potrzebuje coraz wiecej miejsca 😉kazdy sie dziwi, ze taki juz duzy, no ale co zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ale ty masz cudny brzusio-faktycznie spory jak na ten tydzień a gdzie jeszcze do końca 😉Co do ciuszków ciążowych to przyznam racje mam jedne spodnie ciążowe i sa takie wygodne że szok-jeszcze na mnie teraz zaduze ale pewnie lada dzien-tydzien pojda w ruch,leginsy jak dla mnie bomba wrzucasz tuniczke i smigasz.Wogole te ciuszki ciazowe sa extra,a ciuszki dzieciece to az milo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
ziewczyny a co myslicie o farbowaniu wlosów w ciąży?bo sie naczytala i duzo jest i za i przeciw.Podobno w pierwszysm trymestrze nie bardzo to widza a pozniej ze juz mozna.

tez sie wlasnie zastanawialam, czy farbowac, czy sie powstrzymac. Jak zaczelismy planowac ciążę, to przefarbowalam sie na zblizony kolor do mojego naturalnego, bo wczesniej mialam wściekły rudy. Pomyslalam, ze taka chemiczna dawka nie bedzie dobra dla mojego malucha. teraz odkad jestem w ciąży to nie farbuje. Odrosty sa, ale nie az tak bardzo widoczne jak bylyby na rudych. POstaram sie poczekac do 20 tyg i wtedy zobacze. U fryzjera sa specjalne farby dla kobiet ciezarnych, ale ja zawsze farbowalam sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie stąd moje wątpliwości bo ja mam taki rudawy odcień odrosty są małe ale są zawsze to już malowałam włosy a teraz chyba sobie odpuszczę bo najwazniejszy jest dzidziuś.Ponad to jakoś zauważyłaam że moje włosy są takie wysuszone zawsze mialam problem z przetłuszczajacymi sie wlosami a teraz suche jak siano-nie wiem czy to oznaka ciazy czy tylko wymyslam i sie doszukuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja już chyba też sobie daruje bo lejącej sie farby nie zniose tak jak ty to nazwałaś.A poza tym fajne są te bajerki suwaczki ciążowe itp a najbardziej mnie rozbawiły internetowe kalkulatory jeden pokazuje mi ze termin 25 listopad i to 5 t.c a drugi ten sam termin i 6 t.c.-komedia.Poczekam sobie do poniedziałku na wizyte do gin.wtedy pewnie mi powie dokładnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...